Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 49

Gija: XVI susitikimas Zarasų krašte 2012 m. rugpjūčio 24-26d

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375

Smile XVI susitikimas Zarasų krašte 2012 m. rugpjūčio 24-26d

Sveiki visi akvariumo "lankytojai".
    Noriu jus informuoti, kad pritarus Rolandui vasaros uždarymas vyks gražiame Zaarasų krašte, 2012 m. rugpjūčio 24-26 d.
    Norintys, atvažiuokite visi, vietos užteks, tik palapines gali tekti pasiimti jai ką, tiems kurie atvažinės vėliau.
    Siūlyčiau atvažiuoti penktadienį nors ir vėlai...
    Jai bus norinčių pameškerioti, tai įrankiais pasirūpinkite patys.
    Manau programa nebus vien tik užstalės pokalbiai.
    Siūlyčiau aplankyti Stelmužės ąžuolą, gražiai įrengtą Zarasų apžvalgos aikštelę, Trumpos apžvalgos bokštą nuo kurio atsiskleidžia Sartų regioninio parko grožis bei patys Sartai.
    Detalėsnė informacija manau bus paskelbta pasiderinus su jumis ir įvertinus jūsų pageidavimus.
    Manyčiau, kad galėtumėte atvykti su antromis pusėmis arba su gražiosios lyties atstovėmis...
    Vietos tikrai užteks visiems.
    Jei kiltų klausimų, tai mano tel. nr. 865998017 ir žinoma skambinkite Rolandui.
    O adresas būtų: Bakučių k., Antazavės sen., Zarasų r. sav.
    Taškas B susitikimo vieta.

Rolandas
    Svečiai
    Taip, programa aplankyti vietinės grožybes, labai tiktų.
    Reik tik padėliot maršrutą, susitikimo vietą ir laiką.
    Registruojuos
    P.S. tiesa, o iki tavęs baidere negalima atplaukt?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Jai baidarę nešite, tai tada galima::)
    Manau šeštadienį atsikėlus (laikas sunkiai nuspėjamas) ir užkandus reiktų leistis į kelionę po Zarasų kraštą..
    Geriausia būtų spręsti jau atvykus ir suderinus su dauguma.
    Gal kas norėtų pamatyti Vasaknų dvarą. Jis dabar gražiai yra atriastauruotas. Antazavės dvarą (šis apleistas).
    Galima daug sugalvoti ir prirašyti, bet ar gyvai bus daugumai įdomu.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    100
    Registruojuos ir aš, su antra puse, nebent kas nenumatyto įvyks. Suprantu kad žuvys ir antros pusės sunkiai suderinama, bet smagu būtų, kad antrų pusių būtų kuo daugiau, nes bent maniškė gana toli nuo žuvų(manau ne tik mano :) ) ir joms bus labai nuobodu klausytis apie debitus, vienuolius ar hipofizį, todėl raginu, esant galimybei atvykt su antra puse, nes jei nesusirinks bent maža kompanija antrų pusių, tai nevažius nei viena (ale nu ką aš ten viena veiksiu), o pasui, patys tikriausiai žinot, prasideda: kur važiuoji, kada grįši, tu mane vieną visada palieki ir apskritai nemyli ;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Na kadangi maniškė yra iš to pačio kaimo, tai manau ji bus, bent jau epizodiškai..
    Jai kam kyla "problemų" ne tik su antromis pusėmis, bet ir su vaikais, tai drąsiai ir juos galite paimti.
    Turiu numatęs ir jiems įdomią atrakciją..
    Jai bus norinčių, tai galėsime ir katerį ištraukti ir kokių didesniu ežeru(Čičiriu arba (Duburaičiu- juo negalima, bet......)) pasipliaukioti...
    Kalbėjausi su Arūnu iš Klaipėdos, tai jai niekas nepasikeis, tai dviese jie kaip minimum pasijunks iš tos pusės..

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Jei viskas gerai, bandysiu ir aš prisijungti. Žmona turbūt nevažiuos, sudėtinga bus su vaiku svetimoj vietoj susitvarkyti.
    Beje, Daruli, užsiminei apie žvejybą, ar yra pas tave ką su spiningu traukti? Likę dar lydekų? Berods skundeisi, kad jų per daug pas tave? :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Paimk žinoma, spiningą. Na jai geras žvejys esi, tai pagausi ::)
    Na dar nuo oro sąlygų priklauso...

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Prisijungsiu ir aš, dėl antros pusės nepažadu :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375

Smile

Parašiau tą antrą pusę, nes gal kai ko vienų gali neišleisti taip toli::)))
    Jai negalite po du atvažiuoti, tai bent vieną deleguokite iš šeimos.
    Sąrašėlis preliminarus jau dabar būtų toks:
    1. Rolandas
    2. Studentas +
    3. Nilas
    4. Sartorius
    5. Arūnas (Klaipėda) su kolega, o gal ir daugiau bus.
    6. Aš +

Kas turite Vytasuz tel. paskambinkite, nes jis sakė turėtų noro sudalyvauti, kai kalbėjome.
    Paskutinį kartą taisė Darulis : 19-07-2012, 19:37

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Tada nepamirškit ir manęs.Įkalbinau dar ir savo +.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    152
    Blog Entries
    1
    Mintis dėl susitikimo vietos tiesiog nuostabi :) Ačiū pasiūliusiam :)
    Aš kaip beveik vietinė, turiu pasiūlymą esant laiko ir noro apsilankyti Šlyninkos vandens malūne.
    Žinoma, ties šita žinute, reikėtų priskaičiuoti ir dar du planuojančius atvykti žmones :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Tiesuog malonu, kad atsiranda beveik vietinių, kurie siūlo mano dar pačio neaplankytas vietas. Siūlyčiau būti visiems aktyviems ir teikti savo pasiūlymus, o likus kokiai 10 dienų manau bus patikslinta programa su tikslesniu laiku.
    Kadangi mūsų gali būti labai graži kompanija, tai be tam tikros drausmės (laiko atžvilgiu) lankant tas vietas neapseisime....:::).
    Kalbėjausi su Arūnu tel., tai jei niekas nepasikeis, tai nuo jūros žada pora ekipažų atvažiuoti.
    Prašau visus aktyviai dalyvauti, nes tikrai manau smagiai turėtume praleisti laiką...
    Tai nebus tik pasisėdėjimas prie stalo ir ilgi pokalbiai...
    Aš pats neištversiu taip ilgai sėdėti::))))
    Meškeriojimo ir žuvų gundymo įrankiais prašau pasirūpinti patiems.::)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Kaip ir pribrendo reikalais surašyti minimaliai, ką planuojame nuveikti Zarasų krašte:
    1. Pradedame rinktis 2012-08-24 nuo 19.00 val.(čia jau kaip kam išeis). Siūlyčiau važiuoti grupėmis ir neprisirišti prie visos kompanijos.
    2. Šis vakaras bus pažintinis ir prie Darulio prūdų ir tikriausia jau niekur daugiau iš ten nepajudėsime. Oras atvėso, tai reiks pirtelę užkurti.
    3. 2012-08-25 rytas kaip rytas..., Bet apie 10.30-11.00 val. pajudėsime link Stelmužės ąžuolo. Kam neišeis atvykti penktadienį, tai su malonumu laukiame šeštadienį iš pat ryto, kad suspėtume kartu pasigrožėti Zarasų kraštu.
    4. Kažkur apie 12.00-12.30 val. val pajudėsime į Šlyninkos vandens malūną (http://www.slyninkosmalunas.lt/malunas/
    5. Po to aplankysime naujai įrengtą Zarasų apžvalgos aikštelę.
    6. Trumpos apžvalgos bokštas (aukštis 37 m.). http://www.panoramio.com/photo/18859548
    Pietus ir kiti užkandžiai bus derinami pagal dalyvaujančių poreikį ir laiką.
    7. Apžvelgsime Antazavėje išlikusį Pliaterytės dvarą, kurio teritorijoje pastatyti vaikų globos namai.
    8. Kitus objektus ar aplankyti spręsime vietoje.
    Kai nuspręsime, kad grįžtame į pradinį dislokacijos tašką (Darulio tvenkinius), tai bus šeštadienio pažintinės kelionės pabaiga. kažkaip žvejybai nėra skirta laiko, bet čia jau kiekvieno žvejo asmeninis reikalas. Teks atsikelti ankščiau ir pakelti vienu kitų alaus bokalu mažiau::).
    Sekmadienį prasidės tikras poilsis.
    Dar kartą kviečiu visus norinčius prisijungti, o mano tel. nr. 865998017 (minėjau ir aukščiau). Rolando manau turite.
    Kuklumas dorybė, bet jei per didelis, tai tampa liga.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Yra dar vienas renginys Zarasų krašte - Mėnuo Juodaragis.
    Tai baltų kultūros ir alternatyvios muzikos festivalis, tikriausiai vienintelis festivalis kuriame norisi apsilankyt.
    Rekomenduoju įtraukti į programą :)

http://www.mjr.lt/lt/festivalis/apie-mjr

Rolandas
    Svečiai
    Peržiūrėjau filmukus nuorodos apačioje. Kaip persiplėšt? Geriau būčiau nežinojęs. :)
    http://www.mjr.lt/lt/mjr-programa
    ten yra kelionė į Birvėtos tvenkinius. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Na jai Rolandas pasakys, kad verta būtų nuvykti iki Birvėtos tvenkinių, tai neatmeskim šio varianto.
    Tai žinojau apie šį renginį tik nedrįsau traukti, bet jai bus norinčių, tai gal tada pakoreguosime maršrūtą. Viskas priklausys nuo norinčių..

O gal kiti norės labiau meškerioti ar po mišką pasivaikščioti ar šiaip ką nors prasmingo su bokalu rankose nuveikti...)))

Daugumą mūsų lankytinų objektų bus aplink Zarasus.

Rolandas
    Svečiai
    Garsiai pasvarstysiu, nieko neplanuojant.
    Penktadienis - Zarasai Juodaragis.
    Šeštadienis - nuo pietų (12:00) ekskursinė programa (čia prisijungia/startuoja vėluojantys ar iš toliau atvažiuosiantys arba kam neįdomus Juodaragis), vakare (17:00) programa prie Darulio tvenkinių.
    Sekmadienis - programa vietoje, skirstomės apie 14val.

P.S. kelionėje į tvenkinių ūkį nieko įspūdingo dėl žuvininkystės nepamatysim, bet, jei žinantys žmonės supažindins su vandens paukščiais, bus labai naudinga. Kaip ne kaip, turintiems tvenkinius, su jais dažnai tenka susidurt/kartu gyvent.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Aš rinkčiausi meškeriojimą pas Darulį. Minėtas renginys manęs ne per labiausiai domina, dėl kultūrinių ir pasaulėžiūrinių priežasčių. Dėl Birvėtos, net nežinau ar tai labai aktualu, programoje parašyta, kad ten kažkoks paukščių stebėjimas, jei ir prisikasim iki žuvininkų tai jie turbūt kažko labai naujo irgi neparodys (geresnio reginio nei Šilavote ko gero nebus), na čia toks mano įsivaizdavimas, gal klystu.

Beje, vilniečiai, gal yra planų kaip nors bendrai kooperuotis važiuojant į ten?

Rolandas
    Svečiai
    Dėl Birvėtos, net nežinau ar tai labai aktualu, programoje parašyta, kad ten kažkoks paukščių stebėjimas, jei ir prisikasim iki žuvininkų tai jie turbūt kažko labai naujo irgi neparodys (geresnio reginio nei Šilavote ko gero nebus), na čia toks mano įsivaizdavimas, gal klystu.
    Ne, neklysti. Ten žuvininkų net nebus tikriausiai. Ūkis dalyvauja "Natura 2000", biosferos poligonas, turi sutartis su LOD (Lietuvos ornitologų draugija), turi įsirengę paukščių stebyklas, na, kaip medžiotojų bokšteliai. Spėju, ten ir ves pylimais pažiūrėti. Man šis reikalas pažįstamas ir "lengvai prieinamas", jei neatsiras daugiau kam įdomu galėtų būti, braukiam. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Klaipėdos raj.Judrė
    Įrašai
    563
    Blog Entries
    1
    Pritariu Nilui, beje, gal kas vyksit iš Klaipėdos, Riėtavo arba Kvėdarnos, jei nesunku pavežėtumėt, o tai gali tekt keliaut autobusais...

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Ūkis dalyvauja "Natura 2000".....
    ... kai išgersim alaus, "natūros" eisim į Antazavę ieškoti... :))

Rolandas
    Svečiai
    ... beje dėl alučio, gal organizuotai statinę užsakyti "arkaip" kiekvienas?
    Ar rasis vietoje katilas (na, toks 10+ litrų) žuvienei virti, rūkykla arba metalinė statinė, šašlykinė, iešmai?
    P.S. man patiktų susimest alui, šašlui (žinau kas superinius daro) ir dar kam.

Narys
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Klaipėdos raj.Judrė
    Įrašai
    563
    Blog Entries
    1
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    ... kai išgersim alaus, "natūros" eisim į Antazavę ieškoti... :))
    ....
    O jei dar Žemaitiškos ''miško pasakos''... :)) beja, Nilai, gal turi lyčną spiningą? Jei tektu autobusu atkeliaut paskolintum :) ?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Dėl spiningo sunkus atvejis, blizgių visokių galėčiau duoti, bet antras mano spiningas likęs Tauragėj, praeitą savaitgalį būčiau galėjęs pagriebti, bet jau dabar neišeis. Dėl viso pikto pas uošvį pasidairysiu, gal koks botagas mėtysis garaže, bet nieko neprižadu.

Narys
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Klaipėdos raj.Judrė
    Įrašai
    563
    Blog Entries
    1
    Reiktu pas Daruli lydekas išgaudyt, karpius palikim kitam susitikimui, tegu auga :)

Panašios gijos

1. XV susitikimas. 2012 pavasario sesijos uždarymas 2012-06-15
    Nuo Rolandas forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 25
    Paskutinis: 20-11-2019, 02:30
  2. XX susitikimas Zarasų krašte 2013 m. rugpjūčio 23-25 d.
    Nuo Darulis forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 31
    Paskutinis: 28-08-2013, 10:46
  3. XVII susitikimas "Akvakultūra". 2012-10-25 ketvirtadienis 18:00val Vilniuje
    Nuo Nilas forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 19
    Paskutinis: 27-10-2012, 22:18
  4. XIV akvariumas.lt susitikimas. 2012-05-09 trečiadienis 18:00val Vilniuje
    ats.: 1
    Paskutinis: 09-05-2012, 16:43
  5. XIII susitikimas. 2012-04-11 trečiadienis 18:00val Vilniuje
    ats.: 6
    Paskutinis: 06-05-2012, 08:57

Rašymo leidimai