Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 26

Gija: XV susitikimas. 2012 pavasario sesijos uždarymas 2012-06-15

Rolandas
    Svečiai

XV susitikimas. 2012 pavasario sesijos uždarymas 2012-06-15

Sveiki,
    organizuojamas susitikimas gamtoje.

Programa:
    Penktadienis
    1. 17:30 upėtakių-eršketų ūkio lankymas (Rykantai), žuvų produktų *degustacija.
    2. 20:00 vakaronė ant tvenkinio kranto (Lentvaris). Stalas suneštinis, pageidautina (neprivaloma) savo firminiai žuvų patiekalai, receptai.
    3. Pirtis, renginio "Karpių inkubacija 2012" aptarimas, foto peržiūra, posėdis iki ryto. ;)
    Šeštadienis
    4. Žuvienės virimas, pašnekesiai.

Būtina užsiregistruoti (arba čia arba asmenine žinute) iki 2012-06-11

P.S. *degustacija mokama.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    registruojuos

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Registruojuos ir aš

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Dalyvausiu ir aš, jei nieko nenumatyto nenutiks iki to laiko.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    bandau prisijungti, nors ir sūnaus gimtadienis..
    Registruokite ir mane.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Siūlau susitikt 17 val. benzino kolonėlėj už Grigiškių ant kalno priešais kavinę Tvirtovė. Manau, kad per AŽ galit susitart dėl važiavimo ir vairavimo, kad nereikėtų kiekvienam su savo automobiliu vykt į renginį, nes be skanių valgių būna dar ir gerų gėrimų.

Rolandas
    Svečiai
    Sveiki,
    O kur akvariumininkai?
    na gi registruojamės. Tikrai bus įdomu ir ne tik tvenkinių turėtojams.

P.S. visai nenoriu vairuot. Gal kas mane paimtų, jei yra vietos? :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Ir dar, šiandien puola moškės ir uodai. Jei esate jautrūs - paimkit pasipurkšt. Rolandai, jei nebus kas veža - nepergyvenk, - parvažiuosi pirmadienį. Žuvienę virsim šeštadienį, o atsigausim sekmadienį.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Informuoju, kad mes jau esame trise: studentas, Nilas ir aš.
    Rolandai nuvežti galiu be problemų, tik mes planuojame grižinėti naktį be nakvynės.
    Tikiuosi Tvis nesupyks, bet tikrai nepavyks pasilikti žuvienei..

Jai tinka informuok, bet ne per forumą, nes aš ryt busiu išvykęs.
    Kalbėjausi su Sartorium, tai jis važiuoja kol kas vienas, bet turės grįžti ankščiau, nes turi renginiuką.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    100
    Sveiki, neturėjau laiko sekti forumo, tai tik dabar registruojuos ir aš jei dar ne per vėlu. Susitarėm važiuot kartu su Nilu ir Daruliu, tat dar yra dvi laisvos vietos. Jei, daugiau niekas neprisijungs, reikės ekipažą papildyt pakeles undinėmis. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Gaila,bet susitikimas baigėsi.Džiaugiuos i pažinęs naujų bendraminčių,tik laiko stoka buvo.Daug minčių liko neišakytų.Iki kito susimatymo mielieji.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Buvo žiauriai smagu, gražu ir skanu... Aišku, skrandis šįryt davė apie save žinoti, bet šiaip viskas liuks.
    Ačiū Tvis ir Marijonui už svetingumą. :)

Rolandas
    Svečiai
    Ačiū dideliausias tau Tvis ir Marijonui už tokius šiltus priėmimus, ekskursijas, degustacijas ir dar daug daug ką.
    Smagiai subendravom. Smagu buvo.
    AČIŪŪŪ

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Kai po 7 metų nuvažiuoji ir matai, kad nepaisant amžiaus žmogus nestovi vietoje, o progresuoja tiesiog pasidaro miela širdžiai..

Ir dar apie žuvies suši ::) skonį galiu pasakyti tik tiek.. Marijonai skonis po šitiek laiko nepasikeitė...
    Vadinasi nechalturiji...

Va čia yra tikrieji upėtakiai be jokio kvapo (net žuvies kvapo nejauti), o pabandykite dabar visi nueiti į Maxima ir nusipirkti upėtakį ir jį suvalgyti kaip suši...
    Na nežinau ar bus tokių...

Ačiū dar kartą tiek Marijonui tiek Tvis ir nereikia Rolando pamiršti...
    Tikrai nuoširdžiai sakau ir niekam nepataikauju jei ką...

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Gaila, kad nepavyko sudalyvauti pirmojoje dalyje. Bet ir antrojoje, manau, buvo nemažiau smagu. Tik niekaip negaliu suprast, kaip man pavyko prasitampyt fotoaparatą visą vakarą ant peties ir nieko ne spragtelt :)

Dėkui šeimininkui, dėkui kompanijai ir organizatoriui.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Dėkui visiems už palaikymą. Susitikimas buvo vežantis.Telefonu perskaičiau Marijonui Jūsų atsiliepimus.Liko patenkintas už darbų įvertinimą.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    100
    Taip, tikrai smagu buvo! Dėkui organizatoriui, Tvis ir Marijonui už nuoširdų priėmimą. Galiu tik pasikartoti, kad draugas dirbantis Norvegijoj teisus buvo: dauguma Lietuvos žmonių, valgančių žuvį tik iš parduotuvės, nėra tikros žuvies valgęs. Iki susitikimo maniau, kad jis tik girias, bet dabar supratau, kad teisus buvo.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Beliko tik paantrint kolegoms, susitikimas buvo tikrai vykęs.
    Ačiū už šiltą priėmimą ir gardžias vaišes, kulinariniai standartai neabejotinai gerokai užkilo.
    Gaila neteko tvis karpio ragaut :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Jei jau prakalbom apie Tvis rūkytą karpį, tai gabalėlis, kurį, Tvis leidus, parsivežiau namo žmonai pradegustuoti, sulaukė labai aukšto įvertinimo. Skoniui priekaištų nebuvo, vien tik pagyros. :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Mintyse viską buvau suplanavęs kitaip. Rūkinant žuvį norėjau pademonstruot rūkyklos privalumus.Kažkaip užsisukau ir tą momentą praleidau.Procesas gavosi savaime,nors technologija truputį kita.Kitą dieną degustavau likučius.Vis tik Rolando karpis dumbliuko prieskonio neturėjo visiškai,ko negaliu pasakyt apie saviškį,nors įvertinant tą faktorių,kad tai buvo gyvas konservas pusę metų,likau patenkintas.Kaip ir maniau-susitikimo dalyviai lengvai pamišę dėl žuvies ir jos auginimo kaip ir aš,todėl bendravimas buvo lengvas ir malonus.Galėjau mažiau šnekėt ir daugiau klausyt.Manau,kad,je i neprieštaraus kiti forumo dalyviai, galėtume susitikt pas mane ir dažniau.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Kaip ir maniau-susitikimo dalyviai lengvai pamišę dėl žuvies ir jos auginimo kaip ir aš,todėl bendravimas buvo lengvas ir malonus.Galėjau mažiau šnekėt ir daugiau klausyt.
    Todėl ir rengiame susitikimus kas mėnesį dūšiai atgaivint. Žiauriai smagu, kad susiformavo stabilus akvakultūros entuziastų būrelis ir susitikimuose yra apie ką pašnekėti. Nes pirmuose susitikimuose (dabar jau buvo15-tas) porą valandų tekdavo klausytis apie gupijų ir ciklidų pjautynes, o apie visokius lotyniškus " keiksmažodžius" net nekalbu. Dabar visai kitas reikalas.

Manau,kad, jei neprieštaraus kiti forumo dalyviai, galėtume susitikt pas mane ir dažniau.
    Oii.. tikrai neprieštarauju, kitą vasarą vėl užsuksim. Dabar Darulio eilė savo "fazendą" aprodyt.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    48
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Todėl ir rengiame susitikimus kas mėnesį dūšiai atgaivint. Žiauriai smagu, kad susiformavo stabilus akvakultūros entuziastų būrelis ir susitikimuose yra apie ką pašnekėti. Nes pirmuose susitikimuose (dabar jau buvo15-tas) porą valandų tekdavo klausytis apie gupijų ir ciklidų pjautynes, o apie visokius lotyniškus " keiksmažodžius" net nekalbu. Dabar visai kitas reikalas.
    Aš labai džiaugiuosi, kad jum nebereikia klausyt apie jokius ciklidus , gupijas ir lotynišku keiskmažodžių. Ta proga jau ir svetainės pavadinimą siulyčiau pasikeist, nes kaip matot , jūsų "prūdų" problemos akvariumistam irgi nelabai aktualu. Gerų jūms sekančių, AKVARIUMAS.lt susitikimų :D

Rolandas
    Svečiai
    Espan, nieks nevažiuoja ant nieko, tikrai. Jaučiu, Nilas tik pasidžiaugė, kad ir LT atsirado akvakultūros mėgėjų bendruomenė, kurie vieni apie kitus susižinojo ir gali susitikti. Juk smagu.
    Jei bus poreikis, visai nesunku dviem srautais (skirtingu laiku) susitikinėt. Net apie renginius forume sukurti du skyrius ir pergrupuoti temas - vieni juokai.
    Man asmeniškai abiejuose labai patiktų sudalyvaut.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius espan Žiūrėti skelbimus
    Aš labai džiaugiuosi, kad jum nebereikia klausyt apie jokius ciklidus , gupijas ir lotynišku keiskmažodžių. Ta proga jau ir svetainės pavadinimą siulyčiau pasikeist, nes kaip matot , jūsų "prūdų" problemos akvariumistam irgi nelabai aktualu. Gerų jūms sekančių, AKVARIUMAS.lt susitikimų :D
    Taip, Espan, Rolandas buvo teisus, truputį nepagavai jumoro. Dėl nei vieno susitikimo nesigailiu, juolab šaunu kai galim pasidalinti interesų grupelėmis pagal tai kas kam įdomiausia. Tikrai nesiūlau perskirti, šauni ten chebra ir jūsų tarpe.
    Gėda prisipažinti, bet aš vis dar gerai nežinau kas ten ką pjauna: gupijos ciklidus ar ciklidai gupijas... :)) Iki pirmojo akva susitikimo, aš net arti tikro akvariumo nebuvau buvęs, tad gali įsivaizduoti koks ufonautas buvau :))

Narys
    Įstojimo data
    2019 08 18
    Vietovė
    Honduras
    Įrašai
    12

XV susitikimas 2012 pavasario sesijos uždarymas 2012 06 15

Štai ir atsirado šiauliečiai narių sąraše dėkui Romeo
    Noriu paklausti , KĄ MANOT APIE GALIMĄ SUSITIKIMĄ , pavyzdžiui , šeštadienį lapkričio 13 geras skaičius arba dar po savaitės šeštadienį lapkričio 20 ?
    Trumpiau kalbant, norinčių yra, tik nutarkim, kurį šeštadienį ir kurioje vietoje? Tik vieta turėtų būti tokia, kad tie, kas atvyks su papildomais vairuotojais, rastų kur alučio atsigerti . Beje, kaip tik šiuo metu gurkšnoju Žalgirio alų - tikrai geras dalykėlis mėgstantiems 5 alų, nepersotintą apynių kartumu.
    O vietos, kurios man atrodo bent kiek tinkamesnės, derinat alų ir vietą, kurioje galima būtų automobilius pasistatyti, galėtų būti, tarkim , Juone pastuoge, Norfa XXL, IKI prie centrinės turgavietės. Kestai, galim ir į varnų sostinę
    Žodžiu, siūlykit variantus.

Panašios gijos

1. XVI susitikimas Zarasų krašte 2012 m. rugpjūčio 24-26d
    Nuo Darulis forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 48
    Paskutinis: 02-11-2019, 04:02
  2. AQUA 2012, Praha 2012.09.01-05
    Nuo Rolandas forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 6
    Paskutinis: 24-10-2019, 10:57
  3. XIV akvariumas.lt susitikimas. 2012-05-09 trečiadienis 18:00val Vilniuje
    Nuo Rolandas forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai