Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 53

Gija: Ar galima žvejoti tinklu neršto metu savo tvenkinyje?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375

Ar galima žvejoti tinklu neršto metu savo tvenkinyje?

Turiu klausimą.
    Ar galima savo tvenkinyje gaudyti lydekas tarkim per nerštą, jei man aktualus klausimas dėl jų populiacijos pristabdymo.
    Teko girdėti per kitus asmenis, kad net savo tvenkinyje negali "sietkutę" užmerkti.
    Nesinori, kad lydekos per daug įsiviešpatautų..

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Tvenkinyje? Savo? Manau, gali.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 09
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    400
    Aš ir girdėjau bajerį, kai kaimynas kaimyną paskundė už lydžių gaudymą savo prude per nerštą, atvažiavo žalieji ir nubaudė. :) Va cia tai geras.

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    Nemanau kad gali jei turi registruoti tinklus, na bent jau problemų bųtų vistiek jei neregistruota uvininkystė.

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    2. Šios Taisyklės netaikomos mėgėjiškai žūklei privačiuose tvenkiniuose ir kūdrose. Mėgėjiškai žūklei kituose privačiuose vandens telkiniuose šios Taisyklės taikomos tiek, kiek tai nurodyta Žvejybos privačiuose vandens telkiniuose tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2004 m. gruodžio 14 d. įsakymu Nr. D1–639 (Žin., 2005, Nr. 4-71; 2012, Nr. 19-868).

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Nu ne tinklai neregistruoti. Tai vadinasi savam tvenkinyje eilinį kartą teks brakonieriauti::)
    Įdomu kokia bauda grėstų jei mano nelaimei jie mane pagautų už lydekų gaudymą per nerštą?..

Narys
    Įstojimo data
    2011 09 22
    Vietovė
    Utena
    Įrašai
    6
    Click image for larger version. 

Name:	DSC00087.jpg 
Views:	44 
Size:	57.5 KB 
ID:	2657
    Per neršta pagauta 10,8 kg, daug žuvu suėdė,
    0,5 ha tvenkini neliko karosu.

Narys
    Įstojimo data
    2011 09 22
    Vietovė
    Utena
    Įrašai
    6
    Savame tvenkynyje žuklės taisyklės negalioja, kaip nori taip gaudai.
    Gali nuleisti tvenkinio vandeni ir susirinkt lydžius.

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    Nuleisti gali, bet neregistruotu tinklu gaudyti abejoju už tinklą gali kabinti.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Per lydekų nertą, grietai draudiama vejoti, bet kokiais būdais, nesvarbu kad ir nuosavame tvenkinyje. Nors eip tai mano nuomone, nieko čia blogo, juk uvis įuvina patys tvenkinių savininkai. Beto jas augina, maitina ir priiūri.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.761
    Blog Entries
    5
    Per neršta pagauta 10,8 kg, daug žuvu suėdė
    Man labai įdomu, nemažai žvejų įnirtingai tvirtina, kad tokio dydžio lydekos ar karpiai "nevalgomi", atseit skonis prastas ar kas tai... Kaip iš tikrųjų?
    P.S.: reproduktorė nebloga, įdomu per kiek laiko tokia įaugo, turbūt kokių 8-10 metų reikia.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Dėl lydekų, tai nieko negalėčiau pasakyti, bet karpį 15kg. ragavau. Na skonis, tai nėra jau toks blogas, kai daug kas sako, mėsa tik didesnio karpio raudonesnė, kakas panaaus kaip su raumeniu. Na inoma didelę įtaką duoda ir pagaminimas, prieskoniai.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Nemanau,kad neršto metu savo prūde negalima žvejot tinklu.Tai tada ir draudimo laikotarpiu negalima prekiaut ta žuvim.Turbūt nereikia daug ieškot,kad rastum dabar prekybos tinkluose gyvų lydekų,vėžių.
    Dėl skonio nesiginčiju,bet man skani ir didelė žuvis.Gal paprasčiausiai iškepus 10kg lydeka ir neskani,bet išfiletavus ir iškepus tešloje-pirštus praryt galima.Tas pat su karpiu.Bičiulis įrašė filmuką,kaip vokiečiai karpį šaltai rūkina.Gaunasi tamsus,kaip tunas,tai didelis karpis tam reikalui turėtų tikt dar labiau.Būtinai išbandysiu.Iki šiol darydavau karšto rūkymo. Didelis irgi skanus.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Na prekybos tinklai, tai prekiauja lydekomis. Bet vat, kai paprastas mogelis, sumano pavejoti nuosavam tvenkinį per lydekų nertą, tai baudia taip pat, kaip kad vejotum valstybiniam vandens tvenkinį. Kalbu i patirties, pas mus čia taip ne vienam buvo :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Gal jiem patinka baudas mokėt.Paduočiau į teismą ir pastatyčiau į vietą.Gal aš eršketus,ar upėtakius noriu augint.Gal GA man dar paaiškins ką savo prūde turiu augint ir kaip gaudyt.Tarkim prūdas nenuleidžiamas,tai kaip tada.Nekalbu apie išnuomotus vandens telkinius ar nuosavus ežerus.Turiu omeny savo prūdus.

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    Reikėtu pagvildenti teisinę pusę. Matyti bus precedento kolkas neturintis dalykas nes nemanau, kad nors vienas nubaustasis nuėjo iki aukčiausiojo teismo.Kas svarbiau nuosavybė ar kakokios taisyklės.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Na taip, galbūt ir neturi jie teisės baust, bet...

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    Pala pala "bet" nesiskaito.Idomu butų pamatyti protokolą pagal kurį baudė.Ar buvo "susitarta"

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Yra du skirtingi dalykai.Privatūs vandens telkiniai,kuriuose žūklę reglamentuoja Žvejybos privačiuose vandens telkiniuose aprašas.Čia galioja mėgėjiškos žūklės taisyklės ir verslinės žūklės taisyklės.Dar yra privatūs žuvininkystės telkiniai,kuriuose darai ką nori.Viskas priklauso nuo to,kaip traktuosi savo prūdą.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Matot, aš ne šiaip sau užklausiau. Nes buvo atvažiavę į svečius iš aplinkos apsaugos atstovų, bet kažkaip manęs nebuvo...
    Tai kadangi tėvukas kalbėjosi, tai negaliu jo pasakytus žodžius imti kaip už gryną pinigą. Aišku, kartais ir tie "žaliukai" ne visada viską žino, bet jei buvo nubaustų, tai tada ne šiaip sau..
    Šiaip policininkas į tavo namus be teisėjo sankcijos negalį įeiti.. Yra ten tam tikros sąlygos, kai jis gali įeiti be leidimo, bet tada praktiškai turi "atrasti" kokį rimtą įstatymo pažeidimą.
    O kaip su "žaliuku"? Ar jis gali į privačią nuosavybę eiti be leidimo ir kas būtų jei jam "pastotum" kelią, tai atvirai pasakius nežinau.
    Reiks pasiieškoti iš tos aplinkos žmonių, kurie galėtų žmoniškai pakonsultuoti, o tai atsitiktų toks netičiukas su kokių 20-40 kg. lydekų, tai manau ilgai tektų atsiminti...

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Pasivaikščiot po teritoriją GA inspektorius gali.Tarkim Tavo kanalizacija pakliūna į upelį ar tepalai iš traktoriaus varva ir teka su polaidžio vandeniu į kaimyno sklypą,ar kažkas pan.Baust už lydekas dabar gali jei jas gaudei ne Žuvininkystės Telkinyje.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Na taip, čia pirmiausia reikia gerai viską isiaikint, nes kaip jūs Daruli sakot pagautų su kokį 20-40kg. lydekų, tai tada jau, kad tikrai ilgam tektų prisimint tokią vejybą :) Na pas mus, tai bent jau usuka ir prie privačių prūdų aliukai, tai matyt priklauso saugot.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Dariau,tie jūsų žaliukai taiko ne tą straipsnį ir bent vienas padavęs į teismą pastatytų juos į vietą arba ne viską pasakoji.Tarkim jei per privatų prūdą teka upelis,kuriame gyvena žuvys-tada jau galima tą telkinį laikyt privačiu vandens telkiniu ir tada žaliukai teisūs.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Na manes asmenikai nebaudė, tad taip jau tiksliai negaliu nieko teigt. Reiks pasidomėt tiksliau, kas kur ir kaip. Taip galbūt jūs ir teisus Tvis. Bet kada tiksliai neinai mogus įstatymų, tai man kakaip nesinorėtų vejot per nertus. Daleiskim mane pagautų, ten su kokia lydeka, duotų baudą ten kelis imtus, tai kakaip nesinorėtų ten jų duot į teismą ir su jeis teistis.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.761
    Blog Entries
    5
    1 lydeka = 100Lt, bent jau brakonieriams taip paskaičiuoja. Dėl nuosavo tvenkinio lieka klausimas atviras.
    Kita vertus, tokius klausimus verčiau spręsti rudenį arba duoti toms vargšėms išneršti, vistiek jau turbūt ne pirmi metai neršia. :))

Panašios gijos

1. Būgninis mechaninis filtras savo rankomis
    Nuo Rolandas forume Pasidaryk pats
    ats.: 53
    Paskutinis: 30-05-2018, 08:43
  2. Bradinys savo tvenkinio žuvims gaudyti
    Nuo tomelis forume Pasidaryk pats
    ats.: 31
    Paskutinis: 09-01-2015, 18:09
  3. ats.: 1
    Paskutinis: 25-04-2014, 15:48
  4. Savadarbė neršykla
    Nuo Vidma forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 0
    Paskutinis: 10-03-2014, 08:47
  5. Ar galima pastatyti akvariuma ant palanges?
    Nuo muntas2 forume Akvariumo įrengimas, priežiūra
    ats.: 1
    Paskutinis: 23-09-2013, 20:44

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •