Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Barzda, rudadumlis dėl ko atsiranda, kaip naikinti?

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 16
    Vietovė
    LT
    Įrašai
    1

Barzda, rudadumlis dėl ko atsiranda, kaip naikinti?

Augalas echinodorus green pepper
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros DSCF5597.jpg   DSCF5598.jpg  
    Paskutinį kartą taisė raimusa : 16-03-2012, 19:19

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Sveikas,
    tai rudadumblis - barzda. Kiek matau nestipriai įsisiautėjus. Svarbu, kad nesiplėstų ant naujų lapų, grunto, dekoracijų.
    Kiek matau ant lapo plokštelės ir žalieji "taškiniai" dumbliai.
    Papasakok apie akvariumą, filtrą, žuvis ir kiek kuom šeri. Gali būti, kad fosforo per daug.
    Šiaip tai, jei augalai gerai auga, tai kai pasens šie lapai, nuskinsi ir viskas.
    Dėl kovos priemonių, tai galiu patart bendras higienos priemones: prasiurbliuoti gruntą nesukeliant drumzlių, kad nenusėstų ant augalų, keisti kas savaitę apie 20-30% vandens, neperkrauti žuvimis ir būtinai! neperšerti.
    Jei auga augalai duok papildomai kalio, geležies, mikro trąšų. Geras augalų augimas neleidžia dumbliams įsisiautėt.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 16
    Vietovė
    palanga
    Įrašai
    2
    Sveiki, šnekėjau su vienu akvariumistu dėl barzdos ir jos atsiradimo priežastis, pagrindinis dalykas NO3 nemažiau 15mg/l, PO4 gaunasi 1mg/l. Jeigu mažai nitratų neauga augalai, o dumbliams sąlygos geros. Pas mane tas pats, kol kas dar testų nenusipirkau, bet planuoju pradėti rimčiau su tuo savo akva užsiimti.Man taip pat labai rūpi išsiaiškinti tas dumblių atsiradimo priežastis ir su jomis kovoti.
    Paskutinį kartą taisė AQUA : 16-03-2012, 19:22

Narys
    Įstojimo data
    2012 11 07
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    6
    Sveiki,

pas mane akvariume panašus arba net toks pats dumblis ant 2 anubio lapų įsikūręs... Galima tuos lapus apkrėstus nukirpt? Turiu Ototinclusą ir 2 SAE galvojau pavalgys tų dumbliu- klydau, arba valgo labai nedaug. Iš esmės man tie dumbliai netrukdo tik nesinorėtų kad persiduotų į grunta, dekoracijas ir t.t.

Panašios gijos

1. Rudas dumblis (barzda)
    Nuo Mažvydas forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 2
    Paskutinis: 18-03-2014, 20:12

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •