Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 75 iš 124

Gija: Tomelio kūdros didinimas

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Citata Autorius tomelis Žiūrėti skelbimus
    Kaip bandyt išgaudyt žuvis? Tinklo neturiu nes senas supuvo, o naujų neparduoda, bent jau legaliai. Karpių jau nenoriu šitam prūdelį, svajoju apie eršketus, gal ne taip knis dugną.
    Tomeli tu neteisus. Tinklus tikrai parduoda jai turi nuosavą tvenkinį. Nenoriu suklaidinti dėl tvarkos, tai geriau pasiskambink į Gamtos apsaugą ir tau paaiškins tikrai.

Šiaip su tinklu abejoju, kad išgaudytum visus 100 proc.

Patikimiausias variantas išsiurbti vandenį.

Bet manau racionaliausias sprendimas susitarus su Nilu prakošti tinkliuku, o po to jai ir liks keli, tai nesukti sau galvos.Šeriant erškėtus,nors jų pašaras ir brangesnis, bet tikrai amortizuos su kaupu vandens išsiurbimo kaštus::))
    Ir dar gerai augs karpiokai.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Sveikinimai, gražus prūdelis gavosi. Likus karpiams ir auginant eršketus, stipriai pabrangtų karpio užauginimo savikaina- pašarų saskaita. na, bet jei keli tik liks, tai nebaisi ir problema. O eršketinis pašaras nepjaus karpių sveikatos?

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Gal kitą savaitgalį važiuosiu į uošviją Prienų raj. jei yra noras, prilėktum iki manęs (27 km. į Alytaus pusę) paimčiau bradinuką ir galėtumėm pratraukti pro tą tavo prūduką, kol dar vandens nedaug. Jei nieko kito kitur nerasi. :)
    Nilai, ačiū už pasiūlymą, tik manau po šios nakties lietaus ar tik ne "šaukštai po pietų". Vandenukas truputį pakilo, bijau kad su bradinuku gali gautis ekstrymas. Vis dėl to lapkritis, krantai molingi ir slidus, be to bridkelnių neturiu o su "balotnykais" manau nekažką nuveiksi, nes kaip įtariu vandens jau link 2 metrų gylio artėja. Tai dabar išvis minčių neliko. Draugas žadėjo tinklą suveikt, bandysiu kažką graibyt.
    Beje dėl eršketų: bandysiu pasinaudot Rolando patarimu, nusipirkt ir paragaut, gal šeimynai nepatiks ir teks likt prie karpių. Nes šiaip mano dukros kitokios žuvies nelabai valgo, tik tetuko pagautą ir iškeptą karpį. Žodžiu ragaujam šią savaitę eršketą ir po to bus verdiktas. Beje kur nusipirkt tą padarą paragavimui, nes maxima bazėj nėra ir sakė neprekiauja, reiks iki Akropoliaus turbūt važiuot ieškot.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Beje dėl eršketų: bandysiu pasinaudot Rolando patarimu, nusipirkt ir paragaut, gal šeimynai nepatiks ir teks likt prie karpių.
    Tai Nilo geras patarimas.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Tai Nilo geras patarimas.
    Bet apie skoni lyg tai tu pirmas rašiai. Bet nesvarbu, svarbu gera idėja. O tai bus pagavau eršketą, atidaviau kaimynui, nuvažiavau i Išlaužą ir nusipirkau karpį vakarienei:)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Dėl traukimo bradiniu, tai žinok mes jį traukiam ant ilgų virvių eidami viršuj krantu, ant šlaitų nelipam - beprasmiška.
    nusipirkt ir paragaut, gal šeimynai nepatiks ir teks likt prie karpių.
    Su tuo ragavimu irgi rizikinga, jei receptas nenusiseks, be reikalo duris užtrenksi gerai žuviai. Man eršketo skonio klausimas primena mano pirmą pažintį su alyvuogėm, pirmąkart paragavus atrodo, kad "kas gi čia ypatingo", bet vėliau su kiekvienu kartu imi vis labiau tą subtilų skonį vertinti.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    [QUOTE=Nilas;17465]Dėl traukimo bradiniu, tai žinok mes jį traukiam ant ilgų virvių eidami viršuj krantu, ant šlaitų nelipam - beprasmiška.

Na jei toks variantas tai manau visai priimtina, aišku jei dar pasiūlymas galioja. Bandysiu praeit ryt su botais krantais, pažiūrėt ar nesigavo visiška pliurzė kaip atskiedė lietus šviežią molį.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    [QUOTE=tomelis;17468]
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Dėl traukimo bradiniu, tai žinok mes jį traukiam ant ilgų virvių eidami viršuj krantu, ant šlaitų nelipam - beprasmiška.

Na jei toks variantas tai manau visai priimtina, aišku jei dar pasiūlymas galioja. Bandysiu praeit ryt su botais krantais, pažiūrėt ar nesigavo visiška pliurzė kaip atskiedė lietus šviežią molį.
    Aš ir pats dar iki galo nežinau ar tikrai savaitgalį važiuosim į tą pusę, dar ir nuo orų priklausys. Šviežias molis aišku yra bjaurus dalykas, prie batų labai limpa, bet nieko nepadarysi.
    Paskutinį kartą taisė Nilas : 04-11-2013, 17:20
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    [QUOTE=Nilas;17469]

Aš ir pats dar iki galo nežinau ar tikrai savaitgalį važiuosim į tą pusę, dar ir nuo orų priklausys. Šviežia smolis aišku yra bjaurus dalykas, prie batų labai limpa, bet nieko nepadarysi.
    Na tai savaitės gale susirašysim ir matysim kaip ir kas.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Atsirado šiandien pas mane eršketas iš Išlaužo, 2,2 kg. sibirinis. Ryt bus iškeptas ir paragautas, ir bus nuspręsta eršketai ar karpiai:).

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Tomeli, aš tik dabar parsikasiau iš plačiosios tėvynės, bet eršketo taip pat ieškosiu vakarienei šeštadieniui. Išlauže įsigijai? Parduotuvėje ar ??? Beje dėl receptuko nejuokavau tikrai kas galėtų rimtą nuorodėlę įmesti į až... .
    Tiesa, kalbant apie gaudymo priemones, aš tau ateičiai, manau, galėčiau padėti reiktų mum susitikti ir šnektelti, nes Rusijoj, mūsuose draudžiamų, gaudymo aparatų galima įsigyti legaliai... reiktų tik išsiaiškinti dėl specifikacijų, kokių tau reikia.... . Bet dabar, jau tik gruodžio pradžioje bevažiuosiu... .

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Citata Autorius Nemas Žiūrėti skelbimus
    Tomeli, aš tik dabar parsikasiau iš plačiosios tėvynės, bet eršketo taip pat ieškosiu vakarienei šeštadieniui. Išlauže įsigijai? Parduotuvėje ar ??? Beje dėl receptuko nejuokavau tikrai kas galėtų rimtą nuorodėlę įmesti į až... .
    Tiesa, kalbant apie gaudymo priemones, aš tau ateičiai, manau, galėčiau padėti reiktų mum susitikti ir šnektelti, nes Rusijoj, mūsuose draudžiamų, gaudymo aparatų galima įsigyti legaliai... reiktų tik išsiaiškinti dėl specifikacijų, kokių tau reikia.... . Bet dabar, jau tik gruodžio pradžioje bevažiuosiu... .
    Eršketa pirkau toj firminėj žuvies parduotuvėj. Pora akvariume plaukiojo, tai didesni paėmiau, ryt brangiosios tortadienis, tai bandysim visa iškept orkaitėj, žiurėsim kas gausis.
    O kas dėl gaudymo priemonių, manau visai pravartu turėt kokia, kad ir kokia žuvis prūde plaukios, nes vasara būdavo norisi karpio, o su meškere nėra laiko, arba nekimba, tada tenka valgyt lašinius:)

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Kaip paruošit eršketus, nufotografuokit, surašykit receptūras ir atsiliepimus į temą receptai.
    Visi ras tam skirtoje temoje informaciją ir pasakys ačiū.

P.S. nes kitos temos mirę, o su tvenkinio tema ne visai susiję.
    Rūšiuojam, rūšiuojam informaciją patys. :)

Narys
    Įstojimo data
    2013 10 31
    Vietovė
    Panevezio rajonas
    Įrašai
    47
    Blog Entries
    1
    aš galiu duoti daug receptu ,turiu knygą apie visokius receptus. Tik pasakykite kurioje vietoje ikelti receptus.
    Paskutinį kartą taisė Dkgray : 07-11-2013, 20:52
    Naujokas :) nebijantis darbo rankinio

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Rašyk lietuviškai. Gėdą darai sau, savo lietuvių kalbos mokytojai ir mokyklai!

http://www.akvariumas.lt/showthread....ies-patiekalai

Narys
    Įstojimo data
    2013 10 31
    Vietovė
    Panevezio rajonas
    Įrašai
    47
    Blog Entries
    1
    Na nepykit ,bet mano telefonas yra su maža klaviatūra ir sunku lietuviškas raides suvesti nes nevisada jas išmeta kai vedi vietoj š rašo s .

Man visiškai neįdomu koks pas ką telefonas. Yra forumo taisyklės.
    Neskaitysiu, neatsakinėsiu, trinsiu ir baninsiu šveplius! :)
    Administratorius

Tai kad ne tik vietoj š, s gaunas, bet ir elementari gramatika. Rašom ne šendien, o šiandien, dedam kablelius iškar po žodžio, sakinys prasideda iš didžiosios raidės. Nepyk, bet pritariu Rolandui, gal ir nesimokai labai gerai, bet bent pasistenk pasitaisyti, kai tave sukritikuoja - nemalonu skaityt šveplavones.

Narys
    Įstojimo data
    2013 10 31
    Vietovė
    Panevezio rajonas
    Įrašai
    47
    Blog Entries
    1
    Nu pataisiau klaidas kurias buvau padares ir kur leido pataisyti.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Kaip paruošit eršketus, nufotografuokit, surašykit receptūras ir atsiliepimus į temą receptai.
    Visi ras tam skirtoje temoje informaciją ir pasakys ačiū.

P.S. nes kitos temos mirę, o su tvenkinio tema ne visai susiję.
    Rūšiuojam, rūšiuojam informaciją patys. :)
    Sutinku, Rolandai, tik kartais nežinia ar tokiu temų yra, bet geriau pažiūrėjus rasi, kad radęs jau buvau prieš tai... Na geriau kai parašote... " tema apie tai ir tai plėtojame... čia... " nežianau, kaip ten pasidaro, bet padeda naujokams :)
    Paskutinį kartą taisė Nemas : 07-11-2013, 23:43

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius Dkgray Žiūrėti skelbimus
    aš galiu duoti daug receptu ,turiu knygą apie visokius receptus. Tik pasakykite kurioje vietoje ikelti receptus.
    Na dėl receptų tai reiktų eiti į bendrą forumą ir ten eiti į skiltį kita...
    Paskutinį kartą taisė Nemas : 07-11-2013, 23:44

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Nilai kaip savaitgalio planai?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Nilai kaip savaitgalio planai?
    Nieko gero, sėdėsiu namuose Vilniuj. Gavau darbelių savaitgaliui lengvai kapeikai pasidaryti.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Truputį graibiau savo balą. Plačiakakčiai +/- 2kg.
    Click image for larger version. 

Name:	20131113_133655.jpg 
Views:	68 
Size:	78.8 KB 
ID:	4645

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Tomeli, perskaičiau viską dar kartą, bet neradau kokie plačiakakčiai pagal svorį buvo leisti pernai?

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    164
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Tomeli, perskaičiau viską dar kartą, bet neradau kokie plačiakakčiai pagal svorį buvo leisti pernai?
    Kažkur 400-500 gr.

Panašios gijos

1. Natūralus tvenkinio produktyvumo didinimas.
    Nuo Darius1 forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 29
    Paskutinis: 18-04-2017, 18:07
  2. Aisjauda tvenkinio didinimas, valymas - kaip?
    Nuo aiskauda forume Dekoratyviniai vandens telkiniai
    ats.: 4
    Paskutinis: 25-04-2012, 15:06
  3. Priemonės kūdros vandens paviriui valyti
    Nuo doms forume Įrengimo ir priežiūros priemonės
    ats.: 8
    Paskutinis: 12-07-2011, 10:06
  4. Kūdros vandens parametrai
    Nuo doms forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 10
    Paskutinis: 26-05-2011, 07:42

Rašymo leidimai