Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 26 iki 30 iš 30

Gija: Natūralus tvenkinio produktyvumo didinimas.

Persikeliu į šitą temukę,su savo klausimais.Sakykite o jei vietoje mėšlo į maišiukus imesti mielių po pakutį,ar daugiau ir paskandinti pakrantėje keliose vietose?Nieko nenutiks vandens kokybei?Kūdra 15a.Norėtusi isileisti plačiakakčių,bet nesinori,kad jie badautu.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.682
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Raimucka555 Žiūrėti skelbimus
    Persikeliu į šitą temukę,su savo klausimais.Sakykite o jei vietoje mėšlo į maišiukus imesti mielių po pakutį,ar daugiau ir paskandinti pakrantėje keliose vietose?Nieko nenutiks vandens kokybei?Kūdra 15a.Norėtusi isileisti plačiakakčių,bet nesinori,kad jie badautu.
    Maistinėms mielėms išleisi daugiau nei gausi naudos. Jei gautum pašarinių mielių ir dar nemokamai, tada kita kalba. Geriausia ieškoti nemokamų išteklių - nupjauta žolė, senas šienas ir t.t. Gali įmerkti į prūdą maišą su perpuvusiu galvijų ir paukščių mėšlu arba kompostu, nieko nekainuos, o naudos bus daugiau nei iš 100 pakelių mielių. Dar galima bandyti mineralines trąšas, bet atsargiai. Praktika rodo, kad mėšlas, kad ir kaip bauginančiai skambėtų, yra optimaliausia priemonė. Iki maudymosi sezono mineralizuosis, išsiskaidys. Kitas variantas - auginti daug dvimečių karpių, kurie pakankamai patręš vandenį plačiakakčiams. :)
    Silurus glanis ...;)

Labai ačiū už atsakymą.Dėl mielių klausiau,nes kai žmonai pasakiau,kad reikės į kūdrą imerktį mėšlo maišiuką,tai tokiom akimis į manę pažiūrėjo...Net kalbos dovaną prarado.Dvimečių karpiuku tai yra daugybė.Aš dar daug uždavinėsiu klausimų,gal kiti ir kvailoki bus,nesijuokit.Aš šitoje srytyje naujokas,nesenai isigijome sodybą kurioje yra mano sena svajonė prūdas.Labai šaunus jūsų forumas,visą informaciją gali gauti vienoje vietoje.Aš jau ,,užsiknisau" versdamas internetą kiekvienu rūpimu klausimu.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.638
    Šiaip tai man mielės labiau patiko. Jos greičiau suveikia, nes yra tiesioginis dafnijų maistas. Su mėšlu ar trąšom yra kiek kitaip. Iš pradžių turi prisidaugint vienaląsčių dumblių, o tada dafnijos. Be to dar yra šalutinis poveikis- labai jau auga nendrės, švendrai, siūliniai dumbliai ir pan. Mielių galima gaut už ačiū pas alaus gamintojus.

Na man mielės kažkaip priimtiniau skamba,negu mėšlas,nors ir brangiau.Tik bijau dėl vandens kokybės,todėl ir klausiu.

Panašios gijos

1. Tomelio kūdros didinimas
    Nuo tomelis forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 123
    Paskutinis: 30-03-2016, 18:10
  2. Aisjauda tvenkinio didinimas, valymas - kaip?
    Nuo aiskauda forume Dekoratyviniai vandens telkiniai
    ats.: 4
    Paskutinis: 25-04-2012, 16:06

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •