Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 51 iki 64 iš 64

Gija: Žuvų apsauga nuo paukščių.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Mano uošvis nuo garnių pasigamino štai tokius malūnėlius. Tiesa, šiandien garnys buvo du kartus atskridęs, bet stovėjo toj vietoj kur nėra malūnėlių. Be abejo, anktsi ryte ir vėlai vakare, kai nėra vėjo, veiksmingumas šitų daiktų sumažėja.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.025
    Gal kas nori su audine apsaugoti savo prūdus nuo žuvėdrų :))
    Sekantys kadrai, kaip išmokintą audinė žiurkes gaudo.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Simpatiškas žvejybos kompanjonas :)

Praeitais metais mano kūdroj "paukščių problemos" buvo dvi: ančių jaunikliai pulkais ir garnys.

Kai vienu metu leidžiasi daugiau nei dešimt ančių į kūdrą 10x15 m, tai faktiškai tas pats kas į ją tėkštųsi lėktuvas. Bet žuvims nieko, tik vandens lelijų lapai atrodo apgailėtinai.
    Turiu gerą šunį, gaudo viską - ir žiurkes ir net strazdus
    Click image for larger version. 

Name:	hera-strazdas.jpg 
Views:	30 
Size:	73.8 KB 
ID:	7900
    Deja, ne plaukikė, tai antis tik nuo kranto vaiko, o rezultatas iš to ne koks buvo

Name:	antys.jpg 
Views:	31 
Size:	78.1 KB 
ID:	7901

Antra problema (o gal ne) kiek rimtesnė - garnys. Bet tai medžiotojai, kuri nuotraukoj jis kažkodėl nerūpėdavo. Tiesa, kita, gerokai mažesnė jį aplodavo. To užtekdavo, kad nuskristų. Kai aptikau KOI prakirstai šonais leisgyvį (30+cm) susinervinau nerealiai. Negelbėjo jokios kaliausės, jokie šunys. Kiekvieną rytą jį nuvydavau pats. Vasarą keliuosi paprastai penktą ryto. Pradėjau keltis valandą anksčiau, prie kūdros būdavau anksčiau už garnį. Savaitė kokia taip ir to užteko, kad jis nebeatskristų.

Name:	garnys.jpg 
Views:	34 
Size:	74.1 KB 
ID:	7902
    Kiek spėjo išgaudyt, neįsivaizduoju. Iš KOI tas sužeistas buvo vienintelis, panašu, kad jie jam jau per dideli, o spalvotų karosų sužeistų nebuvo. Žuvys tapo bailios. Pabėrus maisto neėsdavo kol kas buvo pakrantėj - žodžiu, jokios atrakcijos svečiams.

Bet atėjo žiema, kaip ir kasmet nuskaidrėjo vanduo, ir tai yra tas metas, kai galima žuvis nuo kranto faktiškai vieneto tikslumu susiskaičiuot. Aš jų, aišku, neskaičiuoju, bet kas iškart krito į akis, kad karosų spalvinis sąstatas stipriai pasikeitęs. Anksčiau spalvotų/laukinių buvo vos ne 1:1. Dabar liko beveik vien spalvoti. Laukinių vienas kitas. Ar gali taip būt, kad garniui "ne prie širdies" spalvota žuvis (kuri šiaip ir geriau matosi) ir pirmenybė teikiama natūraliam fenotipui? Ir jis man tiesiog padarė natūralią atranką. Man lyg ir mistika būtų, bet žiūrint į žuvis - faktas akivaizdus.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Įdomus pastebėjimas, kad "nurinkti" labiau prisitaikę, laukinės spalvos.
    Kažkur šuo pakastas. Bet kur? Įdomu.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.025
    Ilga, nelabai įdomi medžiaga, bet ten kur uždėtas tinklas, varnos jau žūvu netikrino, o buvo jų pastovi maitinimosi vieta, vanduo dar šaltas, žuvys vangios, plaukia prie kranto pasišildyti, tuom ir baigiasi, gale įrašo vis tie po viena pasigavo, šiandien aptvėriau ir karpiuku balą.

Paskutinį kartą taisė deivis : 25-03-2016, 20:57

Narys
    Įstojimo data
    2014 12 13
    Vietovė
    KARTOKLIŲ KM.
    Įrašai
    101

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Čia Deivio variantui gal ir tiktų, bet tarkim mano senuko, aš sunkiai įsivaizduoju, o mano tai nepasiteisintų (nekalbų kiek jų reiktų
    ???).
    Kas dėl garnių, tai sako radija veikianti padeda.... Garnys girdi, bet nesupranta, kiek tiesos nežinia...
    Gal kas bandėt??

Narys
    Įstojimo data
    2014 12 13
    Vietovė
    KARTOKLIŲ KM.
    Įrašai
    101
    Užsienio forumuose skaičiau , kad gerai padeda garnio muliažas, nes garniai medžioja vieni, o jau tupintis konkurentas jam netinka. Reiks pabandyt. Gal kas matėt kur yra pirkt tų dirbtinų?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Citata Autorius emka Žiūrėti skelbimus
    Užsienio forumuose skaičiau , kad gerai padeda garnio muliažas, nes garniai medžioja vieni, o jau tupintis konkurentas jam netinka. Reiks pabandyt. Gal kas matėt kur yra pirkt tų dirbtinų?
    Sveiki, senukų prekybos centre yra garsios imitacijų.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius emka Žiūrėti skelbimus
    Užsienio forumuose esu skaitęs priešingą nuomonę, kad tie muliažai labai menkai veikia, garnys greit perpranta, kad "konkurentas" nejuda. Tas pats ir su žmonių manekenais.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.025
    Pas mane stovėjo trys, tai nieko nepadėjo, kaip tik dar ir pritraukė, nes galvoja kad saugu leistis, nors savo akimis mačiau kaip du garniai žvejoje mano prūde, atskridusi trečia garnį nuvijo nuo prūdų lauk.
    Dabar dirbtiniai garniai puošia pavėsine.

Panašios gijos

1. ats.: 24
    Paskutinis: 14-06-2013, 12:32

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •