Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 64

Gija: Žuvų apsauga nuo paukščių.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186

Žuvų apsauga nuo paukščių.

Sveiki, jau du metus mano prūde atskrenda pilkasis garnys ir lesa uvis. Maesnes praryja, kitas sualoja, kurios po kelių dienų mirta nuo sualojimų:( Kiek girdėjau,tai per diena jisai gali suėsti nemaa kiekį uvies. Gal, kam nors teko susidurti su ia problema? Gal, patartumėt kaip apsisaugoti nuo jo? Mano prūdas 6-7 arai.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Receptas: medžioklinis šuo... (taksas, skalikas ir pan.)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Receptas: medžioklinis šuo... (taksas, skalikas ir pan.)
    Ir šratai.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Šuo paukštį nuveja, po kiek laiko jisai vėl atskrenda. Jau bandžiau nekartą nueit su šuniu. Dar buvau pastatęs baidyklę ir tai nepadeda.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    ratai manau padėtų, bet kad autuvo neturiu :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Šuo paukštį nuveja, po kiek laiko jisai vėl atskrenda. Jau bandžiau nekartą nueit su šuniu.
    :) Su šunim reikia ne nueiti, o jį ten pastoviai laikyti. Aišku, jei galimybės tokios nėra, tada jau sunkiau. Užsienio ūkiuose prie tvenkinių šunys pastoviai laikomi, baido kormoranus, ūdras.
    Paskutinį kartą taisė Nilas : 02-03-2012, 20:58

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    6 arus galima dengt specialiu tinklu.
    Paukščius galima baidyt garsinėmis patrankomis, ultragarsu, kaliausėmis, bet visus pavardintus būdus karts nuo karto reik pastiprint švinu.
    Naujausias būdas - lazeris. Prie jo, kaip sako gamintojas, paukščiai nepripranta.
    Bet geriausia, kaip jau minėta, šratai.
    Garniai mėgsta atskris temstant, labai akylūs, gudrūs ir atsargūs. Šiaip vis dar saugoma rūšis ir šiaip šaudyt - pažeidimas. Gąsdint - galima.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Dar padeda baidyklė.Kuo panašesnė į žmogų.Bet pernešt ją į kitą vietą reikia kas kelios dienos.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Na taip, šaudyt juos pažeidimas. Manau reiktu šuny pririšti, gera minty davė Nilas. Nemaža tikimybė, kad šuo padėtų. Na, o apie lazerį neteko girdėti, kaip suprantu, tai jis turėtų pastoviai būti įjunktas? Kur jį įsigyti Rolandai?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Baidyklė nepadėjo, klaida mano turbūt buvo, kad nepernešdavau aš jos kas kelios dienos vis į kitą vietą.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Lazeris - baisi naujiena ir kaina, na tokia sakyčiau, profesionalams. :) Naudojamas temstant ar sutemus pašvietus į miegančius paukščius. Veikia iki 2,5km kaip rašoma.
    Sukelia nenusakomą paniką. Po kelių atakų pradeda vengt tokių vietų, o ir šoviniai nekainuoja pašviest.
    Šuo turi būti mokytas ir kad nesitrauktų nuo tvenkinio. Ir kad dirbtų sąžiningai, o ne tik kai šeimininkas šalia.
    Pavojingiausias laikas temstant ir švintant. Labai sunku nusaugot KASDIEN. Bet kai tvenkinys ne dešimtys ha, o keli arai, tai gerai savaitę pagąsdinus, beveik mėnesiui galima atbaidyt.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Pabandysiu šunį laikyti pririštą prie prūdo. Manau, tai bus geriausias būdas apsisaugoti nuo pilkojo garnio.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Šiandien, draugas patarė apjuosti prūdą šniūru 50cm.aukšty nuo žemės, sakė šimtaprocentinė apsauga nuo pilkojo garnio. Sakė, kad jie bijo tokio dalyko.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Papasakok smulkiau apie šniūrą. Aš ir girdėjau, bet reik, kad kas išbandytų ir arba patvirtintų, arba paneigtų.
    Man pasakojo, kad garnys niekad netupia į vandenį (labai abejoju, esu matęs tvenkiniuose ir vidurį tvenkinio sėkliuose. Tikrai nenubrido tiek), tai jei ištemptum pagal vandens/kranto liniją, tai jis nutūpęs ant kranto, negalėtų nei perlipt, nei peršokt, nei pralįst per "tvorą". Reik, kad kas patikrintų šį būdą šiemet.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Taip jisai neperlipa ir neperšoka šniūro nutūpęs ant kranto. O, tiesiai į vandenį nesileidžia, kad ir koks mažas gylis bebūtų. Reiks išbandyti šiemet, šį būdą.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Kažkur skaičiau baiką,kad jei būna ant prūdo kranto gandro muliažas-pilkasis garnys netupia.Senukuose mačiau parduoda.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Labai įdomu, išbandysim ir šį būdą. Turiu plastmasinį gandrą, reiks pastatyti prie prūdo.

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    O vietoj lazerio (jei jis naudojamas temstant ir sutemus) nepadėtų prie kranto periodiškai įsijungiantis ir judantis prožektorius?

Pas mane atskrenda tik antys, kartą buvo kažkas panašaus į kirą, pakrantėmis krankliai, varnos - na tai iš tokių jokios žalos.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Dar vienas paukštis žalą daro mailiui ir nieko nebijo,nei baidyklių,nei virvių,tik ranka nekyla prieš tokį grožį.Turiu omeny tulžį.auginant brangų mailiuką,na,kad ir KOI tas gražuolis ima erzint.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Oi, tulžio tai tikrai neskriauskit. Geriau jau tada tankaus tinkliuko pirkit brangaus mailiuko tvenkiniams.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Niekas jo neskriaudžia. Gal palesęs spalvotų žuveliokų dar gražesnis bus.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    O ar pastebėjai, kad jis gaudo tik prie kriokliuko?
    Kiek esu matęs, tulžys netupia ant kranto, o turi mėgiamą vietą, šaką kur juda vanduo (ten renkas žioplos žuvys), ten ir pasigauna ką. O prie upės turi net maršrutą ir grafiką. Galima net pagal laikrodį ateit anksčiau ir sulaukt kada praskris tikrindamas savo vietikes (čia Žeimenos pakarantėmis stebėta).
    O jei taip pridengus, panaikinus jo mėgiamą medžioklės vietą?

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Prie to prūdelio nėra šakos,tai tas niekšelis tupia ir ant liepto,bet mėgiamiausia vieta ant 200mm įtekėjimo vamzdžio,esančio 30cm virš vandens lygio.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Tai tik dėl to, kad jis moka nert vertikaliai žemyn. Jei nebūtų jam patogių tupyklų virš vandens, neliktų medžioklės vietų gal...
    Offtopic: esu matęs dokumentinius kadrus, kaip filmuojama tulžio medžioklė, nėrimas po vandeniu. Labai gražu. Galėtum, tvis, pakartoti. Reik tik dviejų akvariumų ir greitaeigės kameros.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    O prie upės turi net maršrutą ir grafiką. Galima net pagal laikrodį ateit anksčiau ir sulaukt kada praskris tikrindamas savo vietikes (čia Žeimenos pakarantėmis stebėta).
    O aš vis galvojau, kaip jį sugeba nufotografuoti :) Kiek mačiau žvejodamas, tai tik pralekia mėlynas kaip kulipka ir viskas. o pasirodo tereikia kartą pastebėjus medžioklės vietoje, atsėlinti kitą dieną tuo pačiu metu ir pasislėpus laukti:) Gal kada turėsiu laiko pabandyti šitą fintą realiai :)

Panašios gijos

1. ats.: 24
    Paskutinis: 14-06-2013, 12:32

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •