Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 51 iki 69 iš 69

Gija: Janiusik pirmojo akvariumo įrengimas. Reikalinga pagalba

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Tai gal nuo dangčio čia prilašėjo? Jei vos vos šlapiuoja, tai kurį laiką dar galima taip pagyvent, nes ne stiklas trūkęs, o silikonas ir nedaug. Svarbu nejudinti.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Gerai palauksiu dar, pastebėsiu. Ačiu.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Pas mane tai buvo trūkusi apačia pervežant akvariumą. Greit reikėjo, tai tuom kart kiek užklijavau tiek, vistiek paskui šlapiavo. Gal gerą mėnesį taip buvo, kol pradėjo smarkiau leist, tai dada ir teko rimtai susitvarkyti - išdžiovinus ir nuvalius pertept akvariumams skirtu silikonu. Tau tereikia nusausint su kempine ir pažiūrėt per kiek laiko vanduo vėl atsiranda, tada padarysi išvadą.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Na šiandien kaip ir sausa :) tai kol kas lauksiu, o jei kas jau atsitiktu tai turiu mažą akvą ir žuvytes bus kur perdėt.
    Paskutinį kartą taisė janiusik : 19-03-2012, 19:06

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Šiandien pamačiau kad vienam gupinui kaškas apkramtė uodegą (pelėką) ar tokiu atvėjių reikia ką nors daryti? Kad pagelbėt jam? Ar pelėkas pats atauga? :(

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Pelekas turėtų ataugti, pas mane, tas pats karosui buvo, tai ataugo.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Na tikėkimes, kad ataugs.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    A pastebėjau, kad karosai ir auksinės uvelės, bent jau pas mane akvariume, kramto maesnėms uvytėms uodegas. Gal jos galvoja, kad maistas ten jų :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    greičiausiai kad butent taip ir galvoja. Aš tik kiek stebiu tai taip ir nesupratau dar kas taip darbuojasi, gupinui tą pelėką vis pakramtit. Nes šiandien dar labiau apgraužtas. :(((

Rolandas
    Svečiai
    Manyčiau, kad neapgraužtas, o pats pelekas yra. Arba nuo pasikeitusių (besikaitaliojančių) sąlygų, arba nuo pasikeitusių sąlygų ir amžiaus.
    Gražūs patinai jau turi amžiaus, o gražias gupijas (patinus) turėt, reikia sukurt gerus, stabilius vandens parametrus, duot gero maisto.
    Nors gupijos gerai veisias ir sunku nugalabyt, atseit laikomos atspariomis, vaikiškomis žuvimis, bet gražias ilgai išlaikyti - oi kaip reik pasistengt.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    na gal ir taip a imetu pora nuotraukyčių kaip tai atrodo.
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros SAM_0018.jpg   SAM_0019.jpg   SAM_0025.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Laba diena ir vėl kreipiuosi į jus pagalbos. pamatavau vandenį ir gavau tokius parametrus NO3-75, KH-10, PO4-1MG, gal kas nors galėtu pakomentuoti? Augalai visai neauga, išpuna lapai nuo vidurio, nežinau ką daryti ir ką tikrinti?

Rolandas
    Svečiai
    NO3 reiktų susimažint nors iki 15, fosforas prie tiek nitratų, jei nesiranda melsvadublis - pakenčiama. kH - geras.
    Kad atskiesti 75mg/l iki 10-15mg/l reiktų padaryti 3-4-5 keitimus po trečdalį vandens.
    Kad augtų augalai, gal verta pasirūpinti didesniu šviesos srautu (daugiau lempų) arba pailginti dieną, o taip pat pabandyti duoti CO2, nors iš "braškės" (cukrus, mielės). Augalai rezultatus parodytų per 3 dienas - savaitę.

Perspektyvoje siekčiau sukurti tokius parametrus:
    NO3 5-10mg/l
    PO4 0,3-0,8 mg/l
    Fe ~0,2-0,4 mg/l
    K ~ 10-20mg/l (nėra patikimų testų)
    CO2 iki 20mg/l
    šviesa

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Ačiukas, bandysiu kovot.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    Ir vėl kreipiuosi į jus. Kas gali būt gupei, antrą dieną plaukioja paviršiuje, kvėpuoja dažnai, nevalgo. Ankščiau švietėsi ikrai pilve, išpūsta nebuvo, vos vos tik. Galėčiau drąsiai teigti, kad neneršė. O dabar visai sulysus ir ikrų jokių nesimato. O ir patiniukai prie jos niekada kažkodėl tai nepriplaukdavo.

Rolandas
    Svečiai
    Būna jau su gupijomis taip. Su amžiumi, po neršto ima ir "susisuka", nustoja ėst arba sukūsta nustoja ėst be priežasties lyg ir. Laikosi paviršiuje arba prie dugno, mažai plaukioja, nieks prie jos nelenda (patinai). Tai kaip kokia pavėluota progresuojanti distrofija-išsekimas, gimdyvinė trauma, medžiagų apykaitos ar vystymosi sutrikimas, jokių aiškių ligos požymių, nežinau.
    Matyt kažkoks procentas pakliūna, kaip ir visur gamtoje su gyvais organizmais, yra nukrypimų. Ne visi gi gali būti galiūnais, sveikais, ilgaamžiais. Nepergyvenčiau labai, jei kokių priežiūros klaidų nepadaryta, gamta.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    na va ir atsikankino žuvytė. :(((
    išgelbėt nepavyko.

Narys
    Įstojimo data
    2012 05 13
    Vietovė
    Elektrenai
    Įrašai
    11
    Užuojauta dėl žuvytės :) Taip jau su jomis buna,aš pati neseniai išleidau i didžiuosius vendenys savo mylimiausią auksiuką :(

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Vilnius, Justinikės
    Įrašai
    37
    ačiu:(((

Panašios gijos

1. Pirmojo akvariumo įrengimas
    Nuo pavasaris forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 21