Nuleidinėjau vadinamą Bakučių balą, tai po septynių metų teko paplušėti iš peties....
Karpiai užlygino griovį, nukasė krantus per paskutinius kokius 3 metus kaip reikiant...
Buvo leista peledžių, bet nei vienos neradau...
Po to buvo leista šamukų iš Lino 25 vnt ir vienas iš ežero..
Pagauti du: apie 2 kg ir 3 kg. kur dingo 25 vnt neįsivaizduoju...
Irklanosių radau 2 iš kokių 12 vnt (reiktų pasitikslinti esu rašęs)...
Dydis panašus kaip pas Deivį. nesvėriau, nes nebuvo laiko..
Radau kokių 20-30 vnt ešerių 200 gr. ir keletą apie 300 gr.
Karosų apie 50 kg. nesvėriau tiksliai.. Tokie gražūs dauguma apie 300 gr.
Mažų nebuvo..
Radau senuko dovanotus Koi karpius. Pasigedau vieno, bet lyg kažkas pernešė pagavę į mano prūdą.
Na tokie gražūs apie 1,5-2 kg. Vienodi::))
Karpiai gražūs, iš pažiūros vienodi, tik geriau įsižiūrėjus pamatai dydžių skirtumus. Dauguma 3-4 kg.

Toliau įdomiau: amūrai keletas 3-4 vnt iki 1 kg, leisti prieš kelis metus po 300 gr. Kiti, vidurkis apie 5,5 kg. iki 20 vnt. dar buvo keletas apie 3 kg.

O dabar pats įdomumas mano nuostabai su plačiakakčiais: radau taip pat kelis iki 1 kg., o kiti šeši 10-12 kg.

Viso žuvies svorio paskaičiavus bus apie 500 kg. na galėjau suklysti iki kokių 50 kg.

kada kiek leidęs esu rašęs savo gijoj, bet dar nesu atsigavęs po darbo su kąstuvu::))
Kaip pasisekė, kad siurblį mano suremontavo Deras (kuriam buvau paskolinęs::)))
O jei man taip bepompuojant būtų sustojęs...
ŠAKĖS BŪTŲ...
Nes teko baloje daryti pylimus ir permetinėti vandenį dėl jos ilgumo, nes neturėjau tokios ilgos šlangos..
Dar ir antrą siurblį buvau pajungęs....
Po tiek metų nuleidinėjant reikia po ranka turėti ekskavatorių::)))
Dabar suprantu dėl ko senukas nenori nuleidinėti savo dydžiojo...
Žuvis išgaravo gal per kokias 2 val. padarius pora skambučių...
Vos spėjau sau pasičiupti, t.y. atėmiau iš giminės skirto fondo, pažadėjęs, kad kitam savaitgalį bus::))
Ir iš brolio rūkymui plačiakaktį::))
Tikiuosi Deivis šįvakar::)) sudėlios tikslius skaičius paanalizavęs mano giją.... (pats kol kas neturiu dar jėgų...)