Sveiki , susidūriau su didžiule problema . Pradėjo kristi žuvys kaip lapai rudenį . Bijau atsikelti ir pažiūrėti kiek liks rytoj...
Bet dėl visko kalta aš pati , nes gavusi gimtadienio proga naujų žuvyčių ( o jų buvo 5 : 2 gupijos , vienas mažiukas korydorusas ir dar 2 rodostomai ) visas iš karto paleidau į akvariumą , ir praėjus kelioms dienoms pradėjo gaišti tiek senbūvės , tiek naujos žuvys . Mano akvariumo duomenys : 35 l. veikia nuo paskutinės nesekmės jau gal apie 2 metus...
Yra filtras , šildytuvą turiu ,bet nededu nes ir taip būna joms šilta ( apie 22-23 C) , augalų nėra , kažkaip jie nelabai auga pas mane , yra daug smagių slėptuvių... O žuvys yra tokios : 2 Korydorusai , 2 neonai ( nes du išmirė , vienas vakar ) ir visos naujos žuvys iš kurių šiandien numirė vienas rodostomas . Aš nesuprantu kas joms negerai , tečiau dauguma iš jų laabi keistai elegsi . Ir manau ,kad visų ligų nešiotoja ir platintoja yra vienu gupija , nes nuo pat primos dienos ji buvo lb įtartina . Plaukioja ne taip kaip kita gupija , kažkaip uodega į apačią . O dabar ir kita gupija taip pat plaukioja , judesiai toki ,, nervuoti'' plaukia plaukia tada plaukia su greitais stabčiojimai lyg trūkčiotų , labai dažnai atsigula ant akmenų arba išplaukia kuo arčiau vandens paviršiaus. Taip pat , keistai elgtis pardėjo ir kitas rodostomas irgi ,,nervuotai'' ... Ir aš nežinau ką man su joms dabar daryti... Išoriškai jos sveikos , tačiau elegsi keistai ir miršta ... Būkit geri patarkit !!!
B8siu be galo dėkinga !!!