Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Prašau padėkit .Miršta žuvys.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 22
    VietovÄ—
    Alytus
    Įrašai
    2

Prašau padėkit .Miršta žuvys.

Sveiki , susidūriau su didžiule problema . Pradėjo kristi žuvys kaip lapai rudenį . Bijau atsikelti ir pažiūrėti kiek liks rytoj...
    Bet dėl visko kalta aš pati , nes gavusi gimtadienio proga naujų žuvyčių ( o jų buvo 5 : 2 gupijos , vienas mažiukas korydorusas ir dar 2 rodostomai ) visas iš karto paleidau į akvariumą , ir praėjus kelioms dienoms pradėjo gaišti tiek senbūvės , tiek naujos žuvys . Mano akvariumo duomenys : 35 l. veikia nuo paskutinės nesekmės jau gal apie 2 metus...
    Yra filtras , šildytuvą turiu ,bet nededu nes ir taip būna joms šilta ( apie 22-23 C) , augalų nėra , kažkaip jie nelabai auga pas mane , yra daug smagių slėptuvių... O žuvys yra tokios : 2 Korydorusai , 2 neonai ( nes du išmirė , vienas vakar ) ir visos naujos žuvys iš kurių šiandien numirė vienas rodostomas . Aš nesuprantu kas joms negerai , tečiau dauguma iš jų laabi keistai elegsi . Ir manau ,kad visų ligų nešiotoja ir platintoja yra vienu gupija , nes nuo pat primos dienos ji buvo lb įtartina . Plaukioja ne taip kaip kita gupija , kažkaip uodega į apačią . O dabar ir kita gupija taip pat plaukioja , judesiai toki ,, nervuoti'' plaukia plaukia tada plaukia su greitais stabčiojimai lyg trūkčiotų , labai dažnai atsigula ant akmenų arba išplaukia kuo arčiau vandens paviršiaus. Taip pat , keistai elgtis pardėjo ir kitas rodostomas irgi ,,nervuotai'' ... Ir aš nežinau ką man su joms dabar daryti... Išoriškai jos sveikos , tačiau elegsi keistai ir miršta ... Būkit geri patarkit !!!
    B8siu be galo dėkinga !!!

Narys
    Įstojimo data
    2011 07 05
    VietovÄ—
    Vilnius
    Įrašai
    119
    Toks neramus plaukimas man pažįstamas, o kaip pelekai, ar nesulipę?
    Būtų žymiai lengviau jeigu patalpintumėte foto.

Rolandas
    Svečiai
    Nekordinuotas plaukiojimas - galimas apsinuodijimas azoto junginiais.
    Kol nustatysim tikrąją priežastį, tikrai nepamaišys pakeisti dažniau vandens. Gero, nusistovėjusio, praaeruoto, tokios pačios temperatūros.

Įdomu būtų pamatyti foto, nes iš aprašymo niekaip negalėčiau atspėt, jei tai būtų kokia liga.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 22
    VietovÄ—
    Alytus
    Įrašai
    2
    Ne, pelakai tikrai nesulipe , ir nei jokiu ibrezimu ,nei demeliu nera .Fotografijos ideti negaliu . Fotoparatas niekaip nepaima gerai zuvies . Tos nuotraujos butu bevertes .
    Taciau siandien nuejau i Kika ir paprasiau ,kad pasiulytu kokiu vaistu , tai sake ,akd tai nera jokia konkreti liga ir geriausia butu vartoti vitaminus . Tai nusipirkau vitaminu http://www.kika.lt/index.php?module=...itemId=1076976 . Tai ilasinau jau kelis lasus . Dabar tai žuvys atrodo gan neblogai , gal kaip nors išsikapstysim .

Prašau rašyt lietuviškai
    Administratorius

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    VietovÄ—
    PanevÄ—Ĺľys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Man ir teko tokius vitaminus naudoti. Jeigu geibsta žuvys, tai kažin ar padės, nes tik pastiprina žuvies imunitetą, bet nekovoja prieš pačią ligą.
    Tavo bėda - mažas vandens tūris. Pas tave buvo susinormalizavusi biopusiausvyra, viskas buvo gerai, nebegeibo žuvys ir pan., bet kai iškart prileidai naujų gyventojų, dar greičiausiai dosniau pašėriai, tai aišku kaip dieną, kad ėmė mažėt deguonies, padaugėjo amonjako, tai ir prasidėjo.

Panašios gijos

1. Kitos dekoratyvinės žuvys
    Nuo Sartorius forume Fauna
    ats.: 6
    Paskutinis: 03-11-2016, 13:44
  2. Dziukos žiemojančios žuvys
    Nuo maswa forume Fauna
    ats.: 22
    Paskutinis: 07-03-2012, 20:52
  3. Kodėl miršta gupijos?
    Nuo AuGis forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 2