Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 26 iki 28 iš 28

Gija: Vynuoginių sraigių auginimas žuvų šėrimui.

Rolandas
    Svečiai
    Nevisai supratau pasiūlymą. Apjungti temas?

Nesunku sumest į vieną temą nukopijuojant žinutes iš atskirų temų ir suformuoti atskirą bendrą temą, netrinant pirminių temų/žinučių, jei reik.
    Tik nėr laiko "skanuot", jei parodytut linkais, žinučių Nr. - ne problema suformuot tokį reikalą.

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Na, man pasirodė, kad sraigės, musių lervos, sliekai, varlės ir visi kiti vabalai galėtų būti vienoje temoje. Nors nežinau, kaip išspręsti konkrečius klausimus pvz. dėl sliekų auginimo technologijos, nes čia jau kiek daugiau specifikos... Bet jei nebus vienos temos apie "netradicinius" pašarus, tai ilgainiui bus 20 pusgyvių temų apie kiekvieną alternatyvą atskirai... Na, bet čia tik man taip atrodo.

Rolandas
    Svečiai
    Jei sugebėtume apie bendras temas bendrai, labai nesigilinant diskutuot, o specializuotoje labai giliai kapstyt, būtų liuks.
    Bet būna kai pagriebiamas siūlo galas ne į temą ir išvystoma labai graži, gili kita tema. Sunku tokius reikalus moderuot.
    Man noris kažkiek sistemiškumo, kad kai bus dar daugiau info, paieška leistų surasti greitai ir konkrečius atsakymus į klausimus, o ne skaityti ištisus temos ritinius, nukrypimus ir ieškoti vienos razinos. Aišku, forumas nebūtinai sausa enciklopedija turi tapt, galima juk bendraut, pasidžiaugiant ir aktualiomis dienos naujienomis, darbais, atradimais, pastebėjimais, praktika...

Panašios gijos

1. Karpių auginimas URS
    Nuo andrius2000 forume URS, uždaros recirkuliacinės sistemos
    ats.: 34
    Paskutinis: 04-12-2019, 10:55
  2. Šėrykla žuvų šėrimui
    Nuo Rolandas forume Pasidaryk pats
    ats.: 104
    Paskutinis: 02-05-2019, 09:19
  3. kaip išvengti sraigių
    Nuo vodolazas forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 4
    Paskutinis: 25-03-2014, 08:25
  4. Netikėtai atsirado sraigių. Iš kur ir kaip?
    Nuo Rutatata forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 14
    Paskutinis: 12-12-2012, 14:50
  5. ats.: 10
    Paskutinis: 02-02-2012, 23:23

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •