Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Gija: Nesą×ininga ×vejyba, tolygu brakonieriavimui

Apribotas rašymas
    ─«stojimo data
    2011 02 01
    Vietov─Ś
    Panev─Ś┼żys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1

Nesą×ininga ×vejyba, tolygu brakonieriavimui

išskirta iš temos

"Na bet su šia valstybe tai nelabai įmanoma..." tokie ir panašūs komentarai man laaabai nepatinka. Valstybėje gyvena žmonės, o jie tokie pat, kaip ir mes, pradžioje pažiūrėkit ką patys darot ar nedarot, o tada ir sakykit.
    Dabar pagalvokit apie gimines, draugus, pažystamus... Ar jų tarpe nėra tų, kuriuos galima pavadint brakonieriais? Na gal ir ne tokie, kur su racijom ir ginkluoti pagal vandens telkinius laksto, bet tokie, kur tik "savom reikmėm"... Nesinori išsiplėst.
    Tiesiog tikiu 100%, kad jei bet koks žvejys (sąžiningas - nesąžiningas) netyčia meškere pagautų tą eršketuką, tai tikrai nebepaleistų atgalios, o neštų namo, kad suvalgyt ar į savo prūdą įsileist. Mat taip jau yra tokia nuomonė, kad jei ne aš parsinešiu, tai kitas pagavęs parsines ir tos žuvies neliks, tai bent aš paragausiu. Kodėl pas mus tokia nuomonė? Manau daug kam aišku, kol nebus pažaboti stambieji brakonieriai, kol nesimatys konkrečių tam tikrų įstaigų veiksmų (gaudant brakonierius, įžuvinant ir apsaugant telkinius), tol bus taip, kaip iki šiol. Juk patys pagalvokit, žvejys nueina žvejot ir nieko nepagauna, bet štai kitą kartą kimba ir jis ima net nepagalvodamas, o teisindamas save "Jei aš neimsiu, tai kiti paims ir šiaip praėjusį kartą nepagavau, tai vat atsiemu ir pan. ...". O jei situacija pasikeistų? Tada žmogus susimastytų, kam nešt šiandien ir dar mažą, jei pagausiu ryt šviežią ir gal didesnį. Bet, kad taip pradėtų mastyt, reikia, kad jis pasijustų to vandens telkinio savininku, kad jaustų, jog tą žuvį jis pagaus bet kada ir jos nepasiims kažkas kitas... O ką daryt, kad taip nutiktų čia jau atskira tema.
    Dovanokit, kad išsiplėčiau ;)

Narys
    ─«stojimo data
    2011 09 25
    Vietov─Ś
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Citata Autorius Pikulis ┼Żi┼źr─Śti skelbimus
    Tiesiog tikiu 100%, kad jei bet koks žvejys (sąžiningas - nesąžiningas) netyčia meškere pagautų tą eršketuką, tai tikrai nebepaleistų atgalios, o neštų namo, kad suvalgyt ar į savo prūdą įsileist. Mat taip jau yra tokia nuomonė, kad jei ne aš parsinešiu, tai kitas pagavęs parsines ir tos žuvies neliks, tai bent aš paragausiu.
    O nepagalvojai, kad reikia pradėt nuo savęs? Kažkaip jau daug ašarų dėl GA. O juk tikrai nevisi 100% tokie, kokius aprašot ;)

Rašymo leidimai

• J┼źs negalite ra┼íyti naujas gijas
  • J┼źs negalite ra┼íyti atsakymus
  • J┼źs negalite prisegti fail┼│ priedus
  • J┼źs negalite keisti savo ┼żinutes
  •