Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 43

Gija: 200l Edvio akvariumas

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50

200l Edvio akvariumas

Click image for larger version. 

Name:	P1010112.jpg 
Views:	67 
Size:	42.3 KB 
ID:	2260 Click image for larger version. 

Name:	P1010113.jpg 
Views:	49 
Size:	37.7 KB 
ID:	2261 Click image for larger version. 

Name:	P1010114.jpg 
Views:	41 
Size:	35.7 KB 
ID:	2262 Click image for larger version. 

Name:	P1010116.jpg 
Views:	51 
Size:	35.3 KB 
ID:	2263 Click image for larger version. 

Name:	P1010117.jpg 
Views:	38 
Size:	41.9 KB 
ID:	2264 Click image for larger version. 

Name:	P1010118.jpg 
Views:	37 
Size:	34.9 KB 
ID:	2265

Kol kas bendro vaizdo dar nėra. :)
    Įkėliau šias nuotraukas tik tam, kad būtų prieš/po. :) Akvariumas padarytas terasomis dviem sluoksniais.
    Apatinis stambus smėlis iš jūros, o viršui pirktinis žvyras. Šiuos du sluoksnius skiria plastmasinis tinkliukas, o filtrą žadu paslėpti klijuodamas akmeninę sienelę. :)

Akvariumo gyventojai:
    2 skaliarai
    4 rykliniai šamai
    2 papūgos
    2 astronotai
    2 šamukai

Laukiu atsakymų!
    Paskutinį kartą taisė edvis12 : 05-01-2012, 22:03

Rolandas
    Svečiai
    Manau, pasilik tik astronotus. Nelauk kol pradės kalt skaliarus.
    Tiesa, rašyk tvarkingai, nes...

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    Ta prasme, kad skaliarus suės?

Iš skaliarų liks nekokios išvaizdos skaliarai. Bus uždaužyti, kol tikrai gyvų nebeliks (bent pas draugą taip buvo). Asmeniškai aš atsisakyčiau astronotų, ryklinių šamų. Pakankamai agresyvios/gali suėst mažesnes žuvis. Pasirinkčiau mišrų akvariumą, jis įdomesnis, spalvingesnis, negu du astronotai, bet čia tavo valia rinktis. ;) Jei nenori rinktis augalinio, gali pasidaryt žuvinį. Man labai patiko šis variantas: http://www.youtube.com/watch?v=-nvQcLY04V4 (aišku jį sudėtingiau ir prižiūrėti). Bet dar kartą kartoju: tu esi akvariumo šeimininkas ir tavo valia rinktis kokį akvariumą daryt.

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    Man irgi ši nuoroda patinka. Aš ir pats galvojau apie diskusus, bet daugiau apie juos paskaitęs, sužinojau, kad jie labai dideli ligų nešiotojai, todėl iškart atkrito. :)
    O dėl šakų, tai aš turiu, bet dar neprisigėrę vandens, todėl mirksta puode. ;)
    O dėl žuvų įvairovės nusprendžiau leisti stambias žuvis. :) O gal yra kokių kitų priežasčių, kad atsisakyt astronotų, ryklinių šamų?

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Kokių dar priežasčių reikia? :) Turi atsisakyti arba astronotų arba visų kitų. Astronotai bjaurios, plėšrios žuvys, galinčios gyventi tik tarp tokių pačių plėšrūnų.

Jei nori tokio akvariumo kaip nuorodoj, tai nebūtina imt tik tuos diskusus, gali pasirinkt, kad ir skaliarų būrelį ir rodostomų ar kitų tetrų būrį. ;) Jei imtum baltą foną, tai aš imčiau vien tik tamsias žuvis (juodi skaliarai ir pan.), o jei tamsus/juodas fonas- atvirkščiai: balti skaliarai, rodostomai, corydoras panda ar kažkas panašaus. Dėl stambių žuvų tokiam 200l akvariume nelabai yra pasirinkimo. O ir per didelės žuvys atrodys gana neestetiškai lyginant su akvariumo tūriu. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=aaL0FbUkAcg
    na va dar vienas video su mano naujais augalais :) ir kolkas mano pastebejimais astronautai ir skaliarai sutaria geriausiai:)

Rolandas
    Svečiai
    Nekankink papūgų, padovanok ar parduok kam nors. Strese lipa iš akvariumo. Nedelsk. Paskui eilė bus skaliarams.
    Ir tai ne astronotai "pikti plėšrūnai", o akvariumo šeimininkas nesugeba suderinti, pasirinkti suderinamų rūšių.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Bet bendrai paėmus astronotai yra pikti plėšrūnai ir nereikia bandyti jų laikyti su taikiom plekšnėm :) Edvi, dar gali į kompaniją neonų prisipirkt, bus tikrai smagu :)))

Citata Autorius edvis12 Žiūrėti skelbimus
    ir kolkas mano pastebejimais astronautai ir skaliarai sutaria geriausiai:)
    Tai tik laikina... labai laikina. Astronotų charakteris atsiskleidžia augant, ir iš gero, mažo monstriuko pasidaro visas monstras, aptekęs pykčiu, visų daiktų akvariume vartymu (jei juos auginsi pasirūpink, kad jiems užaugus jokios dekoracijos būtų neperverčiamos- jei akmuo parvis gali stiklą laisvai išdaužt; tekę matyt kaip gerą kelmą varto po akvariumą).

Kaip sakė Fiskius pasirink neonus ar dar ką nors iš tetrų. Mano nuomone neonai akvariumo pagyvinimui nelabai tinka- dažnai būna išsibarstę akvariume, nesudaro būrelio, nors tekę matyti akvariumą, kaip neonai laikėsi gražiu būrelio, matyt dėl to, kad buvo įleistas Mystus vittatus. ;)

Rolandas
    Svečiai
    Lyrinis nukrypimas.
    Gamtoje nėra piktų plėšrūnų (išskyrus Homo "sapiens"). Visiems plėšrūnams tai skirta evoliucijos arba Dievo ir tai natūralu, ir nieko blogo. Nereik ant jų pykti, auklėti ar bausti, atskirti, uždaryti.... reikia tik suteikti tinkamas sąlygas.

Nesiūlykim kas netinka. Žmogus dar tik pradedantis akvariumininkas.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Na aš ir bandau paaiškinti žmogui suprantama kalba, kad tos žuvys, lyginant su kitom, yra piktos, plėšrios. Čia panašiai kaip laikyti pitbulį su viščiukais vienam narve :)))

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    Atsisakysiu, bet įdomu kodėl astronautai akva parduotuvėje suleisti į vieną akvariumą su papūgom?

Banas
    Įstojimo data
    2011 07 06
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    68
    Kai žuvis streso būsenoje, ją gali leisti su plėšresnėmis ir nieko baisaus nebus. O va kai jau jos atsirenka kur kurios kampas, tada jau prasideda žiaurioji dalis.

Banas
    Įstojimo data
    2011 07 06
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    68
    Citata Autorius tttautvydas Žiūrėti skelbimus
    Tai tik laikina... labai laikina. Astronotų charakteris atsiskleidžia augant, ir iš gero, mažo monstriuko pasidaro visas monstras, aptekęs pykčiu, visų daiktų akvariume vartymu (jei juos auginsi pasirūpink, kad jiems užaugus jokios dekoracijos būtų neperverčiamos- jei akmuo parvis gali stiklą laisvai išdaužt; tekę matyt kaip gerą kelmą varto po akvariumą).

Kaip sakė Fiskius pasirink neonus ar dar ką nors iš tetrų. Mano nuomone neonai akvariumo pagyvinimui nelabai tinka- dažnai būna išsibarstę akvariume, nesudaro būrelio, nors tekę matyti akvariumą, kaip neonai laikėsi gražiu būrelio, matyt dėl to, kad buvo įleistas Mystus vittatus. ;)
    Neonai yra būrinė žuvis. Jei jų net 100 įleisi į didelį akvariumą, juos užvijus, neonai susilekia į būrį. Būna keletas neonų iš būrelio atsiskiria, bet čia laikina.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius nitis Žiūrėti skelbimus
    Kai žuvis streso būsenoje, ją gali leisti su plėšresnėmis ir nieko baisaus nebus. O va kai jau jos atsirenka kur kurios kampas, tada jau prasideda žiaurioji dalis.
    Be to, jie dar jauni. Paaugusių nelaikytų vienam akvariume ir parduotuvėj. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius nitis Žiūrėti skelbimus
    Neonai yra būrinė žuvis. Jei jų net 100 įleisi į didelį akvariumą, juos užvijus, neonai susilekia į būrį. Būna keletas neonų iš būrelio atsiskiria, bet čia laikina.
    Reiškias reikia kažką laikyti, kad juos vis pravaikytų. Kitaip išsibarstę po visą akvariumą būna, bent pas mane. :)

Rolandas
    Svečiai
    Edvi, bet jei tu pasiliktum vien tik astronotus?
    Ir jei dar tau pasisektų ir susiformuotų pora? Gal kada ir nerštas būtų. Ne taip daug kas šiais laikais laiko astronotus, o kažkada ohoho kokia madinga, reta, brangi žuvis buvo.
    Juk taip įdomu būtų stebėti ne akvariumą mirgantį, o vieną rūšį, jos elgseną. Suaugus tikrai graži žuvis. Pažįsta šeimininką, leidžiasi glostoma, geria alų (pasak vieno kolegos). :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    http://www.youtube.com/watch?v=e6drq...1&feature=plcp
    Štai dar vienas klipukas :) su dviem naujom žuvytėm. O dėl astronautų klausiau parduotuvėj, sakė, jei aplink panašaus dydžio žuvys, tai nieko jie nepuola. Ir sakė, jei tinkama temperatūra, jie nevarto kelmų ,o tik ramiai plaukioja. :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    Pažįsta šeimininką, leidžiasi glostoma, geria alų (pasak vieno kolegos). :)
    tikrai prajuokinai :D

Citata Autorius edvis12 Žiūrėti skelbimus
    [url] O dėl astronautų klausiau parduotuvėj, sakė, jei aplink panašaus dydžio žuvys, tai nieko jie nepuola. Ir sakė, jei tinkama temperatūra, jie nevarto kelmų ,o tik ramiai plaukioja. :)
    Šaunuolis, kad domiesi žuvimis, jų charakteriais, bet... mažiau tikėk pardavėjais. Jie daug ko nežino. Dažniausiai remiasi "informacija", kurią mato jų akvariume, t.y. kaip žuvis dar pilnai nesubrendus, nepasiekus savo normalaus dydžio ir kai yra streso būsenoje. Patikėk kaip užaugę astronotai mėgsta akvariumą tvarkyt: kasa gruntą, su grunto kasimu, gali ir akmuo išvirsti, ir pan. Ir jie nėra toki flegmos, kad tik ramiai plaukiotų ;)
    Žinoma, astronotai nepuls į save panašaus dydžio žuvų, bet ar nori perkrauti akvariumą įleidęs panašaus dydžio žuvų ir ar yra pas tave tokių žuvų, kurios būtų panašaus dydžio (užaugusios) kaip astronotai?

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 25
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    50
    na kiek žinau astronautai kažkur 30cm auga bet pas mane akva 200l ir 12 stambiu žuvu pvz(papūgos,ryklinia i šamai,ir tos naujos dvi žuvytes pamiršau pavadinima:) vienintelei šiek tiek mažesni skliarai)tai manau tos žuvys užaugs apie 15-20cm na o ta akva parduotuvė tikrai manau su patirtimi http://www.youtube.com/watch?v=Ocu1bzcPLJU apie šia parduotuve daug puikių atsiliepimų girdejau ir taip manau per dvidešimties metu patirti daug ka galim suprast apie žuvis ir pas juos daug akva su gelavandenem suaugusiom žuvim tai aš jais pasitikiu ;)

Na nežinau, kaip ten kas- niekada ten nebuvau ;) o bet tačiau pažiūrėkim iš kitos pusės: 200l akvariumas ir 12 stambių žuvų. Vienai žuviai tenka apie 16-17l vandens. Teks pasirūpinti puikia biologine filtracija ir nepriekaištingu (ir galbūt net papildomu) deguonies padavimu. Suaugusios žuvys ypač jautriai gali sureaguoti į deguonies stygių- kuo didesnė žuvis, tuo daugiau reikia deguonies aprūpinti kūno organus/audinius, ir tuo pačiu padidės išmetamo CO2, nitratų ir amonio kiekis. Taigi, mąstyk, ar tavo žuvys nesijaus lyg suspaustos akvariume? Aišku, tau gali atrodyti, kad akvariumas yra neperpildytas, žuvys dar turi vietos kur apsisukti, nesitrina šonais viena į kitą, bet laikant tokį kiekį žuvies, privalai arba užtikrinti geras sąlygas joms vystytis (dažnas vandens keitimas, puiki biofiltracija, maitinimas ir pan..) arba turi atsisakyti kitų žuvų, kad bent kiek optimalios sąlygos būtų. ;) Šiam kart tiek.

P.s. Pasiskaityk knygų/interneto nuorodų apie nitro ciklą, suprask, kas dedasi filtro kempinėj, kas ten gyvena/auga/dauginasi, išsiaiškink kas yra biologinė pusiausvyra. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 05 19
    Vietovė
    Sostinė
    Įrašai
    180
    Tai kam Tau dar forume kažką rašyt, klausinėt, jei turi tokius super-duper konsultantus?.. Juk vistiek, viską, kas čia prašoma/patariama - Tau kaip "žirniais į sieną", nes "savas tiesas" turi.

Panašios gijos

1. Tado akvariumas 200l
    Nuo akys forume Mano akvariumas
    ats.: 1
    Paskutinis: 05-06-2020, 05:22
  2. ats.: 0
    Paskutinis: 13-01-2012, 21:22

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes