Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Gija: Dangtis akvariumui

Narys
    Įstojimo data
    2011 12 27
    Vietovė
    Jurbarkas
    Įrašai
    8

Dangtis akvariumui

Šiuo sunkiu ekonominiu laikotarbiu Lietuvai daugelis žmonių galvoja apie taupymą. Kaip pigiai ir protingai išsisukti iš vienokių ar kitokių situacijų. Vienas iš tokių žmonių esu ir aš. Užsikrėčiau šiuo nuostabiu akvariumistikos pasaulio grožiu. Įsigijau 45L. akvariumą. Aišku kad pigiau gautusi, be dangčio. Nes kaip pastebėjau dangtis kainuoja 2x daugiau nei pats akvariumas. =))) Galvoju kad dangtį būtų galima pasidaryti ir pačiam už kelis kart mažesnę sumą. Gal turit kas minčių iš kokių medžiagų būtų galima tai padaryti. Vieną tokią mintį sumąsčiau aš pats. Ar nieko tokio jei jį išdroščiau iš putų polisterolo? Pasiūlymai, komentarai? Ačiū.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 16
    Įrašai
    569
    Geriausia dangtį pasigaminti iš PVC. Dar galima pasigaminti ir iš diubondo. Bet tai nėra pigūs variantai.
    Bet pradžiai gali pasitreniruoti ir ant daug pigesnių, žymiau lengviau apdyrbamų medžiagų.
    Aš siūlyčiau vietoje polistirolo panaudoti PVC apdailines dailylentes, arba laminuotas grindų lenteles. Beveik kiekvienoje statybinių medžiagų parduotuvėje, galima nusipirkti labai pigiai likučių, ar broko.

Panašios gijos

1. LED apšvietimas Jūsų akvariumui
    Nuo GMLED forume Akvariumo įrengimas, priežiūra
    ats.: 1
    Paskutinis: 11-04-2014, 08:49
  2. Dangtis su apsvietimu mini akvariumui ?
    Nuo joksime forume Akvariumo įrengimas, priežiūra
    ats.: 8
    Paskutinis: 10-03-2014, 11:35
  3. Dangtis su apsvietimu mini akvariumui
    Nuo joksime forume Pasidaryk pats
    Paskutinis: 25-02-2014, 21:00
  4. KELMAS AKVARIUMUI
    Nuo beaver forume Skelbimai
    Paskutinis: 30-05-2012, 07:06

Rašymo leidimai