Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 26 iki 35 iš 35

Gija: Bonusgirl pirmasis akvariumas, pradedančiosios klausimai

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius maswa Žiūrėti skelbimus
    O jei visą, kas nutiktų ?
    Suprantu kur lenki ;) Biopusiausvyra tai ne tik azoto ciklas. Pakeitus visą vandenį, pasikeičia visų biogenų koncentracija ir santykis. Augalams tokie staigūs pasikeitimai tikrai ne į naudą (nebent vanduo buvo tikrai labai blogas ir kitos ieities nėra), jie kuriam laikui apmirta, nustoja maitintis, augti. uvims taip pat negerai, jei pvz. nitratai buvo spėję pakilti iki 70-100ppm, ir staiga bac 0, daugeliui uvų tokie fintai gali baigtis ligomis arba mirtimi..

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 16
    Įrašai
    569
    Fiskiau, o tu paimk ir pakeisk vieną kartą tą vandenį, tada ir padiskutuosime:).

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.558
    Padėk naujokei vietoj to, kad į šoną temą vairuot.
    Patyrę, maždaug jaučiat kur gali suklupt. Išsakot savo patarimus, nesipliekit, o temos autorė pasirinks.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Keičiau ne kartą, kai buvau prisidirbęs su traom :) Tais atvejais padėjo, bet kai akvariume viskas gerai, to daryti ko gero nereiktų. Kita vertus, prie 15-18 metų, kai turėjau savo pirmąjį 20l akvariumą, jį restartuodavau kas 2 mėnesius. uvų, ko gero, būdavo jame per daug, filtrų tais laikais praktikai nebūdavo, tik aerliftiniai, akvariumas greit usinedavo. Restarto metu gruntą ne tik iplaudavau, bet dar ir pavirindavau, kiekvieną kartą :) Neiūrint į visą tai, nėra buvę kritimų po restarto dėl neįsivaiavusio azoto ciklo, o valisnerijos bei kriptokorinos per 2 mėnesius spėdavo uelti neperregimai. ildytuvas būdavo ekstra atvejams, lempa 60W kaitrinė irgi degdavo ne ilgiau 2val per parą, taupymo sumetimais. iais laikais, net su papildomom priemonėm (CO2, traos) man tokių rezultatų pasiekti nepavyksta...

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 22
    Vietovė
    druskininkai
    Įrašai
    102
    siūlyčiau keisti kas savaitę po 30-50% vandens

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Citata Autorius kaspis19 Žiūrėti skelbimus
    siūlyčiau keisti kas savaitę po 30-50% vandens
    Tas pasakymas "kas savaitę", tai čia kaip? Per vieną kartą ar mažesniais kiekiais, bet kad per savaitę pasikeistų toks tūris?

Narys
    Įstojimo data
    2011 10 29
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    7
    :) tiesiog kartą į savaitę keiti apie 30-50% vandens.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Aš skaitau normaliam, neperkrautam akvariume, kartą per savaitę reikia pakeisti 20-30% vandens. Jei keičiant per kelis kartus, tada gal reiktų daugiau.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 16
    Įrašai
    569
    Kuo daugiau eri, tuo daugiau keiti.
    Tai yra, kuo daugiau įnei organikos į udarą sistemą, atitinkamais kiekiais/daniais ją reikia i ten ir paalinti.
    Ir nėra jokių daugiau taisyklių, tokių kaip tipo kiek reikia į sav. procentų vandens pakeisti. Viskas labai individualiai priklauso nuo esamo akvariumo tipo ir situacijos.
    Vienam akvariumui utekti gali ir 20% per savaitę vandens pakeisti, kitam ir 100% per parą gali būti maoka.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Va, pagaliau maswa konkrečiai parašė su kuo ir aš - pilnumoje sutinku.

Panašios gijos

1. Justes pirmasis 250l akvariumas
    Nuo Justina forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 2
    Paskutinis: 06-09-2013, 14:55
  2. Pirmasis Laurės planuojamas akvariumas
    Nuo Laure forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 20
    Paskutinis: 18-02-2012, 21:55

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus