Puslapis 2 iš 10 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 26 iki 50 iš 248

Gija: Dekoratyviniai karosai

Narys
    Įstojimo data
    2011 05 18
    Vietovė
    Londonas
    Įrašai
    34
    Statyk ,,buciu,, gal sugaudysi :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    621
    Citata Autorius nadh Žiūrėti skelbimus
    Va, va taip ir keliauja invazines rusys
    Niekur jos nekeliauja, pernelyg lepios invazijai :)
    Greit asimiliuojamos aborigenais.
    Na o plėšrūnams, tiesiog lengvas grobis - gardumėlis.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Nebesugaudys, kas pabėgo, tas jau pabėgo...
    Jogaila, jei nenori, kad jie būtų kitų, tai įleisk pas kaimyną lydeką, tuoj tuos ryškiausius išgaudys ;D

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    O man atrodo, kad jau metas užsiimti sortiravimu ir aeracija pasirūpint.
    Anam tvenkinį gal ir išeitų papratint šert ir vieną vienintelį kartą grybštelt plačiu plačiu samčiu gražuoles namo
    Ant vamzdžio, vienareikšmiškai, reikia tinkliuko/grotelių

Narys
    Įstojimo data
    2011 04 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    68
    kaimynas viena pavasari mate, kaip is jo kudros i mano kudra per 5 cm plocio ir 1-2 cm gylio "upeliuka" karosai ejo tiesiogine ta zodzio prasme... su pelekais kapstesi. Tarp kitko, sekancia ziema likusieji toje baloje karosai isduso. Zodziu kaikurie spejo laiku emirgruoti. Atstumas tarp kudru per ta upeliuka kokie 40- 50 metru. Upeliukas susidaro tik ypatingai dregnais pavasariais. Taigi galima daryti isvada, kad karosas linkes emigruoti menkiausiai progai pasitaikius...

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Taigi galima daryti isvada, kad karosas linkes emigruoti menkiausiai progai pasitaikius...
    Bet kuri rūšis užprogramuota plėsti savo arealą. Tik taip gali išlikti. O tos kurios "užsisėdi" - žymiai didesnė rizika išnykti, tampa endemikais.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Kaip Jogaila tavo prūdas, kaip karosiukai jaučiasi? O kaip kaimyno karosiukai gyvena? ;)
    Aš pas save ir jau naikinu augaliją, kad neprasidėtų deguonies badas. Susigaudau mailiuką ir keliu į akvariumą, kad greičiau augtų...

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Pikuli, o tu neturi rūsio, garažo? Statyčiaus tada pora statinių ir filtravimo, pašildymo sistemėlę, apšiltinčiau žiemai.
    Pavasarį jau būtų gerai ūgtelėję, komerciniai :)

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Tik akvariumai... Paauga ir akvariume, tik ne taip sparčiai. Aišku perteklių realizuoju ;). Tik bėda būna ta, kad sunku atsisveikinti, atrodo ir tas, ir anas gražus, bet nebėra kur dėt, o juk grožis atsiskleidžia kai jau būna dvimečiai... Na, vasarą dar įvairių plastikinių talpų yra, tai randu kur dėt, o žiemą jau sunkiau. Kolkas didelių individų neturiu po praėjusios žiemos uždusimo, bet pernykščiai jau ūgtelėjo, dar kiek šiemet įsigyjau naujų. Susidarys nemažas pulkelis. Ateis laikas, tai pateiksiu nuotraukėlių, galės visi pasigrožėt manais "vargšų koi" ;D

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Kaip Jogaila tavo prūdas, kaip karosiukai jaučiasi? O kaip kaimyno karosiukai gyvena? ;)
    Ačiū, vaikai ir vaikai-palaidūnai laikosi normoje. Ėdrūs.

Gaugiau "piraniškumo" apraiškų nuotraukų čia.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 16
    Įrašai
    569
    ''Piraniškumas'' per foto kažkaip, nu kažkaip...nematom mes jo.
    Taip, kad laukiam dar ir video

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Šaunimėlis tokią bandą tūrėt ;D. Pagal batono riekę sprendžiu, kad karosai iki kokių 15cm. iki 200gr., didesnių nėra? Šiaip dar pagalvojau ar nebaisu žiemai palikt tokį debesį gražios žuvies, nebijei, kad užtrokš? Nebandai retint pilkūjų gretas? Vat kaip tik nauja tema apie tvenkinio apgaudymą, o taviškiai kaip pasiutė lystų į "padribką", galėtum smagiai parūšiuot ;D.
    Ir dar pvz. skeptikams, kurie varo ant karosų, kad jie tik vandenį drumščia. Kaip matot iš nuotraukų, vanduo pakankamo skaidrumo ir be jokių mechaninių ar dar kitokių filtrų, pakanka ir augalų, svarbu mokėt prižiūrėt ;).
    Paskutinį kartą taisė Pikulis : 21-08-2011, 21:44

Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Kad kažkokios ypatingos priežiūros ir nėra. Kai nusistovi pusiausvyra, sumažėja ir problemų. Praravi meldų keletą karučių kiekvieną vasarą, po to atmirštančių lelijų lapų išgraibymas ir iškilusių plūdenų sugaudymas. Nežinau, gal prieš kelis metus suleistas kibiras dreisenų pasidaugino ir turi įtakos, bet nuo kranto jų nematyt, o tą supiltą iš akmenų salelę, ant kurios jos buvo sumestos, slepia lelijos lapai.

Dėl išgaudymo ir rūšiavimo - nu vat kažkodėl man smagu, kad aš tik išklausiau patarimų apie jų išrūšiavimą vos ne pavasarį. Išklausiau bet nepaklausiau :) Kai kurie "laukiniai" dar tik dabar pradeda spalvintis. Ir tai dar nežiūrint to, kad kai kurie jų su ilgesnėm ar dvigubom uodegom. Taip kad gal aš dar palauksiu...

O kad vos ne ant rankų šoka jei juose yra batono, tai faktas.

Beje, pafilmuot nelabai kaip sekėsi, tai oras "ne toks", tai man nepasiseka batoną "į objektyvą" numest. Gal kada pasiseks geriau pagaut tą "piraniškumą" (ėdrumą).

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Kiek žinau, tai spalvinasi iki 2 metų, o vėliau jau kažin... Maniškiai dar tik mėnuo amžiaus, bet jau spalvos pradeda matiytis. Vienas šviesiau pilkas, kitas tamsiau, net gelsvumas ryškėja. Labiausiai išsiskiria akys, pas vienus tamsios, pas kitus normalios sidabriškos...
    Rūšiavimas ir nerūšiavimas turi pliusų ir minusų. Jei nerūšiuosi, paliksi visą pulką, tai nustos augti, palaipsniui mažės spalvotumas. Rūšiuojant bus atvirkštinis variantas. Nerūšiuojant pliusas tik tas, kad lieka stipriausieji. Tie, kurie tik dabar dažosi, tai greičiausiai galutiniam varijante bus oranžiniai, nes pas mane taip būdavo, kad jei pradeda dažytis, tai pradžioje pagelsta, tada susimeta juodos dėmės, paskui jos išblunka ir galutiniam varijante gaunasi oranžinis (ar raudonas) karosiukas su baltais pelekų galais :).

Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Nerūšiuojant pliusas tik tas, kad lieka stipriausieji.
    Tatai man atrodo labiausiai svarbu. Kai kūdroje karosai daugumoj atveju tik "spalvotos dėmelės", pagyvinančios vaizdą, tai gal labai jau įmantrių formų bei spalvų ne tiek svarbu turėt, kiek svarbu, kad būtų kuo mažiau problemų.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Tačiau problema ta, kad jų daug, nes jei pradės dvėsti žiemą, tai gali nutikti taip, kad nebelieka nei vieno... O jei nebūtų dalis nepabėgus, tai būtų jau sriuba pas tave ;). Mano problema ir buvo tame, kad žiemot palikau per daug žuvų.

Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    tai būtų jau sriuba pas tave
    Man tai tokia sriuba tas pats kas šašlykas iš katino :)

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Tai linų ir karpių koi pas tave jau nebėra?

Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Ne, turiu tik šituos karosus

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    etadienį su dukra darėm aksperimentinę vejybą sodo baseinuke. I tikro norėjau pabandyti sugauti galbūt dar gyvenančias vėgėles. Nuleidau 2 kabliukus su slieko gabaliukais ant dugno ir... pirmieji pasiraė grauoliai :)
    I Pikulio pavasarį pirkau 6vnt. 2 nustipo akvaponikoje, nes nesimaitino. Visus kitus pavyko vakar suvejoti ir nufotkinti:

Click image for larger version. 

Name:	IMGP0086_resize.jpg 
Views:	20 
Size:	52.1 KB 
ID:	1682Click image for larger version. 

Name:	IMGP0065_resize.jpg 
Views:	23 
Size:	57.6 KB 
ID:	1683

Name:	IMGP0073_resize.jpg 
Views:	23 
Size:	30.2 KB 
ID:	1685Click image for larger version. 

Name:	IMGP0076_resize.jpg 
Views:	26 
Size:	47.8 KB 
ID:	1686

iek tiek keista, kad jie tokie riebuiliai, o senieji gyventojai, lietuviki auksiniai, gana kūdi, kiek papuolė

Name:	IMGP0071_resize.jpg 
Views:	20 
Size:	31.1 KB 
ID:	1684

Dar pavyko sugauti 2 raudes. I viso vasarą įleidau 5vnt, kia 3 dar turi būti, iemos jos tikrai neitvers...

Gal turit įdėjų kaip iki iemos igaudyti vėgėles? Gal vėlų rudenį karosai bus nebeaktvųs ir tada galėsiu tikėtis, kad masalu susigundys būtent vėgėlės :) Arba galvoju gal būčių įleisti, masalui dėti kapotų sliekų ar kokią varlę paskerstą? M? :)

Name:	IMGP0089_resize.jpg 
Views:	35 
Size:	45.5 KB 
ID:	1687
    Mano pagalbininkė :)

Pikuli, įdomu kiek pas tave uaugo tos vados karasikai? :)

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Nieko čia keisto, kad auksinukai kūdesni už spalvotus, nes jų mityba juk skiriasi. Auksinukai nori kažko labiau mėsiško, o sidabrinukai (spalvoti) ryja ir tai, kas žalia, jų net žarnynas žymiai ilgesnis ir pritaikytas virškinti žolynėliui. Aišku auksiniai ir savo vikrumu nusileidžia, tad nėra ko stebėtis ;D.
    Maniškiai dar baseine plaukioja, sakyčiau panašau dydžio... Kai gaudysiu ir tada foto įmesiu :)

Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Na, jeigu tai "riebuiliai", tai kaip pavadint manuosius? :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 05 19
    Vietovė
    Sostinė
    Įrašai
    180
    Taigis čia colinis metras ir Javtoko rankytė... ;)

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Jogaila, nelygink savo delninių karosų su 10cm. karosiukais ;D. Šitie dar tik metinukai.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Jogaila, aš juk tam ir įdėjau palyginimui paprastą karosą. O su tavo puskarpiais nesilyginu, pas mane baseine tik kubas vandens telpa :)))

Panašios gijos

1. Deivio spalvotu žuvų dekoratyviniai prūdeliai
    Nuo deivis forume Dekoratyviniai vandens telkiniai
    ats.: 135
    Paskutinis: 09-04-2017, 14:17
  2. Susirgo karosai.
    Nuo Fotografas forume Ligos, gydymas
    ats.: 17
    Paskutinis: 12-05-2014, 11:03
  3. Kuom erti ubunkinų (karosai) lervutes, mailių?
    Nuo Pikulis forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 23
    Paskutinis: 28-03-2012, 11:35

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •