Rezultatai 1 iki 21 iš 21

Gija: Koi karpių perspektyva Lietuvoje ir ar apsimoka?

Threaded View

Narys
    Įstojimo data
    2011 09 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    26

Question Koi karpių perspektyva Lietuvoje ir ar apsimoka?

Sveiki, esu naujokas čia, bet ne žuvivaisoje, tad norėčiau pasikonsultuoti :)

Turiu su šeima planą: auginti ir veisti gerus koi karpius. Jie augtų sode lauko baseine (10m ilgis, 5m plotis ir gylis, taip pat yra galimybė praplėst, lengvai kasasi (smėlis)) išklotame plėvele (gruntinis vanduo pratekantis ir nesirenka vanduo dėl to teko tiesti plėvelę). Veisimui norėčiau Koi Kohaku ir pan veislių. Su žuvų veisimu esu susidūręs (ir su mūsų kraštų žuvim ir akvariuminėm) ir esu ne pradininkas.
    Planas toks: bandom veisti koi ir juos išauginti (gyvo pašaro pasigaučiau iš kaimyno balos be žuvies, tai, manau, ligų užsinešti maža tikimybė, nors... Taipogi galėčiau jo ir užsiauginti (trys laisvi akvariumai)). Dabar šiųmetukų- dvimečių žuvų laikymas žiemą: sode rūsys, bet vanduo irgi užšals jei bus baseinas? Nuo to neapsisaugosiu, nes žiemą ten atvažiuoju retai. Liko miestas. Yra trys akvariumai (72l,112l ir 340l) ir žiemą jie galėtų ten būti, tai vienintelė manau išeitis.

Dabar taip labai neišsiplėsiu ir paklausiu: ar VERTA veisti koi karpius? Ar nebus taip, kad eisim tik į nuostolį, o ne į pliusą? Gal kas žinot, pvz. Jūs Rolandai, iš kur atsivežti/atsisiūsti gerų koi karpių?

Ačiū :)
    Paskutinį kartą taisė koi : 25-09-2011, 20:26

Panašios gijos

1. Karpių auginimas URS
    Nuo andrius2000 forume URS, uždaros recirkuliacinės sistemos
    ats.: 34
    Paskutinis: 04-12-2019, 10:55
  2. Karpių veisimas, karpių ikrų inkubavimas.
    Nuo smygol2 forume Žuvivaisa, aplinkosauga
    ats.: 37
    Paskutinis: 05-11-2019, 10:17
  3. Karpių auginimas tvenkiniuose
    Nuo Gedas forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 10
    Paskutinis: 14-04-2012, 19:30
  4. Karpių čepsėjimas... :)
    Nuo Sartorius forume Fauna
    ats.: 11
    Paskutinis: 08-11-2011, 22:49
  5. ats.: 2