Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 169

Gija: Įsižuvinkim tvenkinius

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 09
    Vietovė
    Garliava, Kauno r.
    Įrašai
    103

Red face Įsižuvinkim tvenkinius

Na štai parsivežėme pirma partija eršketų įžuvinti savo bei kaimynų tvenkinius, ir ką galiu pasakyti:) Visi labai patenkinti, žuvelės gražios labai gyvybingos, todėl nieko nelaukę planuojam vėl keliauti naujos siuntos nes atsirado daugiau norinčių nebrangiai eršketais įsižuvinti savo tvenkinius:) prašom į pm, beje čia nekomercinis skelbimas , tiesiog smagu kai musu tvenkiniuose plaukios šios gražios žuvys.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Puiku, jei ne komercinis.
    Tada parodykit foto, labai įdomu. Kokia rūšis, koks dydis ir iš kur?
    Ir kaina, aišku, kad jau skelbimas.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 09
    Vietovė
    Garliava, Kauno r.
    Įrašai
    103
    Pats nenufotografavau kas labai gaila, nebent pasiklausiu pas kitus jie turės tikrai ft tai būtinai įdėsiu, dydis jų 10 cm bet gražūs tai labai dar niekad rankoje nebuvau tokių laikęs tai keista kai tokie kieti spygliuoti atrodo:) siūlyčiau taip , iki 100 po 6 lt virs 100 vnt po 5 ar dar mažiau, bet derėtis visuomet galima, patarčiau pasiūlyti draugams po keletą kokiu litu užsimetus ir ne taip jau brangiai išeis, nes kai Lietuvoje ieškojausi tai kainos o jojoi. sakau viskas nuo skaičiaus imamo priklauso. Vežam iš Lenkijos, čia sibiro eršketai bent jau man taip sakė.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Vežam iš Lenkijos, čia sibiro eršketai bent jau man taip sakė.
    O iš kur konkrečiau?
    Jei parodytum/gautum foto, bandytume identifikuoti ar sibiriniai.
    Šiaip tai sibirinių ikrai patys paklausiausi ir brangiausi, jei kada pribręstų.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Sveiki, čia dar kas nors vyksta šiuo klausimu(erškėtų)?

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Manau, verta palaukt pavasario, nes mažus sumetus, mažai tikimybės, kad visi sulauks pavasario.
    O šiaip tai Vasaknos ir Bartžuvė turi ir gražių, ir didesnių.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Manau, verta palaukt pavasario,
    Tai suprantama, Rolandai, dabar baloje ir vandens tik iki klyno, nejaugi jau visai mane bum-bum laikai, aš dar tik "čiupinėju" rinka-galimybes, bei pradedu domėtis pačia žuvimi, ir apskritai prūdo aptarnavimu...

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Nelaikau, tik paklausei ar kas vyksta, pamaniau domies įžuvinimu.
    Jei "čiupinėji rinką, galimybes", tai mane jau spaudžia ir kiti pavasarį pavažiuot į Lenkiją. Jei labai spaus, tai taip ir bus. :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    Labas Mariau, praeitais metais rašei apie eršketus. Kaip jie prigijo? Iš kur vežeisi žuveles, gal planuoji ir šiemet? Būčiau dėkingas už iformaciją.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 09
    Vietovė
    Garliava, Kauno r.
    Įrašai
    103
    Labas Šarai, ir visi kiti besidomintys šiuo klausimu.Žuvelės turiu pasakyti prigijo puikiai. Šia vasarą smarkiai nebuvau linkes jų stresuoti ir gazdinti, tad daug negaudžiau, bet iš keletos sugautų ,matomas paūgėjimas žymus buvo. Dabar pavasarį planuoju tik nutirpus ledams , pradėjus šilti vandeniui su dvibradžiu prakosti savo tvenkinį ir suvesti tikslesnius rezultatus, bus matyti kaip ūgtelėjo kaip peržiemojo ir ktk. Tačiau gazdina tai jog po suleidimo tvenkinyja pastebėjas buvau garnio ar tai gervės pėdsakų pakrantėje pora dienų vis naujų , tad baiminuosi jog gali būti apretintos gretos, ateičiai bus pačiam pamoka.
    Kas liečia dėl parsivežimo šiemet planuojam vėl važiuoti nes visiem pasiteisino lukesčiai. Žuvytės is lenkijos. pavasary ydėsiu ft kai pagaudysiu. Parvežtumėm jai ką domintų kovo gale.
    Paskutinį kartą taisė Marius S : 08-02-2012, 15:23

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Apsimoka dabar iš Lenkijos, kai zloto kursas kritęs. Pavasarį gal dar kris :D
    Paskutinį kartą taisė Pikulis : 08-02-2012, 09:31

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Jo, kai už lango tokie šalčiai, labai apsimoka įsižuvint tvenkinius dabar. :)

MariauS, redaguok žinutę. Tiek klaidų daryt, turėk sąžinės. :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 10 19
    Vietovė
    Vln
    Įrašai
    26
    Mariau S. pavasarį vėl žadi į Lenkiją važiuoti? O klausimėlis trumpas juo kuo šeri? Per žiemą neradai uždususių?

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    126
    Prieš važiuodamas perspėk mane domintų ir upėtakiai bei starkiai metinukai.Dėkui iš anksto gal turi ūkio nuorodas?

Narys
    Įstojimo data
    2011 03 10
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    15
    Mes taip pat planuojam vežtis į tvenkinį plačiakakčius.
    Pernai kaina buvo visai padori.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Sveiki, pernai ieškojau Plačiakakčių, jau buvau pasiruošęs važiuoti į Kintus, bet nespėjau sulaukti šeštadienio išpardavė, o ir kaina buvo labai padori 30 Lt/kg (berods apie 50 gr. ). Buvau aptikęs 50/50 plačiakakčių/amūrų Šalčininkuose, bet ten kažkaip išdūrė mane... Skambinu, o jie vis sako dar negaudom.. dar negaudom.. o po to jau nebeturim... Visur kitur tai kosmosas. Parašykit kokia plačiakakčių kaina ir kokio jie dydžio atsistotų Lietuvoje? Brūkštelkite ir apie erškėtų kainas.

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 26
    Vietovė
    Tauragė
    Įrašai
    155
    Eršketų kiek nori ir kokių nori Tauragėj kaina butu apie 18 kg už gyva svori ju svoris nuo puse kg. Jei maziukai tai kazkur po 5 už vnt,

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 09
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    400
    O kaip jus žuvis parsivežat pvz 150 km ? Aš kol karpius parsivežiau 60 km, vos nenugaiso... Ka jau sneketi apie kitas žuvis. Pvz norečiau parsivežti 50 vnt po puskilogrami erškėtu, negi i maišus su deguonim po du pakuotu ? Ar kaip ten jus darote ?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Vežiau šį rudenį 25 dvimečius karpius (11kg) viename maiše su deguonim 200 km. Visi nukeliavo gyvi...

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 26
    Vietovė
    Tauragė
    Įrašai
    155
    Problamatiška
    Reiktu susikonstruoti orapūte ant 12voltu

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 26
    Vietovė
    Tauragė
    Įrašai
    155
    Su karpinėms žuvimis biški lengviau tik reikia vengti termošoko

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 09
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    400
    Tai yra dabar keitiklių, neproblema iš 12 voltų į 220. O kaip su tara? Reikia jau rimto kubiliuko. :) Nu bet čia išsprendžiama... įdomu būtų sužinoti kaip kiti gabenosi, ypač didesnį žuvų kiekį.

Narys
    Įstojimo data
    2011 05 19
    Vietovė
    Sostinė
    Įrašai
    180
    Gedai, koks tas "didesnis" kiekis?
    Puikiausiai transportuojamas mailius maistiniuose maišuose su vandeniu ir pripūstu oru. Į savo balas vežiojom įvairią žuvį iki ~150km atstumais, užtrunkant iki pusdienio - jokių problemų. Krauni į mikroautobusą, jei netelpa lengvojon, ir pirmyn... ;)
    Žuvivaisos įmonės Tau viską supakuos kaip reikia, tik pirk. Ir nereikia jokių bačkų.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 01
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    14
    sveiki , aš čia naujokas bet mane ir labai domintu eršketu jaunikliukai , ar dar veža čia juos kas ar numirus jau tema?

Irmantai, prašau laikytis Taisyklių - rašyti lietuviškai.
    Redaguok žinutę.
    Nereaguosi, antros žinutės neišeis parašyti.
    Administratorius
    Paskutinį kartą taisė irmantas25 : 01-03-2012, 14:25

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    sveikas "naujoke", pageidautume, kad rašytum lietuviškai, nebent priklausai kokioms nors tautinėms mažumoms, kurios būtinai nori rašyti savo raidėmis (kalbu apie "sweiki"), o jei nesi toks tai spausk Shift+Alt, įsijunk LT šriftą, nes čia ne paauglių "chatas" kur apie mergas ir alų šveplavotumėm.

Eršketus žmonės vežasi tada, kada juos galima kažkur paleisti. Dabar dar visur ledas, tai nėra ką su tais parvežtais eršketais veikti. Nutirps ledas, vanduo pašils iki 6-7 C. tada bus kas parsiveš, bus kas vietoje pirks eršketus. Sek informaciją ir viską sužinosi.

Panašios gijos

1. ats.: 70
    Paskutinis: 01-08-2017, 11:04
  2. Sauliaus21 tvenkiniai. Pasiūlykit kaip įuvinti tris tvenkinius
    Nuo saulius21 forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 9
    Paskutinis: 02-05-2011, 13:19

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes