Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 26 iki 29 iš 29

Gija: Vandens skaidrumas, spalva

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius doms Žiūrėti skelbimus
    Per kelis metus žvyras susmegs molyje.... Todėl dugno neverta žvyruoti. Aišku jeigu yra atliekamo (nemokamo) žvyro, tada nepakenks.
    Jei susmegs dugne, tai krantuose tuo labiau :) Įdomus ar kas bandė. Aš bandžiau durpėje šiek tiek, tai kova su vėjo malūnais, viskas dingsta :) Molyje man rods neturėtų taip būti.

Narys
    Įstojimo data
    2011 04 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    68
    Aš pyliau į vieną vietą sutrupintą betono statybinį laužą ir skaldą (gal 10 karučių) moliniam krantui sutvirtinti. Praėjo gal 4-5 metai ir gilesnėje vietoje nuskaidrėjus vandeniui ne žymės nesimato, tik plikas molis su viena kita žolele. Matyt į duburį nuslinko ir pasislėpė po dumblu. Tačiau palei krantą, kur nesikaupia dumblas, skalda išsilaikiusi.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Vienam iš savo prūdelių, kastame raudonam moly gal prieš 18m nutariau įsirengt pliažiuką. Bičiulis atvežė 5 MAZus plauto smėlio ir išvertė prie pat kranto. Pabandžiau su kastuvu sustumt vandenin, - nieko gero, nudnas darbas. Pasikviečiau bičiulius su vaikais pavakarot. Kol mes šašlį kepėm, kitaip bendravom - vaikai bežaisdami beveik visą smėlį vandenin suvarė. Teko kitą dieną tik pataisyt kastuvu ir pliažas baigtas, maudyklės dugnas suformuotas... Maudantis vanduo nesidrumstė. Dar ir dabar jaučiasi, kur smėlis paskleistas.

Narys
    Įstojimo data
    2019 08 13
    Vietovė
    Honduras
    Įrašai
    6

Vandens skaidrumas spalva

You have appeared are right. I thank for council how I can thank you?

Rašymo leidimai

• JÅ«s negalite raÅ¡yti naujas gijas
  • JÅ«s negalite raÅ¡yti atsakymus
  • JÅ«s negalite prisegti failų priedus
  • JÅ«s negalite keisti savo žinutes
  •