Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Ernesto URS projektas

Narys
    Įstojimo data
    2011 03 15
    Vietovė
    Marijampole
    Įrašai
    3

Ernesto URS projektas

Sveiki.
    Afrikinių šamų auginimu pradėjau domėtis neseniai. Kyla daug klausimų. Su finansais viskas gerai, pinigu būtų pradžiai.
    Gal žinote kas galėtų užsiimti konkrečiu konsultavimu, įrangos pardavimu ir montavimu, mailiaus pardavimu, pašarų tiekimu, kol pats pradečiau gaudytis šiame versle?
    Kur būtų galima šiuos URS sistemos ūkius apžiūrėti Lietuvoje? Galbūt ES parama teikiama? Jei nesunku, atsakykite... ačiū

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Laikykis Ernestai, moderatoriai tuoj tau už šveplą rašybą duos pylos. :) Arba skubėk pasitaisyti.
    Nenoriu nieko reklamuoti, juolab pats tame neturiu jokios patirties, tiesiog lietuvišką internetinę erdvę jau prašniukštinėjau, yra bent viena firma kuri prekiauja profesionaliais įrengimais, bet kainos kaip pradedančiajam gal per didelės. Geriau pasistudijuoti tipines schemas ir bandyti susipirkti atskirus komponentus, kai ką pritaikyti iš šalies. Taip, ES parama taip pat galima gauti, tačiau reikia gilintis į reikalavimus, ar nebus taip, kad norint gauti paramą reikės pirkti sertifikuotą įrangą? Arba tam tikrų gamybos apimčių? Higienos reikalavimų patalpoms? Mano supratimu pradžiai geriau pradėti papraščiau, mažiau užsimojus, nesėkmės atveju bus mažesni ir nuostoliai. Žinau vieną pilietį, kuris viename lietuviškame forume rašė, kad augina eršketus URS, bei gali už tam tikrą kainą sukomplektuoti (URS) sistemą. Bet kiek žinau, jis irgi dar toks šviežias toje srityje.

Narys
    Įstojimo data
    2011 03 15
    Vietovė
    Marijampole
    Įrašai
    3
    Sveiki.
    Nepykit už klaidas :) Pirma žinutė... Nesurandu, kaip pataisyti.
    Norėčiau daugiau į šias diskusijas įsiterpti. Stengsiuosi kuo daugiau informacijos išgauti iš šio internetinio puslapio. Mane jau seniai sudomino ši tema. Norėtųsi ateityje pabandyti auginti šiuos Afrikinius šamus.

Rolandas
    Svečiai
    Sveikas, Ernestai.
    Kiek suprantu turi rimtų užmojų kurti verslą - žuvų auginimo įmonę.
    Kad būtų konkrečiau ir daugiau naudos, pagalbos specifiniais klausimais, gal verta susikurti atskirą temą? 500kg/metus - nesigaus pelningo verslo :)
    Tiesa, su reklama šiame puslapyje prastai. :)
    Tikrai nesigaus čia reklamuoti nei firmų, nei pardavėjų, bet gal kas tavo temą pastebės ir atsilieps per a.ž. ar nurodytais kontaktais.

Narys
    Įstojimo data
    2011 03 15
    Vietovė
    Marijampole
    Įrašai
    3
    Na taip Rolandai... Žuvininkystė mane seniai sudominus, tačiau apie URS išgirdau neseniai. Dar supratimas ir mano žinios šia tema, labai varganos. Tikiuosi, kad pavyks iš šio puslapio nemažai žinių pasisemti. Manau reikės Nilo patarimu pasinaudot ir kaupt informaciją, daryt viską pačiam, o ne ieškot, kas už mane atvažiavę padarytų... O apie temą, pagalvosiu ir pabandysiu sukurti... Šiuo metu daugiau užsiimu skaitinėjimu.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Svarbu padaryti pradžią, o po to turėtų būti lengviau. Mano pastebėjimu, nemažai komponentų pradinei sistemai įsigytum bet kuriuose didesniuose Senukuose (vamzdynai, siurbliai ir t.t.), kubinių rezervuarų nusipirksi per skelbimus po 100-150 lt. O po to sistemą galėsi papildyti pažangesniais komponentais, jie leis auginti didesnį kiekį, padidins saugumą dėl elektros trikdžių. Apie tai jau buvo kažkiek kalbėta šiame forume.
    Kelių metų bėgyje sistema ištobulės ir dirbs kaip laikrodukas. Tada jau ieškosi kur realizuoti produkciją. Iškart pradėti nuo produkcijos auginimo aš šiek tiek bijočiau.

Rolandas
    Svečiai
    Jei verslą darysi, tada gal pradėk skaičiuot, rinktis strategiją:
    1. kiek produkcijos per kiek laiko nori gauti
    2. kokią sumą planuoji/gali investuoti
    3. ar gali viską ant smūgio pastatyti, rasti tinkamų darbuotojų, paleisti gamybą ar "augsi" pamažu, vienas pats (pvz. Olandijoje 100t/metus afrikinių šamų fermoje apsidirba vienas žmogus. Bet modernizacijos lygis, manau, labai aukštas turi būt).

Ir kaip Nilas jau minėjo, jei turi galvą ir rankas, nebijai darbo, manau, pats nedidelę sistemėlę susikonstruosi 2 - 2,5 kart pigiau, nei jei ateitum į firmą, pasakytum ko nori, sudarytum sutartį ir gautum produktą be didesnio galvos skausmo.
    Suprantama, žinios ir organizaciniai reikalai kainuoja brangiai, taip dažnai atrodo perkančiąjam. :)

Panašios gijos

1. Grower URS projektas
    Nuo grower forume URS, uždaros recirkuliacinės sistemos
    ats.: 27
    Paskutinis: 21-05-2015, 23:19
  2. Darulio europinių šamų įveisimo projektas
    Nuo Darulis forume Pasidaryk pats
    ats.: 35
    Paskutinis: 02-05-2013, 23:57
  3. Vyto žuvininkystės projektas
    Nuo Vytas forume URS, uždaros recirkuliacinės sistemos
    ats.: 83
    Paskutinis: 11-11-2012, 18:13
  4. Naujo dekoratyvinio tvenkinio projektas
    Nuo Sartorius forume Dekoratyviniai vandens telkiniai
    ats.: 21
    Paskutinis: 05-05-2012, 15:01
  5. Deivydo afrikinių amų ferma (projektas)
    Nuo Deivydas forume URS, uždaros recirkuliacinės sistemos
    ats.: 4
    Paskutinis: 01-04-2012, 23:40

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •