Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 26 iki 34 iš 34

Gija: Spalvoti karosiukai Panevėžyje. Ieškau auginančių, galime keistis

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    501
    Pas mane auksinių karosų mailius :) Prieš pora savaičių buvau nulėkęs, nukapsčiau sniego likučius, vienam kampe ledą prakapojau, vanduo normalus, nedvokia. Daugiau nieko nesimato, šiandien po pietų jei oras kiek įšils, planuoju nulėkt pažiūrėt kaip ten reikalai :)

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Auksinis visgi ištvermingesni už sidabrinius tuo atžvilgiu, na, o laukiniai sidabriniai ištvermingesni už sukultūrintas formas. Tokia mano išvada.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Kodėl baseine toks baltas vanduo, lyg kas pieno būt ipylęs. Kokios čia bakterijos užsiveisė? Tik nutirpo ledas ir štai vaizdas. Tik keli mailiukai nugaišę buvo, kitas žuvis teko iškelt į puodą... Iš kur ta organika baseine, neįsivaizduoju...
    Click image for larger version. 

Name:	DSCI2292.jpg 
Views:	14 
Size:	73.9 KB 
ID:	679

Rolandas
    Svečiai
    Kokios čia bakterijos užsiveisė? Tik nutirpo ledas ir štai vaizdas. Tik keli mailiukai nugaišę buvo
    Gali būti, kad nuo to* krito mailiukai, gali būti, kad nuo kritusių mailiukų bakterijos "sužydėjo". Kada pastebėjai atsiradusį drumstumą?
    Ar turi, turėjo kvapą vanduo? Gal turi daugiau foto, informacijos apie šio baseino gyvenimą, sąlygas, priežiūrą, naudojamą įrangą, žiemojimą?

* ar tik nebuvo H2S, metano susidarę po ledu? Tai tada "kritusi organika" - ne tik kritęs mailiukas.

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Kažkaip galvoju, kad nuo augalijos čia taip... Asiūklių vazoną žiemai paskandinau, dar spyglių nuo pušies prikrito... Rudenį nuo krintančių lapų buvau tinkliuką užtraukęs, lelijos lapus nukarpiau. Vandenį keičiau, dumblą šalinau, bet vat vistiek. Aišku kvapas buvo, bet dabar kaip ir nebėra. Reikės kažką konstruot, kad žiemą visas neužšaltų. O tai ką dabar daryt? Laukt ar keist vandenį? O gal pirkt ir pilt bakterijų kur vandenį skaidrina? Bet temperatūra mažoka, nebus efekto... Tiesa prisiminiau, pakrasčiuose juda visokie vabaliukai, kirmėlytės, tik vat sraigės kai kurios išgaišo, ne visos atšilę iš ledo gniaužtų atsigavo, tai gal dar jos čia man "padėjo"... Gali būt toks varijantas, kad ruošiantis žiemai teks sraiges gaudyt ir į upę gabent...

Rolandas
    Svečiai
    Koks tūris, kaip atrodo baseiniukas? Yra galimybė pakeist vandenį? Jei - ne. Tada stipri aeracija ir sušilus orams pradėję augt augalai padės išeiti iš krizės. Išgriebk viską ką gali (nuokritas) ir dabar.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    501
    Click image for larger version. 

Name:	IMGP4546_resize.jpg 
Views:	14 
Size:	69.1 KB 
ID:	680

Na o mano baseiniuke vanduo švarus, skaidrus, bekvapis. Žuvų nei gyvų, nei negyvų nesimato, matyt pasislėpę po akmenimis, šalia lelijos vazono :) Mačiau tik negyvą varlę dugne, ir pora čiuožikų, jau atidariusių atviro vandens sezoną :)

Apribotas rašymas
    Įstojimo data
    2011 02 01
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    901
    Blog Entries
    1
    Kai einu mieste, visuomet per tvorą pažiūriu kaip kitų žmonių baseinukai peržiemojo. Tai nei pas vieną nemačiau tokio balto vandens kaip pas mane... Aišku tuose baseinuose niekas nelaiko žuvų. O keliuose, kur dar iš rudens buvo koks karosas įleistas, tai nutirpus ledui mačiau negyvus, bet šeimininkams juos ištraukus vanduo netapo baltas :/. Gal sakau čia negyvų dumblių pasekmės... Dabar vat sprendžiu dilemą, kaip iš rudens padaryti gerą viršaus izoliaciją taip, kad dar ir šviesos gautų... Teks kažkaip organinį stiklą "lubose" montuot ir jį vis atkasti...

Rolandas
    Svečiai
    Pikuli, parodyk savo tvenkiniuką arba matmenis pagrindinius duok.
    Su termoizoliacija ir kartu geru šviesos laidumu - sudėtinga. Gal techniškų mokslų ragavę pasakys kokias čia medžiagas, konstrukcijas geriau naudoti.
    Aš galiu tik pasiūlyt, termiškai izoliuok "sumuštiniu" skarda-poliuretanas-skarda 100-200mm (kaina II rūšies 45 Zl/m2 + 21%PVM) ir junk aeraciją, kad ir pačią silpniausią - užmirši dusimo problemas.
    "Stogą" pakelk tiek, kad galėtum laisvai įlįsti ir pažiūrėti pats.
    Tiesa, gali įdėt šone langą (stiklo paketą) ir lempą pasišviest. :)
    Dangtį daryk ant vyrių, kad gražią, šiltą dieną galėtum atverti.
    Pamažu, pamažu turėsi žiemos baseiniuką, kaip žmonės turi žiemos sodą. Paskui ateis eilė vandens pašildymui ir KOI karpių auginimas ištisus metus. ;)

Rašymo leidimai

• JÅ«s negalite raÅ¡yti naujas gijas
  • JÅ«s negalite raÅ¡yti atsakymus
  • JÅ«s negalite prisegti failų priedus
  • JÅ«s negalite keisti savo žinutes
  •