Rezultatai 1 iki 14 iš 14

Gija: Ar dar yra aktyvių žmonių?

Ar dar yra aktyvių žmonių?

Sveiki, na akvariumus daug kas turim, bet ar dar yra aktyvios liaudies, kuriai kažkas įdomu? Kažkaip užsiieškojau forumų, radau tik šį, bet kiek matau, nelabai čia kažkas aktyviai kažką veikia?

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Labai gaila, bet lietuviški forumai (ne tik šis, kogero visi. Bent jau gyvūnijos tema) yra visiškai išmirę jau ne vieneri metai. Nežinau kodėl taip įvyko, bet rasti gyvybingą forumą dabar praktiškai neįmanoma. Labai liūdna. Kažkada visur gyvenimas virte virė.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Pritariu. Todėl jeigu nėra problemų su kalba patariu žiūrėti užsienio forumus. Man pavyzdžiui su rusų kalba ne kažką, tačiau anglų moku. Tuo ir naudojuosi.

Narys
    Įstojimo data
    2013 11 24
    Vietovė
    Dublinas
    Įrašai
    5
    Blog Entries
    17
    Gyvenimo tempas toks kad nebėra laiko sustoti ką nors surašyti ir padiskutuoti.
    Paskaito "facebook" stiliumi ir "next"...

Teoriškai, akvariumistų turėtu tik daugėti (nes pardavimai akvariumų, žuvų vykstą ne 3 dienas per metus... o akvariumas ne savaitei)
    Praktiškai - visų galvos užimtos kitais dalykais. Laiko nėra įsitraukti į forumo diskusijas, aptarimus ir t.t.

Neskubejimas, dalyvavimas Forume(šiame ar kokiame kitame specializuotame) šiais laikais prabanga.

Citata Autorius Žilvis Žiūrėti skelbimus
    Pritariu. Todėl jeigu nėra problemų su kalba patariu žiūrėti užsienio forumus. Man pavyzdžiui su rusų kalba ne kažką, tačiau anglų moku. Tuo ir naudojuosi.
    Ką gali patarti iš anglų kalba forumų?

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Bet tai keista, kad užsienietiškuose forumuose gyvenimas vis tiek vyksta. O pas mus.... Prireikus kokio patarimo (ypač jeigu skubaus), tai geriau laiko negaišt.

Citata Autorius vendigo Žiūrėti skelbimus
    Bet tai keista, kad užsienietiškuose forumuose gyvenimas vis tiek vyksta. O pas mus.... Prireikus kokio patarimo (ypač jeigu skubaus), tai geriau laiko negaišt.
    Turbūt dėl to, kad Lietuviai nelinkę bendrauti? "Neturi tam laiko?" nu čia toks Lietuviškas pagalvojimas.. :D

Dėkui, Žilvi

Narys
    Įstojimo data
    2013 11 24
    Vietovė
    Dublinas
    Įrašai
    5
    Blog Entries
    17
    Na man asmeniskai paaiskejo kodel akvariumas.lt mires...

Facebuke pvz galime rasti:

Akvariumai PERKU/PARDUODU/DOVANOJU Members · 6,699
    E-akvariumai.lt 4,055 people follow this
    AIRIJOS AKVARIUMU MEGEJAI -Members · 131
    Akmenės r. akvariumai -Members · 149 (WOWOWOWOW)
    Akvariumai ir viskas apie juos! - Members · 1,895

na ir t.t. dar visokiu grupiu pilna ir turinciu akvariumu lietuviu tikrai yra daug daugiau nei pries koki desimtmeti, tik kad:

WEB stilius mires.
    FACEBOOK DABARTIS

As senu paziuriu, dekingas kad kazkas prilaiko akvariumas.lt ir lieku prie senu iprociu.

p.s. as esu Airijoje, tai cia lygiai tas pats: pagrinde viskas vyksta per Facebuka (prilaiko viena privati parduotuve). Yra 2 rimtesni websaitai (klubas/asociacija ) -bet ju forumai/veikla/skelbiama informacija - mirusi/sena
    Paskutinį kartą taisė nirtus : 30-03-2019, 13:43

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Nežinau, man tai tas facebokas visai nepriimtinas reiškinys. Neturiu, nesinaudoju, ir neplanuoju to daryti. Forumas, mano manymu, turi žymiai daugiau privalumų. Pirmiausia-tų facebokų yra labai daug (nežinau kaip tai galima būtų įvardinti, nors suprantu, kad parašiau ne taip). Jei reikia profesionalaus patarimo, eik per visus ir registruokis. Kai tuo tarpu forumas yra 1 (ar keli-vis tiek pasirenki geriausią), ir jame lankosi ne vienas žmogus, kuris gali patarti ar bendrauti. Užsiregistravai 1 forume, ir daugiau lakstyt, ieškot nieko nereikia. Aš užsienio k. nemoku, tai man belieka bendravimas rusiškuose forumuose. Todėl nežinau kaip forumai kitomis kalbomis, bet kiek esu užsiregistravus pas rusus, tai ten gyvenimas verda. Forumai didžiuliai (aprėpt neįmanoma), temų daug, diskusijos vyksta labai aktyviai. Ten kažkaip tas facebokas didelės įtakos nepadarė... Tai praktiškai jei kokia problema ar klausimas, rašau ten. Ir info taip pat ieškausi ne lietuvių k., nes lietuviškai rasti praktiškai nieko nepavyksta.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Man Facebook nėra patikimas žinių šaltinis. Nesu tikras, kad ką ten rašo yra tiesa. Aš žymiai labiau linkęs forumo pusėj.

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Man Facebook nėra patikimas žinių šaltinis. Nesu tikras, kad ką ten rašo yra tiesa. Aš žymiai labiau linkęs forumo pusėj.
    Bet juk ir forume negali būti tikras tiesa ar ne... Rašančio žmogaus tai nepažįsti... Nežinau, aš tai daugmaž forumuose atsirenku kuris rašantis yra patikimas, o kuris šiaip pliurpia bele ką. Tiesiog pagal tai, ką rašo. Kažką galima patikrinti kituose šaltiniuose, kai kuriais atvejais asmeninių žinių užtenka, kad pamatyti konkrečią nesąmonę parašytą. Į tokius rašeivius tai ir dėmesio nekreipiu. O kurie tikrai protingi ir nusimanantys žmonės, tai tokie visuose forumuose labai laukiami. O faceboko paskirties tai iš viso nelabai suprantu. Neaišku kam jį naudoti, ką su juo daryti ir pan. Gal dėl to ir nepatinka man jis. Jau nekalbant apie tai, kaip visur skelbia, kad nepatikima juo naudotis.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Nu šeip jo, tačiau man vistiek forumas yra žymiai patikimesnis dalykas, nes jį tikrina tik tie kurie tikrai išmano apie akvariumus,o tiems kuriems svarbu papliurpti laiką leidžia kitur. Aš pavyzdžiui nesuprantu kam kaikurie žmonės apie akvariumus klausia ne specializuotuose forumuose. Ten retai atsakinėtojai išmano daugiau negu pats klausiantysis.

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    53
    Aš pavyzdžiui nesuprantu kam kaikurie žmonės apie akvariumus klausia ne specializuotuose forumuose. Ten retai atsakinėtojai išmano daugiau negu pats klausiantysis.
    Nebūtinai. Daugelis žmonių laiko ne vieną gyvūną. Turi ir šunį, ir katę, ir akvariumą, ir dar daug ko. Labai patogu, kai gali viską sužinoti viename forume, nelakstant per keliasdešimt. Aš irgi jei prisiregistruoju kuriam forume, tai pirmiausia bandau gauti atsakymą ten. O jei jau nepavyksta, tik tada ieškau specializuotų forumų. Be to, dar žiūrint ir koks klausimas. Jeigu klausia visiškas "čainikas", tai užtenka ir geriau nusimanančių forumiečių patarimo. Jeigu jau klausimas labai specifinis ar profesionalus, tada atsakymo greičiausiai negausi. Nors pasitaiko, kad ir kituose forumuose lankosi tie patys profesionalai. Nors jau, žinoma, toks atvejis retesnis.

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •