Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Gija: Esu Naujokas

Esu Naujokas

Sveiki,
    Esu naujokas tiek šiame forume tiek ir gyvenime su akvariumais, nors 3 metus turėjau akvariumą 10 l. neseniai jį atjungiau, nes visos žuvys nustipo. Pradžioje turėjau 2 gupijas ir 2 kardonešius vėliau kardonešius iškeičiau į pecilijų porele. Kadangi šią vasarą visos žuvytės nustipo nebenorėjau nei pinigų švaistyti, nei žuvyčių kankinti. Tad pagalvojau jog reikia didesnio akvariumo ir norėjau paklausti ar man užtektų 200 l. akvariumo? Amm auginčiau kelias gyvavedęs dar augalų pridėčiau, dekoracijų į jį. Nes planuoju naują akvariumą pirkti jau su visa įranga. O 10 l. palikčiau hm naujų žuvyčių karantavimui arba neršyklai. Tai kiek litrų akvariumą rekomenduotumėt? Ar užtektų ir 200 l.?

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    22
    Tai jeigu 200 l būtų tik kelios gyvavedės, tai joms ten rojus būtų :D Bus labiau augalinis sodas, nei akva su žuvimis. Į tokį litražą galima daug įspūdingiau visko prileist. O šiaip tai tokio litražo akvariumas jau gana solidžiai atrodo. Bus į ką pažiūrėt, kur akis paganyt, jeigu gražiai įrengus :)

Citata Autorius vendigo Žiūrėti skelbimus
    Tai jeigu 200 l būtų tik kelios gyvavedės, tai joms ten rojus būtų :D Bus labiau augalinis sodas, nei akva su žuvimis. Į tokį litražą galima daug įspūdingiau visko prileist. O šiaip tai tokio litražo akvariumas jau gana solidžiai atrodo. Bus į ką pažiūrėt, kur akis paganyt, jeigu gražiai įrengus :)
    Aišku supratau. Kol kas bijau apie kitas rūšis net ir pagalvot vien dėl to, kad priežiūra manau visai kitokia be to su tais ikrais žaist dar nemokėsiu reiks dar labai daug info pasiskaityt gal kada ateitį. ;) Pradedant nuo šamukų baigiant ties sudėtingesniais.

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    22
    Nežinau, kad neperkant lepių žuvų, visom kitom priežiūra tokia pati. O kas dėl ikrų, tai žiūrint koks tikslas-ar norima užsiimti veisimu, ar priešingai-nenori problemų su prieaugliu ir veisimasis nepageidautinas. Šiaip jau galima susirinkti visą gyvūniją iš neprobleminių žuvyčių.

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •