Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 51 iki 59 iš 59

Gija: Keli klausimai dėl akvariumo.

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    41
    O kaip microrasbora galaxy? Turėtų būti pakankamai judrios žuvytės. Įleidus kokias 4? Ar visgi gupijos labiau patinka? Beje, pas mus Kaune būna pirkti corydoras nana šamukų. Kas dėl išvaizdos tai, žinoma, skonio reikalas. Man asmeniškai jie labai gražūs, daug gražesni už paprastus bronzinius šamukus. Bet jie yra labai mažiukai. Tai tokiam mažam akvariumui geriau tiktų, ir daugiau jų galima būtų įleisti. Jeigu paprastus corydoras tai tik koki 1, ar maksimum 2, tai tokių mažiukų bent 3 (o gal ir 4) galima būtų. Kažkada pas mus buvo atsiradę šamukai aspidoras. Buvau nusipirkus-man tai irgi nerealiai gražūs ir simpatiški šamukai. Patys mažiausi, jau mažesnių nebūna. Bet, deja, neužilgo jais prekiauti nustojo :( Sako, neperka. Man tai taip gaila, aš jų taip noriu nusipirkt...

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    52
    O gal būtų galima kokią nuorodą į corydoras nana? Nelabai internetas rašo apie juos. Alytuje irgi nemažai rūšių šamų yra. Gal pagal nuotrauką atpažinčiau ;).

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    41
    Citata Autorius Žilvis Žiūrėti skelbimus
    O gal būtų galima kokią nuorodą į corydoras nana? Nelabai internetas rašo apie juos. Alytuje irgi nemažai rūšių šamų yra. Gal pagal nuotrauką atpažinčiau ;).

https://www.akvazoo.lt/samai-dugnine...ras-nanus.html

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    52

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    52
    Sveiki. Atsitiko tokia nelaimė. Per naktį sprogo šildytuvas. Užkaitino vandenį iki 35 Laipsnių kažkur. Viena gupija ,,iškepė'', o kita išgyveno. tad dabar teliko 1 gupija. Laimė šamukų dar nenusipirkau. Taigi radau parduotuvėje kažkokių žymiai mažesnių šamukų. Nežinau tiksliai ar ten CORYDORAS NANO. Paklausiu tikslaus pavadinimo. Taigi planuoju: 3 šamukai. 2 gupijos. Daugiau nežinau. Patinka neonai tačiau jos yra būrinės žuvys. Danijos taip pat gražios tačiau jos mėgsta šaltesnį vandenį ir nežinau ar tiks prie gupijų. Pasiūlykite kokius nors variantus.

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    41
    Danijos prie gupijų, mano manymu, normaliai. Bent jau aš pati laikau. Temp. akvoj 24-26, standartas. Bet tokiam mažam akvariume prie 2 gupijų įleisti dar ir būrelį (nors ir nedidelį) neonų ar danijų jau būtų per daug. Vis tiek reikia leisti bent jau 5 žuvytes. Litražas jau mažokas. Geriau siūlyčiau įleisti šiek tiek daugiau gupijų. Pvz. 3 ar 4.
    Kas dėl šamukų, tai jeigu nepavyks išsiaiškinti kas ten tokie, tai bent jau reikėtų išsiaiškinti iki kokio dydžio užauga. Nes parduotuvėse paprastai parduodamos jaunos, dar mažos žuvytės. Kurios paskiau paauga ir būna jau ne tokios kokios buvo pirktos.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    52
    Sveiki. O šamukus maitinti paprastu sausu maistu?

Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    41
    Citata Autorius Žilvis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. O šamukus maitinti paprastu sausu maistu?
    Galima paprastu, galima granulėmis ar tabletėmis.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    52
    O kaip normaliai pamaitinti paprastu maistu? Kadangi kol jis nukrenta ant dugno žuvys spėja jį pagriebti. O mano šamai dar ne tokie protingi, kad pačiuptų maistą pakilę į paviršių. :-)

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •