Rezultatai 1 iki 18 iš 18

Gija: Prašau padėti dėl Auksinukės.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62

Smile Prašau padėti dėl Auksinukės.

Sveiki, gal galit patarti ar tai yra normalu, kad auksinė žuvelė praėjus pusdieniui po paleidimo į akvariumą pradėjo blaškytis. Atrodo, kad ji tiesiog bijo stiklo ar taip gali būti ???

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Citata Autorius Žilvis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal galit patarti ar tai yra normalu, kad auksinė žuvelė praėjus pusdieniui po paleidimo į akvariumą pradėjo blaškytis. Atrodo, kad ji tiesiog bijo stiklo ar taip gali būti ???
    Dabar jau pastebėjau, kad žuvelė užuot sau plaukiojusi ramiai vis kyla į viršų prisiliečia prie vandens paviršiaus ir vėl ledžiesi žemyn, o tada viskas kartojasi.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Aprašyk smulkiau akvariumą.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    1. Mano akvariumo tūris yra 14l.
    2. Veikia burbuliatorius 2 vatų. Tikslaus lietuviško pavadinimo nežinau tad parašysiu angliškai AQUA SZUT AIR FISH 2W. Įjungta lempa ORION LED RIVER 2,4 vatų.
    3. Akvariumą startavau 2018-07-23 apie 20:00 h. Tačiau žuvį įleidau tik po paros.
    4. Startuojant akvariumą aš lašinau 6 ml. TETRA AQUA SAFE. O vėliau ir TETRA VITAL.
    5. Gyvų augalų nėra.
    6. Įleista tik viena auksinė žuvelė.
    7. Žuvį šeriu sausu maistu. Iki šioj ji pasižymi geru ėdrumu. Šeriu tik vakare.
    8. Vandens temperatūra 23-24 laipsniai.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Dabar pastebėjau, kad mano žuveliokė priplaukusi prie vandens paviršiaus pradeda žiopčioti.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Čia kieno patarimai tie visi preparatai? Aš asmeniškai pakeisčiau puse vandens, ryt dar kartą pusę. Žiurėk, kad temperatūra būtų panaši. Preparatų nebepilk, nematau reikalo. Šerk gal per pus maženiu kiekiu, arba šiandien išvi nebešerk, per kelias dienas badu nenumirs. Vėliau bus matyt.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Visose informacijos knygelėse preparatus siūlo, be to ir KIKOJE įpiršo nusprendžiau išbandyti.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Na taip, Kika. Man tok jausmas, kad kažko perdozavai. Pakeisk vandens pusę, ir skubiai. Temperatūra žiurėk tik.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Šiaip aš jau atrodo supratau kas yra. Mano žuvis visiškai sveika, tačiau prieš man ją gaunant paaiškėjo, kad praleido nemažą laiko dalį kibire (žiauriai skamba) ir kadangi ji stikle mato savo atvaizdą (kibire jo nematė) patiria stresą. Dėl to taip keistai ir elgiasi. Tai dabar galvoju gal kokių draugų įleisti pvz. 3 Gupijas. :) O dėl tų preparatų manau, kad viską padariau gerai, kadangi ant pakuotės buvo parašyta 5 ml. 10 l. vandens. Aš pyliau 6 ml. atrodo puiku. :)

Pakeičiau aš vandenį, nes ir taip atrodo reikėjo. :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Draugams, sakyčiau, permažas akvariumas. Neplanuoji didesnio?
    Šaunu ,kad greit mokaisi, ir viską pats supratai. Aš tai tik po 2 forumų skaitymo savaičių supratau kokių nesamonių pridirbau su pirmuoju savo akvariumu.

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Esu galvojęs apie didesnį, tačiau aš nežinau koks dydis tiktų kaip pradedančiajam. Galbūt 100-120 litrų?

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    O gal galėtai patarti kuo praplauti gruntą. Kažin tiks šitas daiktas? https://www.eheim.co...g/quick_vac_pro

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Esu galvojęs apie didesnį, tačiau aš nežinau koks dydis tiktų kaip pradedančiajam. Galbūt 100-120 litrų?
    Užtektų, bet gal po savaitės užsinorėsi 200l?
    Pirmiausia tai sakyčiau neskubėk ir pagalvok kokio nori, paieškok google kaip atrodo akvariumai, ar augaliniai, ar ciklidiniai,gal krevetyno užsinorėsi. Pažiūrėk youtubėj kaip kokios žuvys plaukioja\elgiasi. Paskui spresi kas tau patinka ir ko norėtum.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    O gal galėtai patarti kuo praplauti gruntą. Kažin tiks šitas daiktas? https://www.eheim.co...g/quick_vac_pro
    Šitas aišku tiks. Bet užtenka ir tokio https://www.aliexpress.com/item/New-...ceBeautifyAB=0

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Citata Autorius EvaldasG Žiūrėti skelbimus
    Draugams, sakyčiau, permažas akvariumas. Neplanuoji didesnio?
    Šaunu ,kad greit mokaisi, ir viską pats supratai. Aš tai tik po 2 forumų skaitymo savaičių supratau kokių nesamonių pridirbau su pirmuoju savo akvariumu.
    O ką ten pridirbai jei ne paslaptis. Gal ir aš sau ką nors prisitaikyčiau. :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Citata Autorius EvaldasG Žiūrėti skelbimus
    Šitas aišku tiks. Bet užtenka ir tokio https://www.aliexpress.com/item/New-...ceBeautifyAB=0
    Vakar išbandžiau tą iš aliexpress(ne to pardavėjo). Tinka tik iš bėdos, šlangos labai skystos, kurias pakeisiu kadanors ir bus gerai. Lietuvoje toks pirktas geresnės kokybės buvo.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 02
    Vietovė
    Pasvalio raj.
    Įrašai
    42
    Nežinau ką tau patarti. Visos akvariumų abc juk nedėstysiu tau dabar. Pasiskaityk kitas temas, filtracijos, grunto, augalų, žuvyčių derinius. Aprašymus kitų forumiečių akvariumų, prie jų komentarus ir patarimus. Ir jei kils konkrečių klausimų, tikrai padėsim :)

Narys
    Įstojimo data
    2018 07 25
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    62
    Gerai. Su šia tema aš baigiu. Ačiū, kad padėjai ir kolkas iki. :)

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •