Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 26 iki 41 iš 41

Gija: Ramūno bala

Narys
    Įstojimo data
    2017 10 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Citata Autorius ramshis Žiūrėti skelbimus
    jau viskas padaryta priesingai kaip jus sakete.visas veiksmas ivyko vakar :D
    ikasiau i zeme.padariau nemaza nuolydi,kuris manau pades kondensatui nesikaupti.parisau pludura(neradau po ranka polistirolio,tai parisau bambali). prie stovo pritvirtinau dvi plytas ir isibrides i vandeni pastaciau 1,4cm-1,6cm gylyje.
    daug skaiciau apie oraputes forume.dauguma rinkosi 60w optimaliausia.tai as kaip ir dauguma pasirinkau tokio galingumo.
    Šaunuolis Ramshis, viskas bus gerai :) tegul žiemą-vasarą pučia, nes medžių daug aplinkui. Gražus tvenkinukas :)

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius Andrius1 Žiūrėti skelbimus
    Šaunuolis Ramshis, viskas bus gerai :) tegul žiemą-vasarą pučia, nes medžių daug aplinkui. Gražus tvenkinukas :)
    aciu aciu.beje ''Ramshis" vadino draugai mane mokyklos laikais.ciut nustebau :D manau ir as kad viskas bus gerai.jei vargsiu sia ziema, tai kita mokinsius is savo klaidu.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.360
    Bet čia Deivi tikriausia galioja plonoms šlangoms...
    Man niekada dar nėra užšalę, bet aišku aš 60W orapūtę naudoju vienai šlangai, kurios diametras apie 30mm ir orapūtė pas mane pakelta virš vandens apie 1 metrą.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Palei planus sausio pabaiga ar vasario viduri dar vieno prudelio kasimas iki 5aru salia esamo prudo.klausimas jums.
    1 Kokio atstumo laikytis, kad per daug metu jie nesusijungtu i kruva?gruntas yra molis.
    2 Kasant vienas salia kito prudu bus to vandens pakankamai?ziema pirmajame gylis 3,5m o vasara per karscius nukrenta iki 2metru.
    3 Prudas bus staciakampio formos.reikia laipteliais kasti visa pruda ar tiesiog kuo nuozulnesnius slaitus daryti?
    aciu visiems is anksto uz teisingus patarimus.gal po kiek metu ir as gelesiu ismintingai patarineti naujiem ''PRŪDININKAM'' :D

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.688
    Blog Entries
    5
    Ramshi, turiu prašymą, rašydamas naudok lietuviškas raides (ĄČĘĖĮŠŲŪŽ) tokios mūsų forumo taisyklės. Branginkim gimtąją kalbą.

Atsakant į klausimus. Aš tarp dviejų naujųjų prūdų dariau apie 4 m atstumą ir manau, kad jis kiek per mažas, nes dar prisipykė papildomai grunto ir tarpas dar susiaurėjo, gavosi tik kokie 2,5. skaitau, kad tiek jau mažokai.
    Dėl vandens svyravimų pasitikrink ar nėra meliocinės sitemos, gal sausukai į prūdą sueina?
    Stačiakampis prūdas gamtiniu požiūriu yra negražu, jei gali kasti organiškesnės formos, tai tą ir stenkis daryti, nes stačiakampis labai jau ūkiška forma, juk stačiakampių ežerų nebūna.
    Krantų laiptuoti tikrai nereikia, čia tik dekoratyvininkai taip daro, kai nori augalus sodinti. Daryk vientisą nuolydį. Šlaitus daryk pagal poreikį, jei norėsi maudytis, tada lėkštesni, bet jei prūdas tik žuviai, tada geriau kuo statesni (jei tai leidžia gruntas).
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Pas mane tarp prūdų buvo 4-5m, dabar vietomis netoli 2ju.

Narys
    Įstojimo data
    2013 08 15
    Vietovė
    siauliai
    Įrašai
    241
    Čia priklauso kokia žuvį auginsi ,jei nėra karpių ar kitų gruntą rausiančių žuvų tai atstumas nelabai keičiasi .Pas mane jau 4metai ir jokių pokyčių nematau.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    turiu vel bedu.jau cia tikrai ne upetakio darbai.lynas apie puse kg.isgreibiau siandiena nuo pavirsiaus.dar vos vos rode givybes zenklus,bet galva pradejus puti.gal kas zino kieno cia dabar darbas?as galvvoju gal kokia udra ar ziurkes?jokiu pedikiu aplink pruda neradau.(BEJE KAS VALGOTE AR PAVALGETE,GERIAU SIU VAIZDU NEPATARTINA ZIURETI)
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros 20171201_152256.jpg   20171201_152328.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Čia jau rimta, ūdra arba audinė, sena žaizda dar sniego nebuvo, dabar vaikščiok ir stebėk pėdas, turėtu vel pasyrodyti, tada žinosi su kuom reikala turi, reikėjo stipriau apžiurėti lyną, įbrėžimus, įkandimus, reikėjo nuotrauku daugiau padaryti iš šonu.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius deivis Žiūrėti skelbimus
    Čia jau rimta, ūdra arba audinė, sena žaizda dar sniego nebuvo, dabar vaikščiok ir stebėk pėdas, turėtu vel pasyrodyti, tada žinosi su kuom reikala turi, reikėjo stipriau apžiurėti lyną, įbrėžimus, įkandimus, reikėjo nuotrauku daugiau padaryti iš šonu.
    buvo dar ciut pelekas gale pazeistas vos vos.jo stebiu dabar.ikeliau kamera ir bandysiu prigauti.kaip bliamba tas bjaurybes pagauti?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.688
    Blog Entries
    5
    buvo dar ciut pelekas gale pazeistas vos vos.jo stebiu dabar.ikeliau kamera ir bandysiu prigauti.kaip bliamba tas bjaurybes pagauti?
    http://www.akvariumas.lt/showthread....%97s&p=2#post2
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Nusipirkau kamera, bet niekaip nesusidraugauju su siuo daiktu. Nusifilmuoju tik save.
    Radau peduciu. Ant ledo kelis iluzimus. Kieno cia galetu buti? Manau, kad tai galetu buti paukscio. Nes atsiranda jos kelis metrus nuo prudo
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros 20171202_160949.jpg   20171204_181001.jpg   20171204_181007.jpg   20171204_181019.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Jei nebuvo dantų, nagų žymiu, tai turbūt ne žinduolio darbas, esu mates kaip krankliai arba varnos taip padaro, tik keista kad ne iki galo pasidarbavo, gal kas pabaidė, sniego dar yra , sek ar neatsiras pėdsaku.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    turiu vel bedu.jau cia tikrai ne upetakio darbai.lynas apie puse kg.isgreibiau siandiena nuo pavirsiaus.dar vos vos rode givybes zenklus,bet galva pradejus puti.gal kas zino kieno cia dabar darbas?as galvvoju gal kokia udra ar ziurkes?jokiu pedikiu aplink pruda neradau.(BEJE KAS VALGOTE AR PAVALGETE,GERIAU SIU VAIZDU NEPATARTINA ZIURETI)
    Click image for larger version. 

Name:	20170218_151513.jpg 
Views:	14 
Size:	67.7 KB 
ID:	9244

Radau sena nuotrauka, varnos darbas, mačiau kaip įštraukė.

Narys
    Įstojimo data
    2017 10 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Nusipirkau kamera, bet niekaip nesusidraugauju su siuo daiktu. Nusifilmuoju tik save.
    Radau peduciu. Ant ledo kelis iluzimus. Kieno cia galetu buti? Manau, kad tai galetu buti paukscio. Nes atsiranda jos kelis metrus nuo prudo
    Ar pavyko išsiaiškinti kas lynuką sužalojo? Beje, kamera naktį filmuojanti?

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21

Cool

Nilas atsiprašau už rašyba. Dabar tik pamačiau, kad kelis kartus mane raginai. Stengsiuos klaidų nebekartoti :)
    Kamera filmuoja diena ir nakti. Tik tokia bėda, kad i kadrą aš tik vienas pakliūnu. Stebėjau gal kokias penkias dienas ir įgriso į save ziureti.Nereikia norėti kokybiško daikto už 30e. Nebeliko sniego,nieko nebematau jokių pėdsakų.
    Deivi, sakai taip gali ir paukščiai nuėsti galva? aš supraščiau, jog žuvis plaukiotų ant paviršiaus ir tada pagautų, bet lynas guli dumble. Pėdikes radau tik iki 2metrų nuo prūdo. Jei tai keturkojo darbas, tai turejau rasti taka,kraujų ar bent žvynų.
    Gerai sakote dėl lygių formų prūdų. Tikrai negražiai atrodo. aš buvau taip sugalvojęs daryti dėl taupymo.sakau i ateitį daugiau išeis išsikasti :)

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •