Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 41

Gija: Ramūno bala

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21

Ramūno bala

Sveiki
    Pribrendo laikas ir man pasireiksti. Stebiu jusu visu kūdras,tvenkinius jau ilga laika ir seiles bega. Visos skirtingos ir visos grazios.
    Turiu ir as viena issikases pries pora metu. Buvo senas prudas 10m ant 10m ir stipriai uzdumblejas. Atvaziavo ekskavatorius ir isvale per 8val. Sumokejau 350e. Ir taip atsirado apie 2-3arai. Tiksliai nesu skaiciaves. Gylis nuo 0,5 iki 3,5m. Gruntas, molis. Didziausias minusas, tai jog salia misko. Krenta lapai rudeni. Pliusas sioks toks, jog vasara saules nuo pietu neturiu prie kudros. Vanduo stirpriai neprisila.
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros 20171119_105829.jpg   20171119_105943.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Toliau vyko izuvinimo darbai. Praejus daugiau nei pusmeciui, nuo prudo iskasimo. Gaila pirmūju zuvelioku neissaugotos nuotraukos. Buvo ileista; 14placiakaciu, 15karpiuku, 12amuru, 15upetakiu. Visi iki 10-15cm. Ir atejo ziema.
    Siemet pavasary vel buvo pradeta leisti zuvis.8-9vnt raudu(10-15cm). Po to gavau lynu 17vnt(0,200g iki 1,8kg). Kazkas sove i galva ir nepaskaicius niekur, su niekuom nebendraves nusipirkau 15japonisku karosu. Tai jie man nerse siemet 2kartus. Dabar ju turiu
    minimum 200-300vnt. Ir tik desimt procentu is ju spalvotu. Nervai buvo sukile ir zadejau jau visa bala nuleisti ir tas zarazas isrinkti. Bet taip ir palikau rankas nuleides. Rudeni suleidau gausesni kieki zuvies ir jau padarytos nuotraukos.
    2 amurai 3,3kg ir 7,6kg
    24karpius nuo 400g iki 5kg
    3karosai apie 500gr (jau ju tolimesnis likimas yra suplanuotas galvojant i ateiti su tomis kitomis mazom zarazom, kur norejau isnaikinti)
    Eserys ir lydeka buvo ragaujami.
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros 20171014_102503.jpg   20171014_102508.jpg   20171118_101545.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.645
    Be orapūtės - niekaip.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Siandiena uzmaciau plaukiojanti zuvelioka. Isgreibiau ir nesuprantu kas taip galejo padaryti? Upetakiai, garnys ar misko gyventojai? Pastaruju nesu mates.
    Pagautas siandiena netiketas laimikis ant batono. ileidau pries metus (10-15cm o dabar jau iki 30cm niekuom speceliai neseriant)
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros 20171119_105704.jpg   20171119_105711.jpg   20171119_105722.jpg   20171119_122803.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius tvis Žiūrėti skelbimus
    Be orapūtės - niekaip.
    Cia ziemai ar pastoviai as ja turiu ijungti?gal zinote kokia man geriau pasirinkti ir is kur pirkti ja?
    Paskutinį kartą taisė ramshis : 19-11-2017, 16:58

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Va o del tu karosu, bus taip. po nauju metu jei gausiu leidima, bus kasama nauja kudra iki 3aru.ten bus leidziama lydekos ir eseriai.maistui bus naudojami is anos balos sugauti bozgalviai,varles ir karosu perteklius.taip palei plana daugiau nebereikes vazinetis ir ieskoti zvejojimo vietu.braidyti upes ir tvenkinius.pirkti zvejo bilietus ir t.t. turesiu viena bala spinigavimui, kita pludinei zvejybai.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.645
    Citata Autorius ramshis Žiūrėti skelbimus
    Cia ziemai ar pastoviai as ja turiu ijungti?gal zinote kokia man geriau pasirinkti ir is kur pirkti ja?
    Žiemai ir vasarai, jei prūdas nepratekantis.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius tvis Žiūrėti skelbimus
    Žiemai ir vasarai, jei prūdas nepratekantis.
    nepratekantis

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    uzsakytas.atkeliaus per kelias dienas.manau mano pelkej bus pats tas
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros Aeration_set_v60_aquaforte_500x500-200x200.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2017 10 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Aš tokį savo prūde pastačiau, superinis dalykas. Pas mane irgi aplink miškas, laikau pastoviai įjungtą, nes prikritę lapai šiuo metu pūna ant dugno ir tokiu būdu labai eikvoja vandens deguonį.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Siandiena uzmaciau plaukiojanti zuvelioka. Isgreibiau ir nesuprantu kas taip galejo padaryti? Upetakiai, garnys ar misko gyventojai? Pastaruju nesu mates.
    Pagautas siandiena netiketas laimikis ant batono. ileidau pries metus (10-15cm o dabar jau iki 30cm niekuom speceliai neseriant)
    kieno cia darbas gali buti?

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Upėtakio.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius deivis Žiūrėti skelbimus
    Upėtakio.
    aciu Deivis uz nepatingeta atsakyma.jau buvau issigandes, jog garnio darbas

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.361
    Jei leidžia galimybės ir finansai, tai daryk, bent jau min 10 arų.
    jei šis prūdas žinoma ne koks 5-10.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Jei leidžia galimybės ir finansai, tai daryk, bent jau min 10 arų.
    jei šis prūdas žinoma ne koks 5-10.
    tiksliai reiktu pamatuoti.bet manau apie 3arus.bus proga issimatuoti.
    finansai leidzia kazkiek didinti,bet klausimas ar auksciau sedintys leis? Mano zemes yra 2ha.sklypus skiria melioracinis kanalas.iki kanalo 90aru ir likusi 1,1ha uz kanalo.vaziuosiu i savivaldybe prasyti, kad isduotu kazkoki popiergali prudo kasimui.noriu issikasti dar viena apie 3aru plesriai zuviai.o ziurint i ateiti, noriu pasidaryti kaip deivis turi ispuoselejas savo tvenkinius.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Garnys būtu nepalikes tokio kąsnelio ir žymės netokios, toki griebima palieka upėtakis kaip neabžioja o tik iškanda.
    Leidimu nereikia užmiesti iki 10a, mieste iki 5a.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Citata Autorius deivis Žiūrėti skelbimus
    Garnys būtu nepalikes tokio kąsnelio ir žymės netokios, toki griebima palieka upėtakis kaip neabžioja o tik iškanda.
    Leidimu nereikia užmiesti iki 10a, mieste iki 5a.
    aciu uz atsakyma.
    turiu dar klausima. jei eina mano sklype melioracinis kanalas ir speju mano sklype yra sakutes,tai kaip tada su tais kasimais?aplenkti tas sakutes?nenutrauks man vandens?

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Gal galite pasakyti,kaip optimaliausiai man padaryti su oraputes zarna(slanga)?netoli prudelio stovi malkine.apie 25m.sakau jei nekonstruoti oraputei dezutes, tai gal galima butu malkinei ja padeti ir nuvesti zarna iki prudo?nepamazes oraputes darbo nasumas?ar vis del to geriau statyti kuo arciau balos,kad gautusi trumpesne zarna???aciu labai uz atskymus.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    aciu uz atsakyma.
    turiu dar klausima. jei eina mano sklype melioracinis kanalas ir speju mano sklype yra sakutes,tai kaip tada su tais kasimais?aplenkti tas sakutes?nenutrauks man vandens?
    Penkiu diametro gali kirst irglušinti,

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Gal galite pasakyti,kaip optimaliausiai man padaryti su oraputes zarna(slanga)?netoli prudelio stovi malkine.apie 25m.sakau jei nekonstruoti oraputei dezutes, tai gal galima butu malkinei ja padeti ir nuvesti zarna iki prudo?nepamazes oraputes darbo nasumas?ar vis del to geriau statyti kuo arciau balos,kad gautusi trumpesne zarna???aciu labai uz atskymus.
    Statyk malkinėi, našumo nepajausi,

Narys
    Įstojimo data
    2017 10 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Žarną įkaskite į žemę, kad nekliudytų ir orapūtę statykite malkinėj. Per tą atstumą oras bus paduodamas be probemų ir su dėže nereiks sukti galvos. Tik iš pradžių patarčiau įleisti difuzorių į norimą vietą prūde (pririškite prie jo virvę, kad jei prireiktų, ištraukti būtų galima), o tada membraninę žarną tiesti iki malkinės. Koks orapūtės galingumas, bus apie 60 W?

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Jo bus 60w.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.361
    Net negalvok į žemę kasti šlangos.
    O kas jei prisirinkus kondensato užšals??
    Aš darau labai paprastai: užšalo prūdas ir kai galiu užlipti jau ant ledo, iškertu eketę, atsimatuoju reikiamą gylį ir įleidžiu.
    Nėra paprasčiau.

Tiesa tik kam tokia galinga orapūtė???
    Užtektų 20 W, per akis.

Turėsi kitą problemą su tokia galinga orapūtę: atšaldysi labai stipriai prūdo vandenį.

Narys
    Įstojimo data
    2017 08 14
    Vietovė
    silale
    Įrašai
    21
    Aš darau labai paprastai: užšalo prūdas ir kai galiu užlipti jau ant ledo, iškertu eketę, atsimatuoju reikiamą gylį ir įleidžiu.
    Nėra paprasčiau.

Užtektų 20 W, per akis.

Turėsi kitą problemą su tokia galinga orapūtę: atšaldysi labai stipriai prūdo vandenį.
    jau viskas padaryta priesingai kaip jus sakete.visas veiksmas ivyko vakar :D
    ikasiau i zeme.padariau nemaza nuolydi,kuris manau pades kondensatui nesikaupti.parisau pludura(neradau po ranka polistirolio,tai parisau bambali). prie stovo pritvirtinau dvi plytas ir isibrides i vandeni pastaciau 1,4cm-1,6cm gylyje.
    daug skaiciau apie oraputes forume.dauguma rinkosi 60w optimaliausia.tai as kaip ir dauguma pasirinkau tokio galingumo.
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros 20171125_131251.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    961
    Nėra paprasčiau.

Užtektų 20 W, per akis.

Norėjau ir aš paprieštarauti del kasimo po žeme šlangos, bet susilaikiau, nes gali nebūt žiemos, neušalti dėl nuolaidumo, vasara žole pjauti nemaišys, jei žuvies prifarširuos naudos ir vasara, tada ir reikės stipresnės orapūtės, ir jei atsitiks kad užšals, tai nusipirks dar viena šlangą ir praves ja paviršiumi be dyfuzerio, taip ir pratems iki pavasario.
    Aš asmeniškai niekados šlangos neužkasu, nes pas mane ju apie 20 ir mažas, nepigus malonumas jas pakeisti laikinai iki atšils, ir tikrai juos kondensuojas nes kiekviena žiema tenka atšildinėti, ypač kaip lauke diena šyla, nakti šalą.

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •