Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Fiskiaus prūdelis

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501

Fiskiaus prūdelis

Šiemet pavasarį sode išsikasiau prūdelį, galų gale :) Plotas apie 2a, iš akies. Gylis vasarą buvo apie 1,7m, dabar tai gal ir virš 2m :) (iškasimas kainavo apie 500 eur)

Tik iškasus įledau 4 spalvotus karosus, kuriuos buvau gaves iš Pikulio, šitam forume :) Gyveno jie tuos visus metus mano mažam betonuotam baseiniuke, nemačiau kad nerštų. Tik įleidau į platesnius vandenis, iš karto išneršė ir dabar turiu pilną prūdą spalvotų ir nespalvotų karasikų :)
    Po to kaimynas vežėsi kažkur iš Kauno ir man prigriebė kelis KOI karpiukus. Turiu 1 margą ir 3 geltonus. Fotkės vasaros gale darytos, nuo įleidimo paaugo maždaug dvigubai.

Margas KOI
    Geltonas KOI

Pavasarį planuoju įsileisti vieną kitą plėšrūną, kad tuos karasius praretintų, nes bus blogai :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Tokią balą, paprasčiau kokiu tinklu pratraukti::))

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Tokią balą, paprasčiau kokiu tinklu pratraukti::))
    Aš neturiu tikslo juos visai išnaikinti, tokioj baloj vistiek kažko labai rimto negalėsiu auginti, tai tegu sau maskatuojasi, tik kad neprisiveistų iki užsikimšimo :D

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.025
    Šamukais arba starkiukais, didesni liks, mažiukus praretins, kaip plėšrūnas peraugs, sugausi ir papietausi, ir vel mažiukus plėšrūniukus įsileisi, tik ne lydeku.

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Aš irgi masčiau apie starkiukus, iš bėdos ešerius. Lydekų tikrai nereikia :)

Deivi, dabar perskaičiau tavo temą, tai jaučiu nemaža tikimybė, kad KOI karpiukai atkeliavo iš taves :)
    Ėmė 10 karpiukų, berods kelis amūrus, dar ten kažką. Kažkur Gegužės pirmoj pusėj.

Citata Autorius deivis Žiūrėti skelbimus
    Šamukais arba starkiukais, didesni liks, mažiukus praretins, kaip plėšrūnas peraugs, sugausi ir papietausi, ir vel mažiukus plėšrūniukus įsileisi, tik ne lydeku.
    Paskutinį kartą taisė Fiskius : 17-10-2017, 21:15

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •