Laba diena,
esu gan nauja šitoje temoje, visi jūsų komentarai ir pastabos pagelbės man. Yra toks dalykas, iš 20L perėjau prie 240L.

Gruntas - smėlis + aeracija, yra šaka iš jūros + viena dekoracija - pilis.
Žuvys: 2 skaliarai, 8 neonai ir 2 šamukai. Čia tik pradžia kol vanduo susitvarkys. Vėliau dar 4 skaliarai bus ir 4 Dwarf gourami + augalų pora: vienas aplink šaką kad vyniotųsi, o kitas kaip kupstelis augtų ant šakos.
Tačiau mano visi darbai sustojo... Vanens parametrai nėra geri, kiek bandau kovoti su nitratais niekaip nepavyksta susdoroti... Ar tai gali būti nuo šakos? Ką dayrti kad greičiau viskas susitvarkytų. Ar tik vandens keitimas dalinis pagelbės viską sureguliuoti? Akvariumas gan naujas, vos 3 savaitės. Filtras išorinis fluval 306.

Ar reik nerimauti? Žuvys atrodo laimingos ;) žaidžia, plaukioja, linksminasi... Kiek vis važiuoju testuoti vandenį, tiek vienas iš trijų rodiklių violetinis pasidaro... Šeriamos po mažai labai kartą į dieną. Pagal mane iškilo bėda po šėrimo skaliarus gyvų maistu įsigytu parduotuvėjė... Ar tai tik sutapimas? Daug klausimų pradžioje yra iškilę, didelis ačiū už jūsų visų pastabas.