Puslapis 5 iš 7 PirmasPirmas ... 34567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 125 iš 158

Gija: Noriu išsikasti naują tvenkinį, 10 a.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Galvok apie medelius, krūmus.
    Šioje vietoje sunkiau, kol kas neturiu jokios vizijos, apie aukštesnius krantų augalus. Čia neprošal ir floristo talento turėti, pakol-kas, savyje tokių sugebėjimų neaptikau :(

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Sveiki kolegos, delniniai lynukai, birželio mėn. -tebuvo mažylio piršto ūgio

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Sveikas kolektyve, iš dar busvusio molio, pakėliau kalniuką prie balos, kad bent keletos estakadų krioklys gautusi. Pripylė lyg ir nemažai, bet susėdus gruntui, bent puse aukščio gavęs apsidžiaugsiu...

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Supilk piliakalnį. Gal kada pilį pastatysi.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Gal kada pilį pastatysi.
    Pradžiai, neprošal būtų kunigaikščio titulas(kol kas tik vardą turiu tinkama ;)), tadum ir pilis legali gautūsi ;) O pakol esu paprastas LT "runkelis" pasitenkinsiu tik trioba ;)

Čia dar kitu rakursu kalnelio foto, ir šlaitas į sklypo ribos puse
    Paskutinį kartą taisė gede : 28-10-2012, 16:26

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Mano pasiūlymas rimtas buvo. Gal kada anūkams pažaist labai tiks kokia medinė ant savo aukšto kalno.
    Niekad nežinai...

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Tai,kad titulo paieškos nelabai brangiai kainuoja.Prūdo kasimas brangiau.
    http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=11965294
    Paskutinį kartą taisė tvis : 28-10-2012, 18:12

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Sveiki, pakilus vandeniui, tai liūdnokas vaizdas su ta mano pinta krantine, žemes išplovė-žodžiu rezultatas nekoks... Mysliju, gal kitamet vandens lygiui nukritus, kažkokiu materija be tarpu iškloti, nes per šakas, esant bangavimui plauna kranta visai paprastai. Prie to paties, gal žinote kažkokį augalą, ar žolę, kuris(-i) gerai jaustusi va tokioje, pavasarį ir rudenį užliejamoje vietoje?

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Prie to paties, gal žinote kažkokį augalą, ar žolę, kuris(-i) gerai jaustusi va tokioje, pavasarį ir rudenį užliejamoje vietoje?
    Nežinau, ar tiks šiuo atveju, bet aš tokias vandens "migracijos" šlaitais zonas stengiuos užsodint vikšriais - Juncus (gaila, kaip atrodo tvenkinio pakrantėje nuotraukos nelabai atrasiu)

Didelis pliusas - jau kai užsikabina ir suauga tai joks velnias te nieko neišplaus. Ir azotu mėgsta pasistiprinti.

Minusai:
    * aštrūs lapų galiukai - nėra malonu tarp jų vaikščiot.
    * jei vanduo per daug nuseks per sausras ir žemė perdžius, tai augalai gali žūti palikdami aštrias ir kietas "ražienas". Nors man taip nepasitaikė, kiek tas vanduo besektų. Šaknys gilios, matyt, pasiekia dar grunte esantį.
    * augalas gali išaugt ne žemas, turi stiprią šaknų sistemą, jei reik išraut, tai lieka didelė duobė. Kitaip sunaikint sunku - atželia kiek bešienautum.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Sveiki, pakilus vandeniui, tai liūdnokas vaizdas su ta mano pinta krantine, žemes išplovė-žodžiu rezultatas nekoks...
    Visai neliūdnokas, normalu mūsų klimato juostoje, kad rudenį/pavasarį patvinsta, žolė pamirksta. Svarbu, kad pynučiai sustabdė kranto erozoją. O toliau tik augalus pasirinkt arba susiformuos velėna, arba papili akmenų, žemės ir susiformuos kietas, atsparus irimui krantas. O kad vandens lygis svyruos - anokia čia bėda. Kitaip turi įrengt vienuolį - vandens persipylimą lauk.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Aš iki pinučių dėčiau akmenis. Jei nori sodint augalus,tai čia tiks ajerai.Jei sugalvosi leist amūrų-jie viską suės,kas išlys iš pinučių.Į krantą ajerai nelips.Dar manau turėtų tikt irisai.
    http://postimage.org/image/78m2aam5z/

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Sveiki, pavarė vandenėlio, pynutės liko ~ metra nuo dabartinės vandens linijos. Kaip pas kitus kolegas, dar gryčiom slenksčių nesemia?...

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Turėjai įvertinti jai nedėjai vamzdžio ar nedarei vienuolio..
    gali būtų taip kad kitą visą vasarą savo pinimo ir nepamatysi..
    Pas mane visuose tvenkiniuose yra įrengti mini vienuoliai kad nebūtų tokių problemų kaip pas patį.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Turėjai įvertinti
    Man, kaip pirmoj baloj, tiek neįvertintų dalyku, kad vos ne paprasčiau ją nfg užversti ir teniso aikštelę padaryti... arba meditacijos,apie visko įvertinima, pavėsinę...

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 13
    Vietovė
    panevezys
    Įrašai
    312
    Manau tai tik pliusas turėti aukštą vandens lygį, ir nebus jis toks visą laiką. Šis ruduo labai šlapias, nustos lyti,pašals ir turėtų pradėti slugti. O krantam gal reikia ir laiko daugiau susigulėti, gerai įsišaknyti augmenijai.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 02
    Vietovė
    Anykčiai
    Įrašai
    81

Red face

Daug vandens - džiaugtis reikia, dar prieš žiema, jėga. Mažiau suk be reikalo galvą. Nėra vandens - problema, yra blogai.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Pritariu. Daug vandens - turtas. Reikia džiaugtis. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Iš nuotraukų nesuprantu ar yra žema vieta, kur galima nuleist vandens perteklių. Jei taip- varyk račioką ir dėk vamzdį tokiam aukštyje, kokio lygio vandens nori. Daug vandens gerai, bet kada jo lygio negali kontroliuot- man nepatiktų.Galų gale gaila darbo. Lyginai šlaitus, sėjai žolę. Pavasarį jau ten žolės nebus, nes jau išmirko.
    Jei galimybės nuleist perteklinį vandenį nėra- tada užliejamą plotą teks užsodint kitais augalais. Tam tiks jau mano anksčiau siūlyti ajerai ar irisai. Gal dar galėtų būt dekoratyviniai meldai.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 02
    Vietovė
    Anykčiai
    Įrašai
    81

Thumbs up

Citata Autorius gede Žiūrėti skelbimus
    Na ir kodėl gi?
    Galų gale gaila darbo. Lyginai šlaitus, sėjai žolę. Pavasarį jau ten žolės nebus, nes jau išmirko.Per anksti ,nereikia listi i gamtą.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Nesupratau citatų,bet su prūdais per anksti nebūna.Būna tik per vėlai. Neužsėjai- lietus išplovė išgraužas.Jas lygint papildomas darbas.Neįkasei vamzdžio-turi nekontroliuojamą vandens lygį, arba nuplautą užtvanką.Padarei stačius šlaitus- lauk nuošliaužų ir t.t.
    Aplamai,jei patirties nėra, o projektui pinigų trūksta- reikia organizuot išvažiuojamąjį forumiečių susitikimą ir viskas bus gerai.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Sugalvojau tokia avantiūra: kitąmet, surandu mano paties užkimšta drenažą, padarau ten tipo šulinuką ir nuo balos vamzdį iki jo, mano pageidaujamam lygyje, gal stiprios liūties ir nespės nutraukti, bet, jei gerai pamenu lyg 7cm. ten buvo, nors per trumpesnį laiką vandens lygis grįš į pradinę padėtį, galbūt?..., kai išbandysiu aprašysiu.

Narys
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Klaipėdos raj.Judrė
    Įrašai
    563
    Blog Entries
    1
    o kitur nėra galimybės nuvest vandenio, na kaip tą šulinėlį įrengti, prakasi drenažą, pasipils vanduo..., nebent laukt kaitrios vasaros, o nėra galimybes suformuot pylimų ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 05
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    121
    Citata Autorius arūnas Žiūrėti skelbimus
    o kitur nėra galimybės nuvest vandenio, na kaip tą šulinėlį įrengti, prakasi drenažą, pasipils vanduo...
    Kitur, yra galimybė(ko gero ji visada yra), bet mano atveju ji auksinė. O drenažas jau senai(kasant balą) nutrauktas, ateinantis teka balon, o išeinantis užglušintas, tereiks surasti tą išeinantį ir kažką tipo "vienuolio" sukonstruoti, nukreipiant perteklinį vandenį tenais.

Narys
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Klaipėdos raj.Judrė
    Įrašai
    563
    Blog Entries
    1
    Kad tie moliniai vamzdukai labai trapūs. Jei koks įtrūks - na, vėl bėda..

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Nesuprantu, kam taip sudėtingai...
    Iškasi grovelį kokį norėtum palaikyti max lygį ir guldai atitinkamo diametro vamzdį..
    Užpili jį ir tiek.
    Bet jai gali atsirasti noras kada nors daugiau pakelti prieš žiemą ar kaip, tai dedi alkūnę ir atitinkamo ilgio vamzdį į viršų..
    Manau tokiems darbams medžiagos daugiau kaip 150 Lt nekainuos...

Panašios gijos

1. Kaip ir kokiais augalais apželdinti naujai iškastą tvenkinį
    Nuo Marius S forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 31
    Paskutinis: 29-09-2015, 09:43
  2. ats.: 0
    Paskutinis: 19-11-2012, 15:01
  3. ancitrusai vasara tvenkinėlyje
    Nuo martis999 forume Fauna
    ats.: 1
    Paskutinis: 17-09-2012, 17:15
  4. Norime išsikasti tvenkinį Panevėžio r.
    Nuo jurgita forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 0
    Paskutinis: 30-07-2012, 21:36
  5. Noriu išsikasti naują tvenkinį, 10 a.
    Nuo gede forume Dekoratyviniai vandens telkiniai
    ats.: 15
    Paskutinis: 19-03-2011, 08:41

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •