Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 51 iki 69 iš 69

Gija: Audriaus prūdas

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    Kaip tik galvojau papildyti kad mailius turi kažkoki tašką prie uodegos ir va parašėt :) vadinasi turiu lynų baby'ių :)
    O ten jūsų foto šių metų mailius ar praeitų?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.738
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius heitas Žiūrėti skelbimus
    O ten jūsų foto šių metų mailius ar praeitų?
    2014 metų. Šiemet pas mane viskas labai vėlai. Karpiai tik praeitą sekmadienį neršė. Lynų dar nemačiau neršiant. Kai į prūdą įsileidau starkiukų, žuvų mailius nespėja užaugti. Antrąkart taip nebedaryčiau.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 11
    Vietovė
    Vilniaus raj., Sudervės sen.
    Įrašai
    151
    Kodėl Nilai starkių nebeleistum, aš kaip tik galvojų jų įsileisti kad lynų populiaciją prižiūrėtų. Negi starkiai savo mailiaus neėda ?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.738
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius pourvis Žiūrėti skelbimus
    Kodėl Nilai starkių nebeleistum, aš kaip tik galvojų jų įsileisti kad lynų populiaciją prižiūrėtų. Negi starkiai savo mailiaus neėda ?
    Ne tai kad "prižiūri", o išėda viską ir niekas iš išneršto mailiaus neužauga. Nežinau, gal jų pas mane tiesiog per daug prileista. Bet kol turėjau tik šamukus ir orfas, mailius užaugdavo. O dar prie visa ko starkiukai pas mane lėtai auga, jau net lynai greičiau auga už juos. Per tris metus gal nuo 10 g. iki 50-80 g. tik paaugo. Jau šamas pusiau grūdus rydamas geriau auga.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    Na man manau jau kitais metais reikės galvoti apie kažkokį plėšrūną, jeigu jau pradėjo veistis lynai (manau išneršė ir pernai ir dabar).

O vat plius papildžiau prūdą naujais gyventojais - įleidau 6 mažus amūrus. Liepos mėnesio įžuvinimas kaip sakant pasirodo irgi įmanomas :)

Idomu ne per daug 6? Nors kita vertus nežinau ant kiek jie gyvybingi ir ar peržiemos lietuvišką žiemą be pagalbos.. amūrą išvis pirmą kartą laikiau rankose ir gyvai mačiau vakar :) foto:

Click image for larger version. 

Name:	20170719_211830.jpg 
Views:	13 
Size:	58.3 KB 
ID:	9077Click image for larger version. 

Name:	20170719_211306.jpg 
Views:	17 
Size:	42.0 KB 
ID:	9078

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.738
    Blog Entries
    5
    Na man manau jau kitais metais reikės galvoti apie kažkokį plėšrūną, jeigu jau pradėjo veistis lynai (manau išneršė ir pernai ir dabar).

O vat plius papildžiau prūdą naujais gyventojais - įleidau 6 mažus amūrus. Liepos mėnesio įžuvinimas kaip sakant pasirodo irgi įmanomas :)

Idomu ne per daug 6? Nors kita vertus nežinau ant kiek jie gyvybingi ir ar peržiemos lietuvišką žiemą be pagalbos.. amūrą išvis pirmą kartą laikiau rankose ir gyvai mačiau vakar :) foto:

Name:	20170719_211830.jpg 
Views:	13 
Size:	58.3 KB 
ID:	9077Click image for larger version. 

Name:	20170719_211306.jpg 
Views:	17 
Size:	42.0 KB 
ID:	9078
    :) 6 vnt? Jei būtų 60 vnt. tada galėtume diskutuoti ar ne per daug. Į tokį pat prūdą prieš 4 metus esu žuvinęs ~100 vnt. Dar iki šiol visų neišgaudžiau, plaukioja dar keli po 4-5 kg. Aišku buvo nuolat papildomai šeriami, tiek grūdais, tiek žole.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 11
    Vietovė
    Vilniaus raj., Sudervės sen.
    Įrašai
    151
    Pasidalink iš kur pirkai amūrus.
    Aš praeitą vasarą tokių 53vnt įleidau į ~8 arus šiemet jau neblogą sužvejojau (foto amūrų temoj), o va prūde nulinis efektas žolių nors dalgiu pjauk.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.738
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius pourvis Žiūrėti skelbimus
    o va prūde nulinis efektas žolių nors dalgiu pjauk.
    Dar per maži tavo amūrai, kad rezultatą parodytų. Kai bus 1kg+ tada galima jau laukti. Be to, kol nesuės minkštosios augmenijos tol didžiųjų žolių neims. Pastebėjau, kad amūrai geresnį efektą duoda kai būna suleisti kartu su karpiais.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    Na aš kažkurioj temoj mačiau kaip rašė kažkas jog 1 amūras 1 arui. Aišku ten kalba manau ėjo apie kelių kg amūrus :) todėl ir paklausiau, nes mano prūdas naujas su mažai augmenijos ir be papildomo maitinimo. Na bet kai jūs sakote įleidžiate dešimtimis ir net žolių taip greit nemažėja tai viskas aišku.

Pirkau šalia vilniaus, radau žmogelį per vietinius, kuris yra uz 5km nuo mano prūdo ir turi įvairių žuvų. Turi prūdą, keletą bačkų.. nežinau iš kur pas jį tiek telpa bet sakė turi karpių, amūrų, plačiakakčių, orfų, spalvotų kažko (karosų?), lynų... Perteklių matyt pardavinėja, mailių paaugina, nežinau. Kainose nesiorientuoju bet nemanau kad pigiai - amūrai kainavo 9 eur 6vnt.

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    O jūs žinojote jog įžuvinimas yra liga? :D
    Nesusilaikiau ir įleidau metinukų karpių. Gal išgyvens ir paaugs nešiariami iki kitos vasaros (ir tuo pačiu dvikojai grobuonys neaptiks).
    Įleidau 1.4kg, gavosi 42 vnt. Keletas fotkių, visi daug maž standartiniai tik pora didesnių ir vienas toks keistai tamsesnis ryškiai už kitus. Keletas foto:

Name:	20170723_145707.jpg 
Views:	24 
Size:	79.3 KB 
ID:	9079Click image for larger version. 

Name:	20170723_144847.jpg 
Views:	25 
Size:	75.3 KB 
ID:	9080Click image for larger version. 

Name:	20170723_145751.jpg 
Views:	20 
Size:	74.8 KB 
ID:	9081Click image for larger version. 

Name:	20170723_150037.jpg 
Views:	24 
Size:	64.1 KB 
ID:	9082Click image for larger version. 

Name:	20170723_150123.jpg 
Views:	20 
Size:	74.7 KB 
ID:	9083Click image for larger version. 

Name:	20170723_150111.jpg 
Views:	23 
Size:	76.5 KB 
ID:	9084

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    163
    Kiek turiu patirties tai tie juodi labai neauga.

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    Citata Autorius tomelis Žiūrėti skelbimus
    Kiek turiu patirties tai tie juodi labai neauga.
    Na, tada gerai kad tik vienas toks ir tebuvo.

Narys
    Įstojimo data
    2015 11 16
    Vietovė
    Gargždai
    Įrašai
    16
    O kodėl toks pastebėjimas, kad juodi blogiau auga???

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    Mažai žmonių šitame forume, tylu labai.. Na bet aš savo temos neapleisiu, labai gerai poto sekti žuvų kiekius, svorį ir t.t. ateityje.

Šiandienos įžuvinimas:

1,4 kg plačiakakčių (8 vnt)
    2,7 kg karpių dvimečių (12 vnt)

Foto:

Name:	karpis.jpg 
Views:	12 
Size:	75.1 KB 
ID:	9317

Name:	placiakaktis.jpg 
Views:	14 
Size:	75.1 KB 
ID:	9318

Plačiakakčių išvis norėjau tik 3 vnt įleisti, bet kažkaip nesusikalbėjau su draugu ir jis paimė daugiau.

Daugelio jūsų mąstais kiekiai vaikiški manau. Na bet kadangi pats kol kas net ne LT, tai per atstumą žuvinant manau pats tas. Dar iš praeitų metų tie ~40 karpių metinukų kur buvo leisti auga (nes dusimo nepastebėta) tai šią vasarą jau manau bus galima kažko paragauti iš savo prūdo.

Beje, mano tie liepos mėnesį leisti metinukai rudenį atrodė taip:

Name:	karpis 2.jpg 
Views:	16 
Size:	75.0 KB 
ID:	9319

Tai galite palyginti kaip nešeriami paauga, ir dabar manau tie kur suleisti dvimečiai yra ganėtinai didesni. Na, bet nuo gegužės mėnesio jau pradėsiu šėrimą ir aš (tik dar nežinau kuo), tai vasaros pabaigoje manau turesiu jau kitokius rezultatus.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.369
    Dėl dusimo atsakysiu taip:
    Jei dustų žiemos pradžioje, tai dar gal galėtum pastebėti, bet jei pabaigoje, kai ledas daugiau nebestorėja, tai šansų pamatyti beveik nulis, nes jie nuskęsta, o tie kurie ankščiau dusta, tai jei prišąla prie ledo, tai gali pamatyti...

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Dėl dusimo atsakysiu taip:
    Jei dustų žiemos pradžioje, tai dar gal galėtum pastebėti, bet jei pabaigoje, kai ledas daugiau nebestorėja, tai šansų pamatyti beveik nulis, nes jie nuskęsta, o tie kurie ankščiau dusta, tai jei prišąla prie ledo, tai gali pamatyti...
    Na aš labai nesijaudinu dėl dusimo (galbūt naiviai), nes kaip supratau iš daugelio pasisakymų, tai vienas pagrindinių dalykų yra žuvų tankis, kuris pas mane nėra didelis (apie 10 a prūdas ir 10-15 kg žuvies biomasės).

Kaip ten bebūtų, išsiaiškinsiu viską už 2 savaičių.

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    paprastas klausimas:

o šėryklą karpiams nereikia leisti ant dugno ane? kokiame gylyje jūs leidžiate?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.738
    Blog Entries
    5
    paprastas klausimas:

o šėryklą karpiams nereikia leisti ant dugno ane? kokiame gylyje jūs leidžiate?
    Nepatingėk paieškoti forume. Apie tai buvo nemažai kalbėta.
    http://www.akvariumas.lt/showthread....97rykla-stalas
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 09
    Vietovė
    vilnius
    Įrašai
    26
    pradėjus šerti grūdais pirmą kartą karpiai greitai pradeda juos aktyviai "doroti"? nes šeriu dar tik 3 dienos, pilu nedaug bet kažkaip ir tai vos pastebimai jie mažėja.

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •