Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 51 iki 59 iš 59

Gija: URS Aurucis

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    829
    Priklauso iki kokio aukščio žadi kelti vandenį ir kiek žadi investuoti pinigų. Už kokį vagnerSDH sumokėtum 100€ už grundfosą 600€. Geriausiu atveju po metų vagnerį jau keistum, grundfosą po kokių 10metų. Klausimas kas geriau? Patikimas grunfos? ar 10 vagnerių ir 1 grundfosas? Jeigu žadi nebesiplėsti ir tūrėti tik tokio dydžio sistemą tai pradėk nuo gerų pirkinių, jeigu žadi plėstis tai tie 5kūbai bus permažai, tai neapsimoka ir brando pirkti. Yra viskastvenkiniams puslapyje nemažai tų siurbliukų, aquaforte ir t.t SunSun bus tikriausiai prasčiausios kokybės, bent jau aš kiek esu bandęs, tai ten ant snarglio detalės buvo. Čia mano asmeninis pastebėjimas, gal tik man nepasiekė su SunSun produktais.

Šitas malonumas tau greičiausiai atsieis apie 200€~

Na man reiks vandenį pakelti į 3m aukštį. O dėl siurblio atlaikymo, tai jiem duoda 1-2m garantija, nesenai vieną no name apipyliauvandeniu netyčia ir sudegė, tai pakeitė. Šiaip suinteresuotas pigesnį pirkti, bet reikia ir kad elektros mažai naudotų. Nes šiuo metu turiu cirkuliacinį siurbliuką ir juo patenkintas. Jis prasuka 50l/min, bet prasiplėtus to nepakaks...

Sveiki. Auginau afrikinius samus visada rusi ir augo problema, bet kad sutaupyti sildymo kastus perkeliau juos i tokia kaip lauko virtuve lauke. Ir be perstojo pradejo gaisti, kasdien nuo 1-4. Ir nesuprantu del ko. Ph geras, nitratai su nitritais geri, temperatura tai pat palaikoma stabili, patalpa tamsi. bet sienos pastato labai plonos ir girdisi, visas triuksmas gerai aplink t.y zoles pjovimas, malku skaldymas na zodziu visi kaimo darbai. Ar tai gali itakoti kad jie beveik nesimaitina, vanduo jau skaidrus bega vos ne kai saltini...

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    829
    Kokio dydžio šamus perkėlei?

300g-1000g. Na ir da viena priežastis perkėlimo, kad reikejo truputį atrūšiuoti.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    829
    Mano nuomone, tai greičiausiai bus sustresavusios, nes priprato prie buvusių sąlygų. Aplinkinė vibracija papildomai įtakoja stresavimą. Kaži ar čia geras buvo sprendimas žuvų atžvilgiu. Jeigu būtų lervutės stadijos auginamos toje naujoje vietoje, tai gal ir priprastų.

Na an žiemos įrengineju naują pastovę patalpą. Bet iki tol manau reiks pradėt auginti nuo 0

Click image for larger version. 

Name:	sistema2.jpg 
Views:	16 
Size:	38.2 KB 
ID:	9249Click image for larger version. 

Name:	sistema.jpg 
Views:	24 
Size:	37.4 KB 
ID:	9250 Perėjimas nuo vienos kūbinės talpos prie dviejų. Viskas kaip ir paruošta tik dar turi atkeliauti japoniškas dumblis mechaniniui filtrui ir tada liks tik pasirūpinti mailiumi...

Ar yra naudojančių Ultrasieve filtrą?

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •