Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 25 iš 59

Gija: URS Aurucis

URS Aurucis

1. Kuo matuoti vandens ph ir visokius ten kitokius normatyvus?
    2.Ar šamams reikalinga šviesa per naktį?
    3. Koki varikliuką rekomenduotumete ant 1000l vandens?
    4. Kaip ir kur montuoti UV filtra?

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    829
    1. Kuo matuoti vandens ph ir visokius ten kitokius normatyvus?
    Asmeniškai galiu pasidalinti patirtimi su kinietišku matuokliu ir Hanna firmos. Tai reiktų žinoti, kad PH keičiasi kartu su temperatūra, o kinietiški yra nustatyti ant optimalios temperatūros 25C. Tad duomenys dažnai būna klaidingi.
    Visi kiti normatyvai, tai aktualiausi augintojui būtų NH4 - NH3, NO2 ir neprošalį NO3. Siekiant profesionalumo deguonies O2 matuoklį irgi galima būtų nusipirkti.
    2.Ar šamams reikalinga šviesa per naktį?
    Labai specifinis klausimas, nesu auginęs afrikinio šamo tad sunku ką patarti. Mano nepagrįstu spėjimu, reikėtų sudaryti dienos nakties rėžimą, tik nepersistengti su šviesos intensyvumu.
    3. Koki varikliuką rekomenduotumete ant 1000l vandens?
    Sunkus klausimas, nes perdaug faktorių įtakoja atsakymą. Pradžiai galbūt reiktų ir į kinietišką nespjauti, o nusipirkti antrą atsargai.
    4. Kaip ir kur montuoti UV filtra?
    Reiktų pirmiausia klausti ar reikalingas UV, nes jo paskirtis uvc bangomis skaidyti(naikinti) ląsteles DNA lygyje. Af.šamas nėra lepus skaidriam ir labai švariam vandeniui.

Šis video manau Jums vertas dėmesio. https://www.youtube.com/watch?v=li-O4unFL0E

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 26
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    99
    del bio uzpildo gali pas mane kreiptis .87eu 100l

Ar reikalinga pakeisti visiskai vandeni profilaktiskai? Jie taip tai kas kiek mazdaug laiko?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 26
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    99
    Kiek esu girdėjęs tai vanduo keičiamas nėra taip kad visas dapylinėjama po truputi kad žuvims nebūtų šoko ,

o papildomai yra reikalinga, kokia nors orapute?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 26
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    99
    Aš matai kitokią žuvį truputi auginu , bet ar taip ar kitaip oro tau reikės biologiniam filtrui aišku jai jis bus ne lašelinis , bet vistiek manau reikia nes vandeni tada kaupiasi visokios medziagos o aeruojant jos yra išgarinamos iš vandens .

tai daleiskim jei laselinis filtras, tai orapupute turi paduoti ora is apacios? Gal turi patarima kaip sumontuoti i apacia orapute?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 26
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    99
    lašelinis filtras tai toks filtras kur vanduo pilamas ant bio įkrovos ir jis pratekėdamas pro bio įkrova teka i baseiną , jam orapūtes nereikia , bet būna biologinis filtras kur bio įkrova supilta i talpą paduodamas oras iš apačios ir ta įkrova tiesiog sukasi vandenį https://www.youtube.com/watch?v=Tx6jNbvQ204

Gerai, taupant pinigus, kaip pirmam kartui galima bus apsieiti be oraputes :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 26
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    99
    nu manau kad nelabai apseisi o tai šamam nereikia pusti oro ? cia labiau pakomentuotų šamų augintojai , aš matai upėtakius auginu pas mane kitaip šiektiek

Kaip jus sildote vandeni zuvims? pas mane patalpoj ner tiek silumos, max 20 laipsniu, bet prie pat yra boileris ir krosnis, gal eitu pajunkti nuo ju koki kaip gyvatuka su termostatu? sory uz nelietuviskas raides, nes rasau is tel.

Gaminu vortexa ir liko tarp cilindro ir talpos tarpas. Ar bandyt ji panaikint ar nebus didele blogybe jei taip liks?
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros image.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2012 05 09
    Vietovė
    Elektrėnai
    Įrašai
    267
    Iš kokios medžiagos talpa ir kūgis? Jei kūgis įsirėmęs į talpą iš jos padarė kiaušinį vortexas sudarys netolygų sūkurį ir prastai filtruos.

talpa plastikos, piltuvas cinkuotos skardos. na tai tada netvirtinsiu prie sonu

Narys
    Įstojimo data
    2012 05 09
    Vietovė
    Elektrėnai
    Įrašai
    267
    Reikėjo konstruot pagal mano pavyzdį: http://www.akvariumas.lt/showthread....Vortex-filtras
    Jei liks plyšys ten po biški kaupsis dumblas ir parazitai...

na tavo saunus pavyzdys, bet jau yra kaip yra. Galvoju gal ideti kraniuka isleisti susikaupusiom nuosedom...

Click image for larger version. 

Name:	pasarasn.jpg 
Views:	41 
Size:	45.8 KB 
ID:	8375

Kaip manot ar tokie pašarai sueitų afrikiniams?

Narys
    Įstojimo data
    2012 06 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    286
    Ar tik ne "Naujasis Nevėžis" čia siūlo?
    VU baigiau ekologinės biologijos bakalauro studijas 1997-2001 m.m. Ten pat studijavau zoologijos krypties magistrantūrą 2001-2003 m.m. Nuo 2003 m. dirbu žuvininkystėje ūkyje iki šiol.

Narys
    Įstojimo data
    2013 05 01
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    89
    Suėst tai suėstų tik neaišku kiek paaugtų nuo jų.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Aurucis Žiūrėti skelbimus
    Click image for larger version. 

Name:	pasarasn.jpg 
Views:	41 
Size:	45.8 KB 
ID:	8375

Kaip manot ar tokie pašarai sueitų afrikiniams?
    Kokie čia pašarai ir iš kur jie? Jei nesunku ir kainą pasakyk.
    Silurus glanis ...;)

Rolandas
    Svečiai
    Labai svarbu kokios kilmės baltymas ir riebalas: ar gyvulinės ar augalinės?
    Karpinėms tiks ir didesnioji dalis augalinės, o visaėdžiams ar plėšrūnams (lašišinės, eršketinės) geriau kai daugiau gyvulinės kilmės.
    Bet... gamintojas nemeluoja, tik gudriai nutyli iš kur baltymai ir riebalai.
    Čia pašaro kokybės esmė. Tai va :)

Pašarą pasiulė kaunietis, sakė pašarai nesenai pradėti gaminti Kaune. Kaina tai 1,5e/kg bet aš nusipirkau tik 10kg, turbūt perkant daugiau būtų pigiau. Pamėginsiu duoti truputį šamams, žiūrėsiu kaip reaguos. O gyvulinės ar augalinės kilmės reiks pasiklausti.
    Prisegtos miniatiūros Prisegtos miniatiūros pasareliai2n.jpg  

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Kaina tai nelietuviška. Kokia įmonė gamina?

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •