Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Gija: Akvariumas leidžia vandenį

  1. #1
    Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    29

    Akvariumas leidžia vandenį

    Sveiki.
    Nepavyko rasti tokios temos, o patarimo reikia.
    Žmogus atidavė naudotą akvariumą (72 l), kuris keletą metų tuščias stovėjo garaže. Pripildžiau vandens patikrinimui, ir paaiškėjo, kad viena dugno briauna dvejose vietose truputį leidžia vandenį. Norėčiau patarimo kaip išspręsti problemą. Ar užteks savarankiškai nusipirkti akvariuminio silikono ir nuriebalinus briauną juo užtepti, ar geriau kviestis pagal skelbimą kokį nusimanantį žmogų, kad padarytų? Beieškant informacijos radau ir tokį patarimą, kad prieš tepant silikoną reikia išskust ten tą juodą kampą, kuris jungia stiklus. Ir dar-ar toks remontas (silikonu) patikimas? Labai nesinorėtų vieną kartą rasti užskandintą butą.

    Dar toks klausimas pasitikslinimui-kartu su akvariumu atidavė ir naudotą įrangą. Tame tarpe ir kompresorių. Šiaip jau kiek leidžia mano kuklios žinios, tai tokio tūrio akvariumui kompresorius lyg ir nereikalingas? Turėtų užtekti burbuliukų, kuriuos duoda filtras, ar ne?

  2. #2
    Narys
    Įstojimo data
    2014 08 26
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    29
    Kadangi forumas kažkodėl labai jau neaktyvus, tai į prieš kelis metus užduotą klausimą atsakymo taip ir negavau. Tačiau dabar galiu pasidalinti asmenine patirtimi, gal kam pravers.
    Kadangi lietuvos forumuose niekas nieko nepatarė ir nepakomentavo, teko ieškotis info užsienietiškuose forumuose. Pavyko rasti nemažai techninių patarimų kaip kas daroma, ir netgi filmuotos medžiagos. Vienu žodžiu, nusprendžiau surizikuoti ir pabandyti. Labai jau gaila buvo mesti lauk visą akvą dėl kažkokios menkutės skylutės. Nusipirkau akvariuminio silikono, ir tą briauną, kuri leido vandenį, "riebiai" ištepiau. Kadangi gyvenime nebuvau turėjusi reikalų su silikonu, sekėsi labai sunkiai, ir gavosi ne itin gražiai (dabar visą procesą daryčiau kiek kitaip). Bet kadangi briauna buvo dugninė, tai užsipylė gruntas, ir nelabai krenta į akis tas visas negražumas. Savaime suprantama, viską padarius dar kartą patikrinau vandens pralaidumą, prieš viską galutinai įrenginėjant. Rezultate-akva veikia jau 4 m., niekur niekas nebėga. Kiek tarnaus neįsivaizduoju (gal kur kitur pradės leisti), bet kol kas viskas tvarkoj. :)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •