Rezultatai 1 iki 16 iš 16

Gija: Auksinė žuvelė

Question Auksinė žuvelė

Sveiki,nusipirkau auksinę žuvelę.Dar nedaug ką žinau apie jų priežiūrą,tad jei galite,papasakokite. Ačiū.
    Mano žuvytė gyvena 7 l akvariume.Pardavėja sakė,kad joms tiek užteks,pardavė auksinėms žuvytėms maistuko.Vakare jo įbėriau,bet žuvytė jo neėda.Tik priplaukia prie grūdelio,pažiopči oja ir nuplaukia.Kaip man ją pamaitinti?Be to,kiek žinau,jos valgo spec. samanas (pardavėja sakė),jų kaina apie 10 LT ,tas kas jas augina,ar jos tikrai ėda samanas,ar rekomenduotumėte jas pirkti (nes kaip už samanėles nepigu,jei neės).Lauksiu žinučiu ir infoormacijos :)

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Jei žinai tik tiek kiek pripasakojo žiopla (arba sukta) pardavėja, tai liūdna..
    Auksinei reik nors 60litrų akvariumo.
    Pradžiai, reik filtro, oro kompresoriaus.
    Vandens temperatūra gali būti ir vėsesnė 18-20C.
    Neperšerk, du kartai jei jauna, po kelis grūdelius. Jei suaugus, tai užteks ir vieno karto. Laikyk ant dietos ilgiau, sveikiau gyvens.
    Augalų su auksine nepaauginsi, bet kaip maisto priedas, gal ir neblogai būtų.

Smile

Turiu gerų žinių.Mano žuvelė pradėjo ėsti.Vakar vakare suėdė su grudelius,šiandien ryte vėl du :) .Tikiuosi taip ir toliau.Šiandien važiuosiu nupirkt samanėlių ir dekoracijos (kad žuvelei linksmaiu būtų) .Bet ko gero tėvų neįgalbėsiu ir teks rinktis iš dviejų :( .Paskui galėsiu įkelti savo akvariumo nuotrauką.Be to mano šeima planuoja didelį akvariumą,kai jis bus,auksinukę perkelsiu ten.
    O norėjau paklausti kiek auksinukės gyvena?Norėčiau įsigyt dar teleskopą,ar jam irgi būtinas filtras ir oro kompresorius?Ar jie sugyvens?
    Paskutinį kartą taisė Viktorija : 03-01-2015, 12:33

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Auksinė gali ir trisdešimt metų gyvent, bet ne pas pradedantįjį ir juolab ne 7 litrų be filtracijos akvariume.
    Ne teleskopą pirkit, bet kibkit į žinias pirma. Filtracijos, kaip mums oro, reik nuolat, visados, nuo pirmos dienos, o ne paskui, ruošiamės pirkt didesnį...

Aišku.Šiandien buvau Akvariumas parduotuvėje ir nusipirkome didesnį,11 l akvariumą su dekoracija.Dabar žuvytei vietos į valias.O be to,kaip su vandeniu,ar jį iš parduotuvės reikia pilti,ar iš krano galima?Ar pastovėti kelias dienas turi?
    Paskutinį kartą taisė Viktorija : 03-01-2015, 19:33

Question

Norėjau paklausti ar kiek žuvų (auksinių) galima laikyti 11 l akvariume?

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Kam ta provokacija?
    Vienai auksinei reik 60 litrų.

Skambinau į parduotuvę,sakė kad mano akvariume tilptų 2 auksinės.Puiku :) .

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    830
    Tilptų ir gyventų, du skirtingi dalykai..

Jeigu klausai ką pardavėjos kalba, tai kam dar forume rašai? Tokie klientai kaip tu joms pelną neša ir kuo greičiau numarinsi savo žuveles, tuo pardavėjoms geriau, nes vėl eisi pirkti naujų žuvelių.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    830
    Nesudaryk klaidingos nuomonės apie pardavėjus. Dažnai pardavėjas pats nežino ką parduoda, kaltinti galima tik pirkėją.

O kalbant apie pinigus nuo kada (pvz Kika) dirbantis pardavėjas gauna priedus nuo parduotos prekės? :) Žūvų mirtis nėra suinteresuotumas nebent pas kokį prastą privatininką, tai galbūt..

Ne taip mane supratai, Erni. :) Aš turėjau omenyje, kad parduotuvės kaip ir suinteresuotos sakyt, kad 11 litrų burbule gali gyventi dvi auksinės, nes joms nugaišus klientas eis pirkti naujų žuvelių (žinoma, protingesni pasimokys iš savo klaidų ir vietoj žuvų pirks didesnį akvariumą).

Kalbant apie parduotuves, tai žinau nemažai vietų, kur gali ir patart ir pakonsultuoti bei nežiūri į tave, kaip į pinigų maišą.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    ... taip, taip, bet dar prieš tai dar pasiūlys įsigyti ir pritaikys nuolaidą :) 25, 40 litrų akvariumus, vidinių filtrų, kondicionierių, vaistukų, papildų, trąšų..., o pabaigoje vis tiek išgirsi, kad dvi auksinės neišgyvens 11 litrų akvariume ir metų.
    Kas kaltas? Pardavėja ar kurčias šiandien forumo dalyvis.
    Tik nesupykit už grubų toną. Kartais naudoju, kad sukrėst ir įtikinamiau būtų.
    Linkiu tik sėkmės.

Smile

Gerai,antros žuvelės nepirksiu.Pas mane stačiakampis akvariumas,ne burbulas.O ar patatumėt nusipirkti filtrą su deguonimi?Gal žuvelei geriau būtų?

Be to įkeliu savo auksinukės foto

Click image for larger version. 

Name:	5eeaaf7726f81e73653b4051518987aa661.jpg 
Views:	22 
Size:	30.4 KB 
ID:	6630

Narys
    Įstojimo data
    2015 06 06
    Vietovė
    kauno apskr.kaisiadoriu r.rumsiskes
    Įrašai
    2
    Vienai auksiniai žuvelei reikia 10l akvariumo.Šiaip auksinės žuvelės nėra lepios todėl tinka pradedančiajam.O dėl deguonies filtro tai geriau nusipirk.Dėl vandens tai gali pirkti iš parduotuvės arba iš krano tik reikia spec.lašiukų ilašinti jų galima nusipirkti gyvunų parduotuvėje.
    Paskutinį kartą taisė fish223 : 06-06-2015, 22:06

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •