Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Margieji Upėtakiai

Narys
    Įstojimo data
    2014 03 13
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    31

Margieji Upėtakiai

Sveiki, gal žinot kas prekiauja "margių" mailiumi? Apie 100gr.

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Pagal mane, tai žuvų mailius yra ~ 10 g ar mažiau...

Narys
    Įstojimo data
    2014 03 13
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    31
    O kas jais prekiauja šiuo metu? Įmonė išlaužo žuvys? Jei as margius suleisiu su vaivorykštiniais 100gr. Jaučiu, kad nieko neliktų iš mano margių..

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Turbūt vaivorykštiniai anų nepagaus, nes nerangūs yra. A jei dar pašarų normaliai gaus, greičiausiai nieko nedarys. Esu matęs paaugusių vaivorykštinių ir mažų margųjų viename prūdely. Turbut svarbiausias momentas po kelionės ir įleidimo į naują prūdą juos apkvaitusius išsaugot. Tik noriu dar kartą pasakyt, kad didelio malonumo margieji nesuteiks, nes augs lėtai ir bus slapukai.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.754
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius KarolisT Žiūrėti skelbimus
    O kas jais prekiauja šiuo metu? Įmonė išlaužo žuvys? Jei as margius suleisiu su vaivorykštiniais 100gr. Jaučiu, kad nieko neliktų iš mano margių..
    Karoli, komerciniai ūkiai tokia žuvimi niekad neprekiauja, nes karpinių ūkių vanduo šiems upėtakiams gerokai per šiltas. Margiukai veisiami tik specializuotuose, valstybiniuose lašišinių žuvų veislynuose, tokių Lietuvoje yra tik du: Trakų Vokėj ir Pabradėj. Internete yra šių padalinių kontaktai, jais galima skambinti ir teirautis. Pabradėj margių gali nebūti, nes jie pastaraisiais metais ant lašišų stipriai dirba.
    Nepatingėk panaršyti forumą, margiesiems upėtakiams jau yra sukurta tema "Faunos" skiltyje. Margasis upėtakis Salmo truta
    Silurus glanis ...;)

Panašios gijos

1. Ekologiški upėtakiai Lietuvoje. Yra ar vis dar nėra?
    Nuo tvis forume Žuvivaisa, aplinkosauga
    ats.: 33
    Paskutinis: 10-05-2012, 16:34

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •