Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 51 iki 55 iš 55

Gija: Ekologiški namai, "keisti" statiniai, gamtos prieglobstyje, prie tvenkinio

Narys
    Įstojimo data
    2013 08 15
    Vietovė
    siauliai
    Įrašai
    238
    Manyčiau kad gamtoje geriau tiktų namas iš medžio ,akmens o ne iš metalo. Čia tik mano nuomonė.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.677
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius deivis Žiūrėti skelbimus
    Kaip vasarnami porai savaičių, arba kaip pavėsine tai taip, bet ilgiau laipioti akmenimis ir laipioti kopėčiomis į lova nelabai, ir jeigu dar yra aplinkui kaimynu, tai jaustis kaip akvariume :))
    Tai namelis savaitgaliams, romantiškiems vakarams praleisti. Pabėgimui nuo miesto. Tai jokiu būdu nėra nuolatinis būstas.

Citata Autorius paugar Žiūrėti skelbimus
    Manyčiau kad gamtoje geriau tiktų namas iš medžio ,akmens o ne iš metalo. Čia tik mano nuomonė.
    Medžiaga nėra vienintelis dermės su aplinka (gamta) kriterijus. Meniniu - architektūriniu požiūriu žvelgiant dar yra ir formų kalba, spalva, monumentalumas ir t.t. Šis namukas tiesiog ištirpsta medžių šešėlyje, pakeltas nuo žemės, nedarko reljefo. Kai tuo tarpu mūsų paežerėse pristatyta ryžos spalvos pirtelių su gigantiškais akmens cokoliais, raudonais skardos stogais ir t.t. Tokie monstriukai už 2 km matosi, o ir rąstinė konstrukcija tokiu atveju negelbsti reikalo.
    Man patinka švedų požiūris į dizainą, jie gerokai progresyvesni už norvegus. Pavyzdžiui, namo susiliejimas su gamta gali būti ir štai tokiu pavidalu, panaudojant veidrodinius paviršius:
    (reikia pabrėžti, kad tai yra vienetiniai eksperimentai, orientuoti išskirtiniam skoniui, tad tikrai tinka ne kiekvienam žmogui)
    https://lh6.googleusercontent.com/-z...Bhotel%2B2.jpg
    Silurus glanis ...;)

statinių priežiūra

Man visai patiko tokie įdomūs, išskirtiniai statiniai. Visai tokio norėčiau. Tik įdomu kokia turėtų būti tokių statiniu prieziura ? Ir kas galėtų tokį pastatyti?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.677
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius nomeda Žiūrėti skelbimus
    Man visai patiko tokie įdomūs, išskirtiniai statiniai. Visai tokio norėčiau. Tik įdomu kokia turėtų būti tokių statiniu prieziura ? Ir kas galėtų tokį pastatyti?
    Žiūrint, kokią priežiūra jūs turite galvoje. Ir apie kokį pastatą eina kalba. Priežiūra gali būti techninė ir autorinė. Jei tai nedidelis namelis, tai techninė priežiūra jam nebūtina. Autorinė priežiūra skirta tam, kad visi sprendiniai būtų įgyvendinti pagal meninius, estetinius idėjinius autoriaus užmanymus. Jei tai gyvenamas namas, tai galioja bendra tvarka, kaip ir visiems namams. Betkuriuo atveju, kai pastatas netipinis, tai yra savotiškas eksperimentas, ir daug sprendimų priimama vietoje.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.677
    Blog Entries
    5
    :)) Noriu tokio.
    Silurus glanis ...;)

Panašios gijos

1. XVII susitikimas "Akvakultūra". 2012-10-25 ketvirtadienis 18:00val Vilniuje
    Nuo Nilas forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 19
    Paskutinis: 27-10-2012, 21:18
  2. ats.: 1
    Paskutinis: 26-03-2012, 10:35
  3. ats.: 31
    Paskutinis: 07-11-2011, 14:29
  4. Seminaras "Vidaus vandenų žuvininkystės plėtra" Pisek, Čekija 2011 05 16-18
    Nuo Rolandas forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 1
    Paskutinis: 26-04-2011, 23:10
  5. ats.: 7
    Paskutinis: 22-01-2011, 09:35

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •