Rezultatai 1 iki 11 iš 11

Gija: Reikalingi patarimai

Narys
    Įstojimo data
    2013 11 11
    Vietovė
    Mazeikiai
    Įrašai
    5

Reikalingi patarimai

Sveiki aš naujas akvariumo šeimininkas:). Jau turiu 2 sav akvariumą toi ikelsiu foto patarkit ko dar reikėtu kalbėjiau su patiruseis žmonėmis del žūvu sakė dauk nepirkt mano akvariumas yra 35 litrų. Tik dabar turiu 6 žuvis .
    Paskutinį kartą taisė aurimas : 11-11-2013, 14:50

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Forumo taisyklės, reikalauja rašyti lietuviškai!!!!

Narys
    Įstojimo data
    2013 11 11
    Vietovė
    Mazeikiai
    Įrašai
    5
    Neipratės aš jūsu ta Lietuviška kalba rašyti.Gerai rašysiu.Kaš kodėl man neleidžia ikelti foto nežinau kodėl.
    Paskutinį kartą taisė aurimas : 11-11-2013, 15:06

Narys
    Įstojimo data
    2013 11 11
    Vietovė
    Mazeikiai
    Įrašai
    5
    Click image for larger version. 

Name:	20091204194.jpg 
Views:	15 
Size:	74.9 KB 
ID:	4634Click image for larger version. 

Name:	20091204195.jpg 
Views:	12 
Size:	76.0 KB 
ID:	4635Click image for larger version. 

Name:	20091204196.jpg 
Views:	14 
Size:	74.6 KB 
ID:	4636 Va toks mano akvariumas ko reiktu patarkitia is matymo ?

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    http://www.akvariumas.lt/showthread....taisykl%C4%97s

Pirmiausia pasiskaityk čia...

Šiaip esu nustebęs tavo hamiškumu ir naglumu..
    Tiesiog jaučiu net per ekraną....

Esi pirmas, kuris nori gauti, bet visus siunti labai toli dėl tvarkos..

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Citata Autorius aurimas Žiūrėti skelbimus
    Neipratės aš jūsu ta Lietuviška kalba rašyti.Gerai rašysiu.
    Gal jau tu nesikankink.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Citata Autorius aurimas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki aš naujas akvariumo šeimininkas:). Jau turiu 2 sav akvariumą toi ikelsiu foto patarkit ko dar reikėtu kalbėjiau su patiruseis žmonėmis del žūvu sakė dauk nepirkt mano akvariumas yra 35 litrų. Tik dabar turiu 6 žuvis .
    Aurimai, užduodi nekonkretų klauimą, "ko dar reikėtų" - jei nežinai ko tau reikia, tai nieko ir netrūksta :)
    Dėl žuvų kiekio, labai teisingas patarimas, nepirk nieko keletą mėnesių, jei viskas suksis gerai, žuvys augs, gerai maitinsis ir nesirgs, tai galėsi dar vieną kitą žuvelę įleist.
    Parašyk kokias žusvis turi, kiek ir kokių augalų ir kam tau akvariumas :) na duok šiek tiek daugiau info.

Ar turi vandens kokybės testų?
    Aš asmeniįkai užklijuočiau kokį nors foną ant galinės sienelės, nes ta balta siena visą vaizdą gadina.

P.S. Tu gal rusas ar lenkas, kad taip nemoki lietuviškai rašyti?

Dariulis ir mane perspėjo PM, kad rašyčiau lietuviškai, ačiū jam. Tai stengsiuosi prisilaikyti ir aš. Nors šiaip būna keista kai taip stipriai prašoma laikytis ne šveplos kalbos. Gyvename civilizuotame pasaulyje, kuriame kalbos yra linkusios mišrėti ir lengvėti. Taip kaip ir tarmės linkusios vienos nykti kitos plėstis. Už tvarkinga rašymą ir aš. Manau svarbiausia nors ir šveplas rašymas, bet tvarkingas. Geriausiai užmuša wisokie rašytojai. Tiesiog norėjau išsakyti savo nuomone ta tema. Ačiū už eteri ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius Merkys Žiūrėti skelbimus
    Dariulis ir mane perspėjo PM, kad rašyčiau lietuviškai, ačiū jam. Tai stengsiuosi prisilaikyti ir aš. Nors šiaip būna keista kai taip stipriai prašoma laikytis ne šveplos kalbos. Gyvename civilizuotame pasaulyje, kuriame kalbos yra linkusios mišrėti ir lengvėti. Taip kaip ir tarmės linkusios vienos nykti kitos plėstis. Už tvarkinga rašymą ir aš. Manau svarbiausia nors ir šveplas rašymas, bet tvarkingas. Geriausiai užmuša wisokie rašytojai. Tiesiog norėjau išsakyti savo nuomone ta tema. Ačiū už eteri ;)
    Kalba yra vienas iš tautos pagrindų. Jei manai, kad tai nėra saugotina ir jei manai, kad turim virsti vientisa pilka europos mase, tai žinok, kad mes manom kitaip ;)

Nesakau, kad nesaugotina, bet viskas eina link tos pilkosios masės savaime ar mes to norime ar ne. Juk kiek jaunimo kiek atžalų jau auga užsienyje ir kalba anglų kalba geriau nei savo gimtąja. Nors daugeliui augančiųjų "lietuvaičių" ta kalba jau ir nebegimtoji...

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    830
    Uždarom gal geriau šitą beprasmišką pokalbį.

Panašios gijos

1. patarimai del akvariumo gyventoju suderinamumo
    Nuo Zeneo forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 3
    Paskutinis: 31-10-2012, 17:17

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •