Puslapis 8 iš 17 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 176 iki 200 iš 422

Gija: Nemas... nuo pradžios iki...

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Na aš Eitvydai su visa pagarba, bet .... lipi man ant nuospaudos, kad tave kur. Tegul tai ir besteris, bet 0,57 kg dvimečiui tai nėra aukštas rodiklis...( todėl mini skaudžiai :)) tikiuosi, kad tolimesni rezultatai bus geresni. Šiandien jau mestelėjau keletą saujų pašariuko, na jei neims, tai bent zooplanktonui startas bus. Tiesa, be liepto labai ne koks rezulatas, nes dalis pašaro papuolė pakrantėn ir... atrodo padariau klaidą su pašarais. Eitvydai, šešetukas lygiai taip pat, kaip ir trejetukas sunkiai skęsta... gal 30% plaukia... .
    Tad šiandien ir rytoj visos jėgos metamos liepto darymui, šiandien didžioji dalis jau padaryta, o rytoj surinkimas. Nuotraukos vėliau.
    Buvau pauolęs agro balt parodon ir sutikau Rolandą. Išrutuliojus kalbą jis patarė neskubėt su pašarais iki vanduo nepasieks 12 laipsniukų. Saujikė kita į savaitę ir viskas... reiškia stabdom arklius. O kap Tvis šiuo metu darai? Man bus paprasčiau, kai rytoj šėryklą pakabinsiu... . Tuomet matysiu, kas vyksta, tiesa žinau, kad prie jos reika ir pripratinti... .
    Na nesusilaikiau ir šiandien įsigijau porą dvikilinių sibirinių eršketų, tikrai skiriasi nuo įsigytų prieš tai... . Išvadų nedarau... :) Nuotraukos, kai pasieksiu namus, ryt ar poryt.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.759
    Blog Entries
    5
    Nemai, nesijaudink čia viskas yra natūralu, tiesiog čia tas erzelis šiek tiek išsirutuliojo eilinį kartą supratus, kad kai kurie ūkiai yra linkę dūrinti pirkėjus. Pats faktas, kad pudrina akis dėl eršketo porūšio, nekelia pasitikėjimo, todėl natūraliai kyla klausimas gal ir dėl amžiaus jie miglą pučia. O ir tie lenkai ne šventieji... Kol Lietuvoj neįsibėgės normalus eršketų veisimas, tol bus lenkiškas monopolis.
    Bet kuriuo atveju, manau, kad viskas bus gerai, turėsi rudenį puikaus derliaus. To ir palinkėsim. :)
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Taigi porelė sibirinių eršketų, abiejų kartu svoris 4,36 kg. Specialiai ėmiau didesnius ir skirtingų spalvų

Click image for larger version. 

Name:	20140404_095738.jpg 
Views:	51 
Size:	78.9 KB 
ID:	5462 Click image for larger version. 

Name:	20140404_095741.jpg 
Views:	56 
Size:	78.4 KB 
ID:	5463

Name:	20140404_095751.jpg 
Views:	49 
Size:	74.5 KB 
ID:	5464 Click image for larger version. 

Name:	20140404_095844.jpg 
Views:	49 
Size:	77.4 KB 
ID:	5465

Name:	20140404_095851.jpg 
Views:	47 
Size:	75.2 KB 
ID:	5466

Atrodė neblogi egzemplioriai. Gaila, kad neįmanoma pažiūrėti, kas yra pardavimo konteineriuose, nes vanduo nepermatomas, tik kai ištraukė pirmą paprašiau, kad didesnių paieškotu, tai sekančius didesnius ir priglaudžiau.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Reiktų atkreipti dėmesį, kad pas juos nėra baltos margos juostelės ant šono,priešingai nei pas prieš tai leistuosius iš bartžuvės... . Beje, klausiau dėl peledžių, tai sakė sekančiam savaitgaliui jau gali turėti, ketvirtadienį po pietų reikia pasitikrinti Išlaužo tinklalapį.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Na, o čia poros pusdienių darbas, kadangi nuo kranto šerti beveik neįmanoma, teko suregzti greitą mintį :). Vanduo vis dar kyla, tad tai optimaliausias variantas, Nes bus galima perkėlinėti pagal vandens lygį, be to ir ledas neturėtų būti baisus. Tiesa lentos laikinos, kol prisirinks vandens ir susitvarkys aplinka.

Name:	20140405_130301.jpg 
Views:	70 
Size:	76.3 KB 
ID:	5467 Click image for larger version. 

Name:	20140405_131601.jpg 
Views:	67 
Size:	77.2 KB 
ID:	5468

Name:	20140405_135819.jpg 
Views:	67 
Size:	75.5 KB 
ID:	5469

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Ar nesiubuoja??
    Sprendimas geras, bet gal siaurokas???
    Ant vieno krašto gali atsistoti?

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Šiaip jis ir turi siūbuoti, nes taip ir pastatytas, ant bačkučių, bet jis tik atrodo mažas, nes šalia didelis žmogus. Išmatavimai tai 5m ant 2,5, tikrai teisingas dydis. Tryse ant galo atsistojus nepaskandinsi nei per kur. ;)
    Tos bačkutės yra 220 litrų, tad keliamoji galia tikrai nemaža.
    Paskutinį kartą taisė Nemas : 06-04-2014, 01:47

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.012
    Citata Autorius Nemas Žiūrėti skelbimus
    Na aš Eitvydai su visa pagarba, bet .... lipi man ant nuospaudos, kad tave kur. Tegul tai ir besteris, bet 0,57 kg dvimečiui tai nėra aukštas rodiklis...( todėl mini skaudžiai :)) tikiuosi, kad tolimesni rezultatai bus geresni. Šiandien jau mestelėjau keletą saujų pašariuko, na jei neims, tai bent zooplanktonui startas bus. Tiesa, be liepto labai ne koks rezulatas, nes dalis pašaro papuolė pakrantėn ir... atrodo padariau klaidą su pašarais. Eitvydai, šešetukas lygiai taip pat, kaip ir trejetukas sunkiai skęsta... gal 30% plaukia... .
    Tad šiandien ir rytoj visos jėgos metamos liepto darymui, šiandien didžioji dalis jau padaryta, o rytoj surinkimas. Nuotraukos vėliau.
    Buvau pauolęs agro balt parodon ir sutikau Rolandą. Išrutuliojus kalbą jis patarė neskubėt su pašarais iki vanduo nepasieks 12 laipsniukų. Saujikė kita į savaitę ir viskas... reiškia stabdom arklius. O kap Tvis šiuo metu darai? Man bus paprasčiau, kai rytoj šėryklą pakabinsiu... . Tuomet matysiu, kas vyksta, tiesa žinau, kad prie jos reika ir pripratinti... .
    Na nesusilaikiau ir šiandien įsigijau porą dvikilinių sibirinių eršketų, tikrai skiriasi nuo įsigytų prieš tai... . Išvadų nedarau... :) Nuotraukos, kai pasieksiu namus, ryt ar poryt.
    Sveikas Nemai, tiksliai neatsimenu ar tu paklausei, kodėl su eršketiniu pašaru raudonus karosus šeriu, atsakiau, už tai kad skęsta nereikia sistemos išjungti, (laikinai kol kito įsigysiu), jeigu gražiai beri (kaip senovėje rugius iš rankos), tai tikrai 30 pr. plaukia, matosi oro burbuliukai ant maisto, tai pasėmes lopetėle, samteli, kąstuvėli, nežinau kaip pavadinti (parduotuvei riešutus, rązinkas, semia), pasėmes su lopetėle trenkiu iš jėgos į vandeni, tai lieka gal kokie 5 pr. dar pabandyk sudrėkinti prieš šeriant, taip kviečius darom. lieptelį jau turi.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Deivi, bandžiau ir trenkti ir aukštyn mesti. Problema tame, kad ,statysiu automatinę šėryklą, o jinai atseikės kiek reikia ir tuo pasibaigs. Sudrėkinimas padeda, tai jau bandžiau, bet šėrykloje nesudrėkinsi... . Ar tik nereiks atsiprašyti studento... .

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Citata Autorius Nemas Žiūrėti skelbimus
    Šiaip jis ir turi siūbuoti, nes taip ir pastatytas, ant bačkučių, bet jis tik atrodo mažas, nes šalia didelis žmogus. Išmatavimai tai 5m ant 2,5, tikrai teisingas dydis. Tryse ant galo atsistojus nepaskandinsi nei per kur. ;)
    Tos bačkutės yra 220 litrų, tad keliamoji galia tikrai nemaža.
    Aš turėjau omeny į šonus... Ar stabili, tam tikra prasme..??
    O keliamoji galia, tai ir 10 gal atlaikytų::))

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Daruli, stabili. Matai jo pradžia, esanti ant kranto, pritvirtinta kuolais, tai ir dviese ant krašto stovėjom- nevirsta, net nekyla. Be to lieptas gana sunkus, keturiese yra ką veikt norint panešti.

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Su bačkom, tai jei labai norisi stabilumo, tai galima balastinio vandens prileist, bet prieš žiemą reik nepamiršt ištuštint. Beje, Nemai, gal turi daugiau tokių bačkų už nebrangiai? :)

Kas liečia eršketus, tai ir aš apsisprendžiau imt 30 vnt., kad vidurkis būtų 2 kg. / štuka. Tik biškį baidausi kaip tokie dičkiai sugyvens su ~400 g. mažiais... O dėl pašaro, tai plaukiojantį pas mane labai gerai utilizuoja antys, kurios tiek priprato, kad jau net manęs nesibaido. O skęstantis vistiek paskęsta, jei ne iškart, tai po kelių minučių. Na, dar upėtakiams, pastebėjau, kad labiau patinka upėtakinis pašaras, o ne šaminis (plaukiantis). Pradžioj suryja tipo skęstantį, o tik tada imasi plaukiančio, o kas lieka - paukštukams. Tik tiek, kad sunku spręsti, nes racionas dabar pasipildo varlėmis, kažkokių musių daug vandenyje atsirado, kažkokios lervos neriasi iš kiauto... Žodžiu kol kas pašaro natūralaus tikrai netrūksta.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    To stabilumo tikrai gana, nes jis siubuoja tikrai labai pakenčiamai, dėka tvirtinimo proe kranto. O bačkas pirkau po 50lt už vienetą. Čia tos didesnės po 220 litrų.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Gal kas iš mūsiškių naudja automatinę šėryklą? Reikia man naudoti su skestančiu pašaru, tad tiesiog įdomu koks pašaras tiktų, kad neplaukiotų paviršiumi, o iš kart skęstų. Klausiu todėl, kad tas kurį turiu dabar nelabai nori skęsti. Tik neaišku ar dėl laikymo sąlygų, ar dėl kokios kitos priežasties... .

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.759
    Blog Entries
    5
    Nemai, tavo atveju sprendimas paprastas. Toj vietoj kur iš šėryklos birs pašaras sukalk iš lentų plūduriuojantį rėmą. Tos granulės, kurios neskęs iškart, liks plūduriuoti rėmo viduje, kol gerai įmirkusios nugrims.
    Silurus glanis ...;)

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Nemai, tu kokį pašarą naudoji dabar? Nes šiaip, turbūt nėra tokio pašaro, katras skęstų iškart 100% granulių. Dar (man atrodo) gali būti, kad pašaro skendimas gali priklausyti nuo vandens telkinio parametrų. Pas mane tvenkinyje pvz. būna tokia plėvelė užsideda pakraščiuose jei visai vėjo nebūna. Bet aš ne chemikas, tai...

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Nelabai noriu reklamuoti gaminio, bet tikrai rimtos firmos. Viskas su juo gerai tik ką daryti su skendimu? Be to ir 6mm, tai tikėjausi, kad bus sunkesnis ir skendimas bus geresnis. Na kai parsisiųsiu šėryklč tikiuosi reikalai pasitaisys.

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Aš šeriu kitos firmos pašarais, irgi ne visi skęsta. Gerai Nilas sako- po šėrykla iš 50mm kanalizacijos vamzdžio surink plaukiojantį rėmą. Aš taip dariau, kai karpius džiuvėsiais šėriau.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Gal taip ir teks daryti. Tik reikia tą rėma kokia 2ant 2 daryti. Tą mintį aš ir rezgiau, tik galvoju, kad pašarą norėčiau per kokius 6 metrus skleisti, bet gal ir užteks mažesnio ploto... .

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Kaip tarta, taip ir padaryta. 2 ant 2 m kvadratui 50tuko plasmasinio vamzdžio prigriebiau, suvirinau 90 laipsniu alkūnėmis ir bus puikus rėmas plaukiančiųjų stabdymui. Vakar užsisakiau šėryklą: http://www.fiap.com/solarfuetterer-20-kg.html
    Kadangi tikiuosi, kad tai investicija į tollimą ateitį, tai rinkausi kokybę. Matysim, kaip atitarnaus. Dar reikės atlikti nemažai testų, kad sužinoti kiek pašaro yra išberiama per sekundę... . Už kokių dešimties dienų turėtų jau būti pas mane, kaip tik šėrimo sezonas bus kaip ir prasidėjęs. Kas patars, kiek kartų per dieną geriausiai šerti eršketus, besterius? Kiek žinau ir naktinis šėrimas yra visai priimtinas?

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Iki 14 laipsnių duočiau tikrai nedaug. Saują, kitą vakare- vanduo šiltesnis. Palaipsniui po truputį didindamas šylant vandeniui. Nuo 14 laipsnių šerčiau 4 kartus.Paros norma apie 1% nuo žuvies svorio. Turi 50kg eršketų. Reiškia į parą bus 500g. Per vieną kartą turėtų išbert 125g. Šylant vandeniui teks normą vėl didint.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Dėkingas, tvis. Jau 54 kg, daleidau porą sibiriakų dvikilių. :) 1% ? čia kai bus 14 šilumos? O tai kelt iki 2% kai vanduo normaliai pašils ar ne?

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Kai vanduo bus apie 22 laipsniai, tai išeik iki 2proc. Tik turėk omeny, kad didėjant žuvies kūno masei, vėlgi reikės perskaičiuot, nes paros norma ima mažėt. Tarkim eršketai sveria 1,5kg, tai prie 22 laipsnių paros norma 1,5proc. o kai turėsi eršketus 3kg dydžio- užteks ir 1 ar 0,8proc. Tikrink šėrimo staliuką ir matysi kiek didint.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Supratau, tik juos, kaip ir minėjai reikia pripratinti prie staliuko. Dabar, kol kas ten nejudina, bet vis vien po porą saujų įmetu kas antrą dieną.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Bandymas išspręsti neskęstančio pašaro problemą: Vamzdžiai sujungti karšto feno pagalba, šėrykla leidžiu vidun. Nelabai, man patinka ta šėryklos spalva, bet šiuo momentu nieko geriau neberadau... .

Name:	20140412_155412.jpg 
Views:	25 
Size:	74.7 KB 
ID:	5529 Click image for larger version. 

Name:	20140412_164512.jpg 
Views:	27 
Size:	74.1 KB 
ID:	5530

Name:	20140412_164453.jpg 
Views:	30 
Size:	55.2 KB 
ID:	5531 Click image for larger version. 

Name:	20140412_164519.jpg 
Views:	28 
Size:	44.3 KB 
ID:	5532

Matosi Neskęstantys gabalėliai, bet dabar jau jie niekur nebedings.

Name:	20140412_164710.jpg 
Views:	31 
Size:	21.6 KB 
ID:	5533

Panašios gijos

1. Vanage 54 l akvariumas. Pradžia
    Nuo Vanage forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 44
    Paskutinis: 11-12-2012, 13:06

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas