Puslapis 5 iš 17 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 125 iš 422

Gija: Nemas... nuo pradžios iki...

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Drenažo vamzdžių užkišimas: važiuojat į kokią Humaną, perkat visokių skudurų už kg kainą, parsivežat molio ir pradžioj privarot skudurų, tada molio sočiai, o ant galo apsukat skudurais ir kokia viela užspaudžiat. Galima ir kokią aklę sukombinuot, bet šiaip daug kas užkemša skudurais su moliu. Dėl makroflekso tai ir pavojinga ir neamžina :) Bet jei įstumt buteliuką ir paskui su kokia "ietim" pradurt, tai nieko blogo neatsitiktų manau. Dėl žvyro, tai nebent rastum karjerą, kuris aptarnauja kokį betono centrą (šiaip abejoju, kad jie ne atostogauja tokiu oru), nes kitu atveju gi net neįkas į gruntą - nebent semtų iš vandens, o jei iš vandens sems, tai moment užšals, o jei dar vežt reikės - tai joks savivartis nebeišpils :) Pas mane atvežė žvyrą geotermo gręžiniams užpilt, tai vos išgremžė iš savivarčio su mini ekskavatorium, nors temperatūros buvo gal tik minus kokie keturi.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Kimšimą su skudurais ir moliu išbandžiau, atrodo prigrūdau su ilga lazda į vamzdelius gal kokį gerą pusmetrį ar metrą molyje išminkytų skudurų. Bet po metų vanduo dalį užkimšimų išplovė.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    49
    Gariūnų karjeras tikrai dirba prie šalčių, manau tikrai ir kiti didesni dirba, o kai veža iš variklio išmetimo dujas leidžia ne tiesiai, o per bortus ir dugną, tokiu būdu smėliukas atvažiuoja garuojantis ir šiltas.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Gariūnai netinka... aš prie Kauno. Kaip tik sekančią savaitę laisvą turiu, netyčia taip išpuolė ( teko išlydėti anapilin labai artimą žmogų... ). Tad bandysiu susitvarkyti reikalus su žvyru, kaip tik reikia paplūdymio krantui ir keliui . Netoliese dabar daro papildomą geležinkelio liniją, tai ten pila žvyrą. pabandysiu su tais vyrais paderinti... .

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Vis dėl to karjerai neatostogauja, ir darbai vyksta visu pajėgumu, bent kai kuriuose... Tad išnaudodamas laisvą savaitę nutariau užsivežti ant maudynių vietos ir dar tuo pačiu pradėt kelią darytis, nes dabar visa technika per pievas, kaip per autostradą gali važiuoti.

Click image for larger version. 

Name:	IMG_1359.jpg 
Views:	44 
Size:	77.5 KB 
ID:	5211 Click image for larger version. 

Name:	IMG_1361.jpg 
Views:	44 
Size:	76.3 KB 
ID:	5212

Click image for larger version. 

Name:	IMG_1362.jpg 
Views:	41 
Size:	75.8 KB 
ID:	5213 Click image for larger version. 

Name:	IMG_1363.jpg 
Views:	40 
Size:	76.3 KB 
ID:	5214

Tikejausi prasisukti su 2 Mašinikem po 12 kubų... pasirodo, kad 4rios bus pats tas... . neturėdamas ką veikti porą valandėlių pasportavau su draugeliu, bet kuo toliau i krūvą tuo daugiau sušalusių grumstų ir energija pasibaigė... :) Kaimynas sakė, kad kai ant kelio lygins, tai ir per šias krūvas prašukuos... per pusvalanduką ir pralygins... . Taigi turėčiau išgauti maždau 25-30 cm storį, tad molis jau nebeprasimuš per tiek ir turėsiu "teisingą" dugną maudynėms... .
    Paskutinį kartą taisė Nemas : 05-02-2014, 17:22

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Tiesa, ketvirtoje nuotraukoje matosi, kur dar bus davežta ketvirta mašina... .

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Nevark tu su tais grumstais, kas dėl maudyklos...
    Nuo kelio juos gali suvaryti čia, o pavasaris savo padarys..

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Nevark tu su tais grumstais, kas dėl maudyklos...
    Nuo kelio juos gali suvaryti čia, o pavasaris savo padarys..
    Nu niekaip nesupratau čia taves Daruli... :) nuo kokio kelio ir kur "čia"??? srry jei jau toks nesupratlyvas esu... . Beje paaiškink kas ten su tom peledėm? Sakei įkirtai tą reikalą... . Ar jau Rolandas sudėjo taškus ant "i" ?
    Tuomet jei ne peledės tai kas tuomet? mano planas buvo eršketai su peledėm.. Tai ką su eršketais ant plačiakakčių reiks mestis? Nes mitybinė bazė tai ta pati... .

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Gali būti, kad planus teks koreguoti. Nepergyvenk, gal tai tik į gera. Šiemet eršketus, o kitais metais peledes. Mitybinė bazė peledėm bus susiformavus.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Citata Autorius Nemas Žiūrėti skelbimus
    Tad bandysiu susitvarkyti reikalus su žvyru, kaip tik reikia paplūdymio krantui ir keliui

bet kuo toliau i krūvą tuo daugiau sušalusių grumstų ir energija pasibaigė... :)Kaimynas sakė, kad kai ant kelia lygins, tai ir per šias krūvas prašukuos... per pusvalanduką ir pralygins... .
    Na gal aš blogai supratau, bet pats rašei...
    dabar supratau, kad ne grumstuose, o šupeliuotojo problema::))

Peledžių lervučių tikrai neturės, nes ką tik kalbėjau, o su metinukėm sakė suktelti kovo pabaigoje.
    Tai Nemai tikrą info turėsi, tik kovo pabaigoje-balandžio viduryje.
    O visa kita tik spėlionės..
    Paskutinį kartą taisė Darulis : 05-02-2014, 16:02

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Na suksimės į metinukes tuomet, nes startą norėčiau ir su jomis pasidaryti... . Tik jaučiu, kad vandens pavasarį neturėsiu kiek tikėjausi. tad kiekius žuvies teks stipriai koreguoti.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Va va... būtent problema su šiupeliutoju... . Žinant kokį darbą dirbu tai kai reikia savo sėdimąjaąpajudint i, tai ryskiai aeratorių reikia papildomą jungti tiesiai į plaučius... o tai pradedu žiopčioti, kaip kilbukas po ledu... .

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Nemai, iš ties turėtum pagalvot apie tvenkinio žuvinimą šį pavasarį. Nuotraukose matosi didelis vandens trūkumas. Su peledėm tokie šposai gali nepraeit.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Tvis, mąstysiu apie tai, bet, kad ir vandens mažai, bet jau ir ten apie 2m gylio ir tikrai nemažiau kaip kito 10 ties arų prūdelyje. O pavasarį dar vanduo sukils. Žuvint vis vien žuvinsiu tik kiekius mažinsiu. Žuvis vis vien bus šeriama... va tik su peledėm tai tikrai reiks atsargiai, gal tik nedaug, vardan idėjos įsileisiu. Matysim, kaip su vandeniu bus... .

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.025
    Sveikas Nemai, pažiurėjau linka kur idėjai pas Pauliu 22 a, tvenkinys apie šėrykla nežinau, bet pažiurėjus į kitas prekes, susidaro nuomonė kad jie sumaišė kainas, eurus su markėm, ir markėm butu per brangu, kokius 25 vnt turiu panašiu daiktu iš ju tinklapio, pažiurėk į keturkampa varža mano mano temoi, lenkas atvežė iš vokiečiu, tai tikslai neatsimenu, man atrodo net šimto euru nemokėjau, pradedant nuo peiliuko, gelbėjimo ratu 150 lt. deguones reduktorium žalvariniu 140 lt, o geriausias topas bliudas (valtis) už 2000 Eu, pas mus kateri su varikliu nusipirktum, neskaičiuoju tavo pinigu, bet isitikink ar už ta suma gausi ko norėjai, pirkau skeneri lapam rinkti už 500 lt , tai gavau penkių litru kibiriuką su varikliuku katras beveik nieko nedaro, bet čia tik mano nuomonė, gal kolegos patars ?
    Paskutinį kartą taisė deivis : 01-03-2014, 00:54

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Dekui, Deivi, už pastebejimus. Būtent todėl ir dedu tas mintis į čia, kad kolegos pastebėję ant teisingo kelio užvestų. Man reikės tokio daikto ir būtent su saulės baterijom, tuomet įmesiu prasymą: gal kas užmatėt kur atitikmeną vertesnę dėmesio? Ir gal nuorodėlę būt galima? Kalba eina apie tokį daiktelį http://www.fiap.com/solarfuetterer-3-kg.html

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Va:

http://www.ebay.com/itm/MOULTRIE-30-...-/231135796944

Jei norisi prisikombinuoti savo talpą:

http://www.ebay.com/itm/New-Moultrie...-/310883151252

Jei nesinori iš ebaykos siųstis - yra ir Lietuvoje, ale bus brangiau, t.y. apie 239 Lt.

Arba dviese susimetat ir:

http://www.ebay.com/itm/2-Moultrie-3...-/350711175947

Arba va dar saulės panelė:

http://www.ebay.com/itm/MFH-DSP-Moul...item3cdd44dfaf

Arba tiesiog susivedat paieškoje ebaykoje "game feeders" ir renkatės :) Va dar vienas, kur su AA batareikom apie pusę metų veikia ir nereikia daug mokėt už saulės panelius:

http://www.ebay.com/itm/11112-On-Tim...item486211f9ec
    Paskutinį kartą taisė Junka : 01-03-2014, 07:47

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius tvis Žiūrėti skelbimus
    Nemai, iš ties turėtum pagalvot apie tvenkinio žuvinimą šį pavasarį. Nuotraukose matosi didelis vandens trūkumas. Su peledėm tokie šposai gali nepraeit.
    Na vis dėl to turiu dilemą... . Tikėjausi, kad lietaus/sniego bus daugiau ir vandens lygis bus didesnis, nei turiu dabar... . Tokioms sąlygoms tęsiantis, vandens deficitas bus labai jaučiams šiais metais. Kaip ir rašiau jau turiu vandens tiek, kiek kitas žmogelis 10a prūdelyje turėtų, tik gylis apie 2 m. Pas kaimyną apie 20a prūdas pilnai prisipildė per 3 metus, tad ir aš tikiuosi panašaus scenarijaus. Tad, gerbiamieji kolegos, ar verta startuoti dar šiais metais su įžuvinimu??? Šiaip noras labai didelis... dar tikiuosi, kad iki vasaros to vandens dasirinks (manau, kad prekyba įžuvinimo medžiaga neužilgo ir prasidės). Gal startuot nors su kokiu kiekiu eršketų, o peledės lieka kitiems metams? Taip pat kitais metais įleisčiau papildoma kiekį ilganosių... . Tarkit žodį... .

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.375
    Pas mane irgi prūduose kai kuriuose trūksta vandens, bet turiu nuojautą, kad bus lietingas pavasaris ir vasara..
    Vandens lygis turi juk atsistatyti... O žemė sausa, tai lietaus tikrai bus..
    Šuliniai negali būti sausi kelis metus..
    Sezoną, du taip, bet kelis metus tikrai nea.
    Aš vietoj tavęs startuočiau..

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Pas mane irgi prūduose kai kuriuose trūksta vandens, bet turiu nuojautą, kad bus lietingas pavasaris ir vasara..
    Vandens lygis turi juk atsistatyti... O žemė sausa, tai lietaus tikrai bus..
    Šuliniai negali būti sausi kelis metus..
    Sezoną, du taip, bet kelis metus tikrai nea.
    Aš vietoj tavęs startuočiau..
    Linkstu ir aš link to... bet gal ne su 100 vnt eršketų??? gal kokia 30-40 vienetukų? Tuo labiau, kad apie 500-700g bandysiu ištaikyti. Tiesiog nesinori užsitankinti ir spėlioti bei melstis dėl lietaus bei vandens kiekio. Gal geriau vandens daugiau, o žuvies mažiau, nei atvirkščiai? Tiesiog noriu skubėti protingai, bet nenoriu tapti flegma.
    Pas tave, Daruli, su tuo trūkimu kitaip... pas tave marios, ne prūdai ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Bus to lietaus, metinis kritulių kiekis vistiek turi iškristi. Jei neramu - leisk pusę suplanuotos normos. Jokiu būdu sezono nepraleisk, aš turbūt nuprotėčiau jei reiktų metus laukti žuvies turint po langais prūdą. :)
    Silurus glanis ...;)

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Nemai. Leisk visą suplanuotą žuvį, šerk, turėk po ranka orapūtę ir manau viskas bus ok, nes 2 metrų gylio komerciniuose tvenkiniuose dažnai net nebūna (teko per ančių medžioklę braidyti vienam, antis rinkti, tai iki pažastų vandens tik) tokio gylio kaip pas tave, ale matyt per plotą įsisavina deguonį geriau. O per metus atsiras to vandens.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Bus to lietaus, metinis kritulių kiekis vistiek turi iškristi. Jei neramu - leisk pusę suplanuotos normos. Jokiu būdu sezono nepraleisk, aš turbūt nuprotėčiau jei reiktų metus laukti žuvies turint po langais prūdą. :)
    Va, Nilai, man ir tas pats... tik prūdas ne po langais ir elektra uzstrigus ( tad su orapūte ne kas, bet dar gal pramušiu iki vasaros)...., bet bent puse normos tikrai reiks leisti. Na neramu šiek tiek.
    Kaip manote, kada prasidės prekyba įžuvinimo medžiaga? Būtent sibiriniais eršketais. Gal kas į privatą mestels kur geriau pirkti? Ta prasme geresnės genetikos žuvys, kokios ligos, kad nebūtų prasiautę ūkyje neseniai ir t.t.
    Paskutinį kartą taisė Nemas : 08-03-2014, 09:34

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Genetika labiau aktuali karpiams, nes jie domestikuoti, privesta daugybė jų veislių. Eršketas iš esmės laukinė žuvis, paprasčiausiai orientuokis pagal dydį. Dvimečius imk 700-1000g. ir bus gerai. Dėl pirkimo, tai, manau situacija visur daugmaž panaši, ūkiai patys eršketų neveisia, o mailių vežasi dažniausiai iš tų pačių tiekėjų. Eršketais kiek pamenu patartina žuvinti vėliau nei karpiais, t.y. kai vanduo kelioliokos lapsnių.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Na gal ne visai tiesa.... visi jau žinom kuo skiriasi pirkimas Išlauže ir Šilavote... , be to ir laikymo auginimo sąlygos labai skiriasi. Gal net ir pašarinė bazė. Todėl ir norisi atsirinkti geresnę vietą. Teisingiau augintą žuvą, šiaip ar taip ne veltui mėgstame vienus ar kitus ūkius, o kitų netoleruojame.

Panašios gijos

1. Vanage 54 l akvariumas. Pradžia
    Nuo Vanage forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 44
    Paskutinis: 11-12-2012, 12:06

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •