Puslapis 4 iš 17 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 76 iki 100 iš 422

Gija: Nemas... nuo pradžios iki...

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Gerai, augalai lai lieka tokie pradžiai. Dėl kolektyvinio parsivežimo, tai gal ir bus galima paderinti, nes situacija tokia: pats esu vadinamas fūristasir 2 kart per mėnesį važiuoju per Lenkus į namų pusę. Mano vadybininkas yra geras mano draugas, tai paprašius duoda specifinį krovinį. Jis lengvas ir gale dar lieka vietos 2-4 paletėms. paprasta kaip 3 kapeikos, pravažiuodamas prasukčiau pro sandėlius ir įsimesčiau reikiamą kiekį. Parvežimas nieko nekainuotų tik va suderinimas su visais... tai jau kitas reikalas... nes nenorėčiau užsikrauti sau ant galvos įsipareigojimų. Tačiau jei norų bus, manau sugalvoti tikrai būtų įmanoma kažką. Bet pereisime į A.Ž dėl viso to.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    kas dėl karpių, tai jų tikri dar neplanuoju. Tikrai turiu kur juos gaudyti ir be savo balos :)

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Matau, kyla eršketų mados banga.
    Turiu primint, kad jie turi specifinį skonį, kvapą, panašų į dumblo. Ypač auginant betono baseinuose.

Tai ne visiems gali patikti. Tik turėkit omeny ;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    O išrūkinus tas kvapas- skonis išlieka? Ar tas skonis būdingas tiek sibiriniams tiek rusiškiems eršketams?

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Visiems eršketams jis būdingas.
    eršketas geriausias nuo 2 kg karšto rūkymo.

Galima šaltieną iš galvos pelekų virt. Galima apšutint verdančiame vandenyje, kad išimti kaulines plokšteles, tarp kitko, pas sibirinius jų mažiausiai. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Tas eršketo priekonis nėra blogas, aišku jis pirmą kartą valgant gali atrodyti savotiškas. Panašiaip kaip ir lydeka turi savo specifinį kvapą ir prieskonį, taip ir pas eršketą panašiai, nors man į dumblą tai nepanašu.
    O išrūkinus tas kvapas- skonis išlieka?
    Siūlau tau Nemai, palėkti iki artimiausios parduotuvės ir nuspirkti eršketą bandomajam ragavimui. Aš prieš pirmą kartą žuvindamas beveik visas man aktualias žuvis iš naujo paragavau, kad būtų lengviau apsispręsti.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Nilai, auksinė mintis... kartais idealumas slypi paprastume :) Sekančią savaitę pietums eršketas (savaitgalį). Kas pamėtėtų gerą receptuką?

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Dėl peledžių... kitose temose rašot, kad problemos su peledėmis... esu užsispyręs žmogus ir savo tikslų siekiu lb atkakliai... bet Rolandas rašo, kad turėtų būti jų ir sekančiais metais- tai labai geros žinios. Kitu atveju ieškočiau jų kituose kraštuose, nes mano prūdo likimas jau nuspręstas :)
    Paskutinį kartą taisė Nemas : 08-11-2013, 09:07

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Taigi, eršketas, pagamintas vakarienei, paliko nerealų skoninį įspūdį. Tiesa, mano brangioji, lb jautri visokiems vaizdams, užmatė kaip raikiau jį kepsniams, o pjaunant per stuburą žuvis spiria su uodega.... ir jos vaizduotė sujaukė visus jos vidurius :))) na, vis vien, pagamino nerealiai skaniai, nors pati net negalėjo paragauti.. Teko kviesti draugus, kad padėtų įveikti:) Taigi degustacija praėjo sėkmingai, bent jau man :))) Prūdo likimas nuspręstas, vat o kas pasakytų kur įsigyti paragavimui peledžių?
    Rūkytas plačiakaktis nepatiko... bet gal ir receptūra/gamintojas kaltas... . Rašau tai tik dėl to, kad jis alternatyva peledėm.. .

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Plačiakaktis geras pavasarį. Tada mažiau riebalų jau, kai kitos žuvys jau visai sukūdę.
    Plačiakaktis geras sūdytas ir karšto rūkymo gabalais ir didelis.

P.S. jei patiko pirkta šaldyto rūkymo žuvis ten kur pirkot, perduosiu tėvukui komplimentą. Daugmaž pagal jo receptūrą jie daro.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    P.S. jei patiko pirkta šaldyto rūkymo žuvis ten kur pirkot, perduosiu tėvukui komplimentą. Daugmaž pagal jo receptūrą jie daro.
    Žemai lenkiu galvą ir keliu alaus bokalą :) Karpis ir amūras labai puikūs, plačiakaktis buvo gana riebus, gal būt tai ir pakišo koją... o gal būt tai, kad buvo per daug ką lyginti... gaila, kad eršketą daro tik pagal užsakymą. Na, bet, manau, reikia tik papulti į forumiečių sąskrydį ir problemą perkelsime ant stalo ar ne? :)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Beje, draugai negailėjo liaupsių dėl eršketo ir sakė, kad nėra dar niekur valgę taip skaniai pagmintos/tokios skanios žuvies...

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Ka gi, gyvenimas koreguoja būsimo įžuvinimo populiaciją, teks dajungti ir keletą upėtakių. Matai mano poniai eršketas per graži žuvis ir ji negali jo valgyti... . Sakė visi viduriai apsiverčia, o skanu buvo nerealiai, tik ji niekaip negalėjo net gabaliuko įsidėti. Sakė, cia ne žuvis o peliukas iš multiko :) Na, bet keli upėtakiai neapvalgys eršketų o žuvis tikrai puiki, be to ir pašaras tas pats tinka.
    Tik va, su vandens temperatūra, upėtakiams, jau galiu turėti problemų... (aišku kalba eina apie vaivorykštinius).

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Visus, bendraminčius ir ne tik, norėčiau pasveikinti su šiomis artėjančiomis šventėmis. Linkiu, kad entuziazmas neišblėstų ir, kad mokintumėmės iš svetimų klaidų, o ne iš savų, kad balos taptų tvenkiniais, o karosai nuostabiais karpiais ar eršketais. Visiems sveikatos ir nuostabių artėjančių metų.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Laikas pajudinti ir mano temą. Pirmiausiai mestelsiu nuotraukas darytas per kalėdas, 2 mėnesiai kaip pabaigtas prūdo kasimas, vandenuko jau gerokai virš 1,5 metro...

Click image for larger version. 

Name:	20131225_113217.jpg 
Views:	35 
Size:	73.8 KB 
ID:	5157 Click image for larger version. 

Name:	20131225_113251.jpg 
Views:	37 
Size:	75.2 KB 
ID:	5158

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    O čia jau beveik 3 mėnesiai, sausio 16. Iškritus sniegui pastebėjau kasėjų broką... sakė, kad nukirto visas melioracijos šakas, bet sniegas išdavė, kad ne visai taip yra... . Kol kas man tai netrukdo, nes veikia kaip padavimo vamzdis. Tačiau, kai prūdas bus pilnas, procesas taps atvirkštiniu... .

Name:	IMG_1340.jpg 
Size:	74.3 KB 
ID:	5159 Click image for larger version. 

Name:	IMG_1343.jpg 
Size:	60.0 KB 
ID:	5160

Name:	IMG_1344.jpg 
Views:	32 
Size:	73.3 KB 
ID:	5161 Click image for larger version. 

Name:	IMG_1345.jpg 
Views:	37 
Size:	68.7 KB 
ID:	5162

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Oi geras laikas užsivežt žvyriuko į maudyklą. Sniego nedaug, žemė surakinta. Pievos neišsimals.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    O ką tie kasėjai galėjo kitaip padaryti? Norint, kad iš vamzdelių nebėgtų, reikia juos kimšti, ir geriausia tą daryti nuo ledo, kol dar neapsemti jie, nes kai norėsi juos surasti po vandeniu, bus vargo - vargelio, jau nekalbant apie patį užkimšimą. Pas mane buvo lygiai ta pati situacija, teko užpraeitą vasarą apgraibom po vandeniu ieškoti kur koks vamzdelis randasi.
    Silurus glanis ...;)

Banas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    496
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Oi geras laikas užsivežt žvyriuko į maudyklą. Sniego nedaug, žemė surakinta. Pievos neišsimals.
    Yra vienas mažas BET - reikia rasti karjerą, kuris prekiauja (kasa, sijoja iki tam tikros frakcijos, plauna) tą žvyriuką prie tokio minuso... :)

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    O ką tie kasėjai galėjo kitaip padaryti? Norint, kad iš vamzdelių nebėgtų, reikia juos kimšti, ir geriausia tą daryti nuo ledo, kol dar neapsemti jie, nes kai norėsi juos surasti po vandeniu, bus vargo - vargelio, jau nekalbant apie patį užkimšimą. Pas mane buvo lygiai ta pati situacija, teko užpraeitą vasarą apgraibom po vandeniu ieškoti kur koks vamzdelis randasi.
    Čia dabar taip sugalvojau. Sukritikuokit, jei pro šoną.
    O kas jei į tą vamzdelį kokį pradurtą makroflekso butelį su kartimi greitai sugrūst?

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Norint atkirsti melioraciją yra kasama duobė maždaug 10-15 metrų atstume nuo vandens telkinio krašto. Tuomet surandamas ir nutraukiamas melioracijos vamzdis "užlaužiamas". Taip darė ir man ir daugumoje taip daroma... . Gaila, bet užlaužė man ne visus... .

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 15
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    547
    Čia įdomiai su tuo makrofleksu sugalvojai :) Gal ir suveiktų, nors tas makrofleksas labai jau neamžinas dalykas... . O kas dėl žvyriuko, tai dar šiek tiek luktelsiu ir atsivešiu, noriu pasaugoti ta pieva.... be to ir kelią darysiuosi, tai viskas tuo pat metu ir sueis... . Tik, tikrai... ar per šalčius nebus problemos su žvyro gavimu???

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.766
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Čia dabar taip sugalvojau. Sukritikuokit, jei pro šoną.
    O kas jei į tą vamzdelį kokį pradurtą makroflekso butelį su kartimi greitai sugrūst?
    1. Apie makroflekso purškimą (normaliu būdu) ir aš buvau pagalvojęs, bet taip ir neišbandžiau.
    2. Makroflekso butelis drenažo atšakų vamzdeliui per storas, netilps.
    3. Balionėlio badyti ir ardyti griežtai nerekomenduoju, esu matęs ligoninėj žmogų, kuris buvo bandęs ardyti aerozolinį balionėlį - balionėlis jam sprogo, o mažytis spiralės formos skardos gabaliukas tarsi grąžtas pro šnervę susmigo giliai į nosį. Daktarai užsikniso kol ištraukė. Gerai, kad ne į akį. Ir dar gerai, kad ardė ne makrofleksą, būtų tekę labai ilgai ir skausmingai praustis.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 01 12
    Vietovė
    Lentvaris
    Įrašai
    1.654
    Problemų su žvyru kilt neturėtų, nes karjerai pasidaro dideles atsargas.

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Citata Autorius Nemas Žiūrėti skelbimus
    Tik, tikrai... ar per šalčius nebus problemos su žvyro gavimu???
    Nebūtina plauto. O sijoto tai visi betono mazgai iš kažkur gauna juk.

Panašios gijos

1. Vanage 54 l akvariumas. Pradžia
    Nuo Vanage forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 44
    Paskutinis: 11-12-2012, 12:06

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •