Puslapis 22 iš 22 PirmasPirmas ... 12202122
Rezultatai 526 iki 541 iš 541

Gija: URS Ernis

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.537
    Gal ką gudriau patartūmėt
    Nusipirkti veikiančią URS.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696
    Gal turite pažįstamų kas studijuoja naujose URS mokymo įstaigose?

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696
    Sveiki, kelis metus entuziastingai mokiausi URS pagrindų, nors ir labai sunkei sekėsi, bet tikrai negalvojau sustoti, bet šiandien atrodo iš aukščiau davė ženklą. Mano nedidelėje akvariuminių žuvų ūkelyje sprogo dujų balionas, supleškėjo viskas per nedaugiau 10minučių, atsitiktinumo dėka pavyko išsigelbėti, ir pabėgti iš degančio namo. Labai norėjau papostinti keletą nuotraukų jau ankščiau prieš mano nelaimę, bet vis galvojau reik sulaukti tinkamo momento, kai viską pabaigsiu iki galo. Sudegė visi mano rūbai su dokumentais ir telefonu, tad kaip savo atsisveikinimo video įkelsiu paskutinį kompiuteryje išsaugotą video.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.662
    Blog Entries
    5
    Užjaučiu bičiuli. Svarbiausia, kad žmonės nenukentėjo, daiktus užgyvensi. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    915
    Užjaučiu, nepavydėtina padėtis :)

Narys
    Įstojimo data
    2014 12 13
    Vietovė
    KARTOKLIŲ KM.
    Įrašai
    89
    Laikykis Erni mes su tavim. Ir nepirk daugiau kinietiuškų dujų žarnų:)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.662
    Blog Entries
    5
    Nėra ką ir be pridurti... Erni, kokios mintys ateičiai? Griausi, parduosi, statysi?
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696
    Pirmą dieną, galvoje didelė sumaištis buvo, dabar tik pradedu priimti informaciją kas įvyko.

Finansiškai žiūrint, per keletą metų gal susitaupyčiau tą pačią sumą, bet būčiau toje pačioje vietoje kur dabar buvau, netoli starto. Tos pačios klaidos nedaryčiau ir nevystyčiau šio hobio mediniame name, tad statytis kažką iš mūro kainuotų dar papildomai lėšų. Pamatai, blokeliai, stogas, durys, langai ir t.t. Pagal savo pajamas nutolčiau nuo tikslo dar N metų. Įsivaizduoju, kad atsieitų tikrai nemaža suma ir dar be įrangos susijusios su žuvimis.

Galimybė yra skolintis, bet visas šitas versliukas, kai jis man buvo labiau kaip hobis, tai atrodo, kad statyčiau antrą kartą už pavargusį arklį.

Psichologiškai atsigauti neišeina, naktimis vis prabudęs bute apsižiūriu, nes vaidenasi ta pati situacija, išėjimas paskendęs ugnyje. Atrodo šie meteliai bus bemiegiai.

Atvirai pasakius įvertinus visą situaciją, sėkmės faktorių ir t.t norėčiau viską baigti, bet žinot viduje dar jaučiu, kad rusena maža ugnelė, jaučiu, kad aš dabar tik save apgaudinėju, kad nieko nedarysiu :)

Pirmas mano laisvas savaitgalis, leidžiu laiką su žmona ir 1m dukryte. Jaučiuosi lyg nieko nepraradęs, tik sugaištą laiką.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.662
    Blog Entries
    5
    Erni, URS'us verčiau pamiršk, labai jau finansiškai ėdrus reikalas. Be 100 t. verslo nepadarysi. Kai atsigausi, išsikask prūduką ir mėgaukis gamtiškesne žuvininkyste, prie prūdo irgi bus kur pasireikšti. Vietoj namo pasistatysi pirtelės dydžio namuką ir pakaks.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 26
    Vietovė
    marijampole
    Įrašai
    100
    užuojauta , šitiek darbo pastangų laiko finansų sudėta o dar nieko nebeliko .

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696
    Sveiki, senokai rašiau, užsiėmęs buvau renkant šiukšles :) Atsisveikinau galutinai su buvusiais įvykiais. Sunkiosios technikos pagalba išvežiojo šiukšles, kaimynai susirinko kam ko reikėjo, ištraukė riedulius(pamatus), išstumdė žemę, na ir vaizdas štai toks.

Su palaikymo komanda pradėjom darbus. Įgyvendinam po truputi mano svajonę - URS :). Polių planą pabraižiau, žmones pasamdžiau, pinigus suplojau ir kyla nuo žemės 54m2 projektėlis.

https://s8.postimg.org/woq3xgfid/pataisytas3.jpg

https://s2.postimg.org/68zwfrmih/Poliai.jpg

Namukui nežinau kuriuos blokelius rinktis, visai šalia mūsų yra prekiaujama Ytong. Kaip manot ar verti dėmesio?

Narys
    Įstojimo data
    2016 04 11
    Vietovė
    Vilniaus raj., Sudervės sen.
    Įrašai
    133
    Jeigu pats statysi tai iš gazo silikato ytong labai lengva, nes jie lengvi ir pjaunasi lengvai, bet man asmeniškai nepatinka, nes labai drėgmę traukia. Bet jei ten negyvensi kaip ir jokio skirtumo. Beto išorines sienas nepatartina palikt neapšiltintas ar kitaip neapsaugotas per žiemą.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.333
    Citata Autorius Ernis Žiūrėti skelbimus
    Namukui nežinau kuriuos blokelius rinktis, visai šalia mūsų yra prekiaujama Ytong. Kaip manot ar verti dėmesio?
    Labas Erni,

Aš asmeniškai būčiau prieš Yutong ar dujų silikato blokelius.... Nors pačio ir namas iš tokių pastatytas......::)) ))
    Nepatinka man jie... Toks įspūdis, kad popieriniam name gyvenu...
    Šiaip įvertinus, kad gali būti URS, tai daryčiau iš Fibo arba raudonos plytos blokelių.
    O ne duok dieve trūks kur šlanga, tai Yotong blokelius dar išplaus ir vėl atsitiks nelaimė....... Tikrai to nelinkiu...
    Plius bet kokie tvirtinimai į šiuos blokelius sukelia didelių problemų, nes jie paprasčiausia yra trapūs/minkšti..
    30 cm namo sieną su geru šaukštu per pusdienį pasidaryčiau skylę, kad galėčiau pats landžioti...

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696
    Gal kas esate išbandęs oras - vanduo šilumos siurblį? Kokios firmos naudojat ir kaip su el.sąnaudomis?

Kas dar į pilną veikiančią sistemą, reikalinga? Boileris? Išsiplėtimo indai? Cirkuliaciniai siurbliukai?

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    696
    Po mažą žingsniuką..

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus