Puslapis 25 iš 25 PirmasPirmas ... 15232425
Rezultatai 601 iki 616 iš 616

Gija: URS Ernis

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753
    Dėl slidumo esu išsiaiškinęs, kad prieš pilant epoksidinę dervą ant grindų, dervą reikia sumaišyti su smėliu, tada paviršius turės puikų sukibimą su padu ir nebus slidu.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.361
    [QUOTE=Ernis;28683]Apie šlifavimą nebuvo tartasi su betonuotojais, bet man atrodo aš pats su lyginamuoju užpildu sutvarkysiu nelygumus, o dėl drėgmės epoksidu padengsiu kokiu 1mm ir manau užteks dėmėsio grindims..[/QUOTE

Erni patikslinsiu, jei jie betonuos su įranga, tai tuo pačiu ir užgeležins.
    Nebetonuok paprastai, nes išlyginamasis mišinys nėra pigus ir pats gali nepasidaryti be įrangos teisingai nuolydžius.
    Nepaskubėk, nes po to tikrai gailėsiesi.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753
    Užgeležinti ( sudėti armatūrą ) , teko pačiam. Kitu atveju kaina didesnė.

Atvažiavo 4 vyrukai, pasidarbavo. Perdegė kaip tyčia lempa, o betonas sakė savaitė mažiausiai kietės, tai nežinau kaip ten kas atrodo. Užkalėm plėvele duris ir langus. Po savaitės atvakuosim bus matyt kas išėjo.

Narys
    Įstojimo data
    2012 03 10
    Vietovė
    Kauno raj, Pajiesys
    Įrašai
    163
    Užgeležint-statybininku žargonu reiškia užtrinti ( užkietinti, nuglaistyti) paviršiú suteikiant jam papildomo tvirtumo. Armtūros sudėjimas yra armavimas. Tai du skirtingi dalykai.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753
    Ačiū dabar žinosiu.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.361
    Citata Autorius Ernis Žiūrėti skelbimus
    Dėl slidumo esu išsiaiškinęs, kad prieš pilant epoksidinę dervą ant grindų, dervą reikia sumaišyti su smėliu, tada paviršius turės puikų sukibimą su padu ir nebus slidu.
    Teko balkonui daryti kažką panašaus.
    Mes darėm taip: nutepėm epoksidu ir ant viršaus pabarstėm kvarcinio smėlio. kai išdžiūvo, tai perteklinį smėlį susišluoji::)
    Tavo atveju manau paviršius bus grubesnis, bet slidumas liks.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.361
    Citata Autorius Ernis Žiūrėti skelbimus
    Užgeležinti ( sudėti armatūrą ) , teko pačiam. Kitu atveju kaina didesnė.

Atvažiavo 4 vyrukai, pasidarbavo. Perdegė kaip tyčia lempa, o betonas sakė savaitė mažiausiai kietės, tai nežinau kaip ten kas atrodo. Užkalėm plėvele duris ir langus. Po savaitės atvakuosim bus matyt kas išėjo.
    Išdžius nesuk sau galvos...Manau ryt jau galėsi vaikščioti, o iki jau galutinio tvirtumo, tai panašiai, bet čia tuo atveju jei pradėtum su technika po patalpas važinėti::)
    Aš dar šiandien betonavau tvorai pora stulpų.. ryt jau bus sustingęs betonas garantuotai.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753
    Pats stogo nebedėjau. Samdžiausi. 5€ / 1 kv.m.

Drenažą pats dėjausi. Laiko buvo kol stogą dengė :)

Narys
    Įstojimo data
    2014 12 13
    Vietovė
    KARTOKLIŲ KM.
    Įrašai
    96
    Erni pats su šlangom rodos patirtiers turi, bet drenaza 100 suvarei, juk namas ant smėlingos vietos ,taip viskas ten drenuojasi. Ar aš neteisus?

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753
    Patirties neturiu statybose. Rankos kreivos. Bandau suktis pats. Šiandien baisiai nesėkmingą dieną tūrėjau. Prasiknisau su garažo vartais visą dieną ir nieko nepešiau. Montavimo instrukcijos matyt buvo verstos iš kiniečių kalbos :)

Smėlingų vietų pas mane nedaug sklype. Vanduo laikosi praktiškai visus metus, gal kokiam 70 cm gylyje. Traktoristas kai kasinėjo žemes, biški giliau pakasė ir buvo raudonas molis. Pasiūlė tvenkinuką kasti, bet šalia manęs yra upė. Tai galvoju bus dažnų lankytojų. Tiek iš upės tiek iš sodų :D

Drenažas šiandien net užia.. Saulutė pakaitino biški, atšilo pirmasis sniegas. Pamatas(rostverkas) visados buvo šlapias, dabar pabaltavęs vietomis.

Narys
    Įstojimo data
    2014 12 13
    Vietovė
    KARTOKLIŲ KM.
    Įrašai
    96
    Dėl garažo vartų, tai pats nesiryžau montuot 50 eurų ir sumontavo tie kas jų daug montuoja. Manau kartais dvigubai išleidi pats darydamas. Nesigauna, nervuojies ir dar sugadint gali, laikas sugaištas. Einant senyn:) daug ką kitaip pradedi daryt.

O dėl trenažo tai norėjau pasakyt ,kad 50 būtų užtekę.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753
    Grindys nepilnai dar išdžiuvusios. Įtariu, kad kol nepradėsiu šildyti, taip ir bus dar ilgai. Ir dar vienas klausimas iškilo, dėl epoksidinių grindų. Ar reikia man išlaukti kol betonas išstovės visą stingimo laiką? Klausiu, nes galvoju kol nieko nėra kambaryje, išsivalau grindis, dulkes ir lieju epoxy, bet galvoju ar nebus paskiau taip, kad šlapias betonas dar kažkiek deformuosis ir paskiau man epoksidą iškilnos guzais? Gal kas kokių patarimų tūrėtų šituo klausimu?

Narys
    Įstojimo data
    2011 11 08
    Vietovė
    Kursenai
    Įrašai
    21
    Nesu tikras, tačiau kiek teko domėtis, prieš liedami epoksidinę dervą, betoną apdirba rūgštimi. Ji išėda druskas, kurios nebesiveržia į paviršių ir padaro betono paviršių porėtą, kas leidžia geriau sukibti su epoksidke

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.361
    Erni apsiramink su savo tuo liejimu...
    Kai įsirengsi pilnai vidų, va tada ir išsiliesi, bet aš dar pagalvočiau iki tol ar čia pats geriausias sprendimas pasirinkdamas info...
    Liejimas yra finišas po visų darbų (žinoma prieš statant URS)....

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    753

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys