Puslapis 23 iš 25 PirmasPirmas ... 132122232425 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 551 iki 575 iš 602

Gija: URS Ernis

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.548
    Veisi, auginsi ir dar importo karantinas kartu?
    Sustok. Nieko nebus.

Pasiimk skaliarus kokias 4 spalvines formas.
    Po poros metų prisijungsi diskusus, jei dar norėsi.

Nežinau ar ką įmanoma uždirbt ant barbusų.

Turi orientuotis į didmeną, tarptautinę. Analizuok katalogų kainas. Ir dar geriau ne pardavėjų-tarpininkų, o lenkų, čekų pirminių.

Gupijos - ne tokios paprastostos žuvelės. Gaut gerus repro ir išlaikyt kokybę - iššūkis.

Jūrą išbraik ir pamiršk.

Augalų auginimas - atskiras verslas. Galim važiuot į CZ ar PL, pamatysi pats

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.548
    Sena, gera, mano organizuota. Ech kaip laikas bėga :)
    http://www.aquaclub.lt/coppermine/th...s.php?album=28

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Maždaug esu apsižiūrėjęs kur galėčiau rasti žuvelių, įdomu būtų apsilankyti parodose. Gal iš kokio aukcijono parsiveščiau selekcinių žuvelių.

Lenkijos zoo firmos
    http://www.gigaexotic.eu/category/ak...ove/skalary/20

Coppens firma atidarė savo akvariuminių pašarų liniją. Kainininką atsiuntė man, ir dar pasiūlė -25proc nuolaidas, bet minimalus užsakomas kiekis biški didokas. Gal užmestūmėt akį, ir įvertintumėt sudėtį?

COLD WATER FLAKES-110-EN-1382.pdf
    G Price list Hobby Feeds export 011016.pdf
    VITAL-112-EN-1382.pdf
    TROPICAL FLAKES-111-EN-1382.pdf
    STAR ALEVIN-115-EN-1382.pdf
    SPIRULINA GRANULATE-108-EN-1382.pdf
    SCARLET-113-EN-1382.pdf
    ORANGE-120-EN-1382.pdf
    GARDON-119-EN-1382.pdf
    ESSENCE-114-EN-1382.pdf
    G Price list Hatchery Feed Export 20161205.pdf

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.548
    Prahoje rugsėjo paskutinis savaitgalis gyvavedžių ir karpiadančių paroda.
    Niurberge gegužę rasi pasaulinės klasės diskusus.

Pasidomėk, netoli

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Planavau iki savo atostogų pabaigos(08-15) suspėti daug daugiau darbų pasidaryti, bet yra kaip yra. Darbas pakankamai lėtai vyksta ir dar vasara labai lietinga. Aišku aš nesu statybininkas, praktikos neturiu, lėtokai dirbu, tikras statybininkas jau būtų man ir sumūryjęs ir stogą uždėjęs ir grindis išbetonavęs. Statybininkų paslaugų kainos maždaug tokios : 1 - kūbo sumūrijimas 40€/m3, stogo dengimas nuo 14€/m2, tik betonavimas pasirodė pakankamai pigus už 50m2~ plotą tik 200€. Šiltinimas stogo, grindų, sienų dar nespėjau susižinoti, bet nemanau, kad būtų labai pigu, kaip pvz su grindų betonavimu. Garažo durų montavimas nuo 100€ , langai durys nuo 50€.

Norėjau dar spėt nulėkt į kokią žuvų parodą, bet teks palaukti kitų atostogų. Namuose stovi 450l akvariumas, svarstau gal išeitų nusipirkti kokių žuvyčių, pasiauginčiau, ir būtų ką įsileisti į akvariumus, kai jau bus viskas pabaigta.

Narys
    Įstojimo data
    2014 12 13
    Vietovė
    KARTOKLIŲ KM.
    Įrašai
    94
    Man pastatą 13x7 pamūrijo iš 37,5cm storio dujų silikato ,aukštis 2,5m per 5 dienas, kūbo kaina 30e.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.352
    Erni, įmesk dujų silikato blokelio gabalą į vandenį ir pažiūrėk kas bus po kokio pusdienio..
    Nesuprantu kodėl tokia medžiaga, kai tiek vandens bus aplinkui..
    Jei jau aš namą pasistačiau iš jų ir nesidžiaugiu ir tikrai antro iš jų nestatyčiau, tai apie URS tokiose patalpose man iš vis atrodo nesamonė...

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Pasirinkau tik dėl medžiagos lengvumo ir šiltumo. Žinau, kad ten visi deklaruojami parametrai yra kai drėgmės super mažai, bet vistiek jie nėra tokie laidūs šalčiui kaip konkurentai. Ir dar namukas tik vieno aukšto su palėpe, didelio tvirtumo nereikia. Gyventi pirmame aukšte nesiruošiu, tik palėpėje žadu pasidaryti, pernakvojimo sąlygas. Stogas tikriausiai bus Ethernit arba Rukki, tai irgi svorio perdaug neduos pamatui. O viduje su drėgme kovosiu storu tinku ir su plytelėmis, sienos iškolots bus plytelėmis ir grindys. Gal iki kokių 2 metrų aukščio, sieninės plytelės. Lubas mąstau daryti iki 3m aukščio. Rekuperatorius papildomam drėgmės šalinimui. Grindyse 4 vienetai, PP vamzdžiai 50Ø mm, su nuolydžiu į nubėgimo duobę 50cm~ gylio. Duobėje vandens pakėlimo įrenginys(drenažin is siurblys su plūde) lauks vandens, pašalinimui. Jeigu bus tvanas, tai grindys bus tik drėgnos. Iš lauko pusės šildysiu tikriausiai sandwichais, arba kažkuom kas tūrėtų galimybę turėti gerą oro tarpą, kad drėgmei būtų kur pasišalinti iš plytų. Kolkas planas toks. Vienos šarvo durys, du maži grotuoti langiukai, ir 1,50m x 2,00m 'garažo' vartai.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Žiedas jau išdžiuvęs, reikės jau greit stogą dengti. Užsisakiau gegnes, murlotus, makaronus ir t.t. Stogo danga šiferis.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.682
    Blog Entries
    5
    Erni, pats savo rankom mūriji, ar samdai statybininkus?
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.352
    Nilai, pažiūrėjus į nuotraukas drįsčiau teigti, kad pats...
    bet tai nereikškia, kad blogai kas nors padaryta.
    Tiesiog spėju pagal tam tikrus niuansus:)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.682
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Nilai, pažiūrėjus į nuotraukas drįsčiau teigti, kad pats...
    bet tai nereikškia, kad blogai kas nors padaryta.
    Tiesiog spėju pagal tam tikrus niuansus:)
    Aš kitais metais norėčiau irgi panašaus dydžio (gal truputį didėlesnį) ūkinuką pasistatyti, tik galvoju ar savom rankom įveikčiau, ar reikėtų Darulio įmonę samdyti ;) ?
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Jo viską pats. Tik gailiuosi, kad pamatus dariau ne pats. Būčiau dar sutaupęs, nemažai pinigo. Polių gręžimas praktiškai tik reikalingas, bent jau mano atveju, nes molinga labai žemė, bandžiau pats gręžti, tai viena skylė 40min. Žodžiu vargo vakarienė. Poliai su armatūra ir užpylimu ir gręžimu gavosi 30€ / vnt. Rostverką galėjau su haus blokeliais H formos padaryti, bet tada dar buvo svarstoma viską samdytis. Žodžiu biški pasikonsultavus ir pasiskaičius galima tikrai tokius nesudėtingus statinius savom jėgom.

Daruli įdomumo dėlei kur išsiduodu, kad pats statau? :)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.682
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Ernis Žiūrėti skelbimus
    Rostverką galėjau su haus blokeliais H formos padaryti, bet tada dar buvo svarstoma viską samdytis. Žodžiu biški pasikonsultavus ir pasiskaičius galima tikrai tokius nesudėtingus statinius savom jėgom.
    Tai va aš lygiai taip galvoju, kad su haus blokeliais galėčiau pamatus apžaisti, polių man molyje giliai nereikėtų, gal pats susigręžiočiau, o sienas ir pats pasimūryčiau. Užžiedinimą gal irgi su haus blokeliais būtų galima pasidaryti, nežinau.
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Pagal mūsų klimatus polius rekomenduoja nemažiau 1,20m gylio.

Gerai pasiskaičiuok prieš darant 1m3 medienos 150€, vienas blokelis keletą € ir tik 50cm~ ilgio.

Aš dėjau iš U vien dėl deklaruojamo šilumos koficiento, ir taupiau laiką pasirodė man kad su mediena ten būtų reikėję pasižaisti biški kol išlyginsi. Ir dar radau žmogų, kuris turi stakles U formai gaminti. Atvežiau likučius nuo statybos ir man pagamino iš jų U formas. Gavosi, kad atsikračiau likučių ir dar U formą parsivežiau. Paslauga kainavo apie 1€ už vnt. Sunaudojau 50 blokelių visam žiedui.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.682
    Blog Entries
    5
    O kokia perdanga bus? Ar išviso bus?
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Norėjau 10cm betono, bet užteks mano nedideliems poreikiams ir medinės. 15cm ant 15cm brūsai, kas 90cm, osb viršuj, gipskartonis apačioj. Tarp jų rockwool.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Įrašai
    1.352
    Na nežinau Erni, ar gipskartonis yra tinkama medžiaga jei ten žadi daryti URS???
    Aš skeptiškai vertinčiau tokį pasirinkimą, kai įvertini drėgmę kokią ji ten būna..
    Aš lyginu su Studento patalpomis ir jise esama drėgme, bet manau jis daugiau galėtų pasakyti apie tavo pasirinkimą...

O kad pats daraisi, tai matosi kaip sąžingai užteplioji lauko sieną kur susijungia blokeliai::))
    Ir klijų jau nepagailėta...
    Bet čia tikrai ne minusas, labiau pliusas:)

Gręžtinius polius siūlyčiau gręžti su hidrauliniu grąžtu (variklis dyzelinis)...Nuoma gali kainuoti

Ten darbas dviem žmonėm..
    Nesvarbu molis ar molis su akmenimis, bet skylę greži gal kokių 15-30 s. gal dar greičiau...
    Diametras 25-30 cm. Galima ir po vandeniu susigręžti::) Teko ::)))
    Turint laiko ir šiokias tokias rankas, tik pačiam...

Narys
    Įstojimo data
    2013 01 27
    Vietovė
    Klaipėdos raj. Jonava, Vilnius
    Įrašai
    78
    Blokelių šilumos varža lyginant su šilumos izoliacija (polistirenas, vata ar kita) yra beveik nulinė, blokelis skirtas tik konstrukcijų tvirtumui, 5 cm. polistirenas yra šiltesnė medžiaga nei 30 storio blokelis. Dujų silikatos drėgmės įmirkis yra didžiulis, tad tikrai patarčiau viską nugruntuoti labai rimtu spec. gruntu, o išvidaus tinkuoti, dengti plytelėmis ir naudoti hidroizoliaciją.

Nors aišku vieno aukšto pastatui tokio blokelio pilnai užtenka, tik man nepatiko, kad su raktu skylę gali pasidaryti sienoje :)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Varžos yra rašomos prie tam tikrų sąlygų(drėgmė, įmirkis, lauko temperatūra, ir t.t). Esmė yra iš ko medžiaga yra pagaminta, o rezultate kokia yra varža, tik palengvinti įsivaizdavimui, o kas rimčiau žiūri į šiltinimą, pasiskaičiavimui kiek vienas kvadratinis metras šildymo metu reikalaus energijos.

Jeigu blokeliai yra tik statybinė medžiaga(be jokių savybių), tai jeigu būčiau užpylęs visą namą betonu, man būtų tas pats kaip ir šitie blokeliai? :)

Narys
    Įstojimo data
    2013 01 27
    Vietovė
    Įrašai
    78
    Taip gamintojas pateikia charakteristikas esančias laboratorinėmis sąlygom, jūs tokių niekad neišgausite :)

Visus parametrus pateikia gamintojai, tad nesunku pasiskaičiuoti pačiam.

Del monolitinių sienų: jei pasidomėsite tai didžioji dalis A++ klasės namų yra mūryta iš pilnavidurių raudonų plytų arba monolitinės sienos + storas šiltinimo sluoksnis, rinktis kiekvienam asmeniškai. Mano namas asmeniškai iš keramikos :) kas vieniem patinka, kitiem ne, nes spintelių pakabinti nemoka :)

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Sijas užsidėjau. Dėjau kas 60cm. Planuoju stogo nebešildyti, tik sijas.

Užmečiau porą gegnių. Išpradžių galvojau, kad 5x45 storio gegnėms bus per mažai tvirtumo.. Pritvirtinau, ir apsidžiaugiau:) tvirtumo per akis. Dėsiu, kas 60cm taipogi, jeigu kada sugalvočiau šiltinti stogą, bus kaip tik vatai.

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    740
    Geras šiandien oras pasitaikė, tai truputi išėjo pajudinti statybas į priekį.

Narys
    Įstojimo data
    2013 01 27
    Vietovė
    Įrašai
    78
    Citata Autorius Ernis Žiūrėti skelbimus
    Geras šiandien oras pasitaikė, tai truputi išėjo pajudinti statybas į priekį.

Smagiai judate į priekį :) trikampio frontoną siūlyčiau pjauti žemiau gegnės, kad jis pilnai pasiskandintų šiltinimo sluoksnyje, tarkim polistorolas išorėje vata ant jo viršaus. Kitaip gausis nemažas šalčio tiltas :) panašiai kaip žmogus be kepurės :)

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •