Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Gija: gruntas,ir jo patikrinimas

Narys
    Įstojimo data
    2013 04 12
    Vietovė
    peterborough
    Įrašai
    7

gruntas,ir jo patikrinimas

skaiciau daug forumu( bet vadinasi nepakankamai) nes neradau isamios informacijos apie grunto tinkamumo patikrinima,.
    o esme tame,jog radau nemaza kruva grazaus ir smulkios skaldos,kokia ji nzn ar granitite,ar dar kokia,bet as manau jog skirta kelio tieimui ar panasiai,bet labai jau smulki nuo 1mm iki 4mm.taigi esu girdejes jok su actu tikrina,taigi pasiemes megini apie 200g tos skaldos,praploviaiu ir supiliau i slojikiuka,pripiliau maistinio acto 9%,praejo 2 h bet neburbuliuoja ir neputoja,tai kiek suprantu as ja galiu drasiai naudoti akvariume?ar reikia ilgiau palaikyti acte?

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 09
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    152
    Blog Entries
    1
    Ilgiau nereikia. Pagrindinė tokio tikrinimo esmė - ar kietins vandenį leidžiant CO2. Anksčiau ar vėliau daugelis akvariumininkų sugalvoja įsigyti ar susikonstruoti CO2 sistemą, tada gruntas gali pradėti tirpti ir stipriai kietinti vandenį. Man per naktį 3-5mm frakcijos grūdeliai visiškai ištirpo. Tiesa dėjau kelis grūdelius į kokia 50ml acto.

Narys
    Įstojimo data
    2013 04 12
    Vietovė
    peterborough
    Įrašai
    7
    Citata Autorius Laura&Simonas Žiūrėti skelbimus
    Ilgiau nereikia. Pagrindinė tokio tikrinimo esmė - ar kietins vandenį leidžiant CO2. Anksčiau ar vėliau daugelis akvariumininkų sugalvoja įsigyti ar susikonstruoti CO2 sistemą, tada gruntas gali pradėti tirpti ir stipriai kietinti vandenį. Man per naktį 3-5mm frakcijos grūdeliai visiškai ištirpo. Tiesa dėjau kelis grūdelius į kokia 50ml acto.
    taip co2 bus leidziamas,bet va 12h jau isstovejo atcte ir nieko,vadinasi galiu naudoti,( nes bliudas 260l,tai grunto apie 30 litru reikia) o jeij pirkti,tai nemazai iseina pinigu,o cia radau uz dyka:)

Panašios gijos

1. Urūgo gruntas. Ar būtinas restartas
    Nuo Fiskius forume Akvariumo įrengimas, priežiūra
    ats.: 18
    Paskutinis: 16-02-2011, 18:27

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •