Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Gija: TV3 laida apie gyvūnus. Šį šeštadienį 9:00 apie akvariumus

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559

TV3 laida apie gyvūnus. Šį šeštadienį 9:00 apie akvariumus

Sveiki,
    įtariu Virginijus kuklinsis, anonsuosiu aš :)
    Taigi, šį šeštadienį iš ryto, nuo 9:00 turite galimybę pasisvečiuoti pas Virginijų namuose, pamatyti labai, labai gražų akvariumą, paklausyti labai įdomaus pasakojimo.

Nepramiegokit! ;)

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 29
    Vietovė
    Druskininkai
    Įrašai
    186
    Sveiki, būtinai pasižiūrėsime :)

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Nu labai smagiai pasižiūrėjau :) Man po tokių reportažų visada sukyla noras akvariumą užsikurt. Juolab, kad ūkyje yra ir akvariumų, ir apšvietimas, ir filtrai. Bet kadangi nepuolu iškart kažko daryt, noras praeina...iki sekančio tokio reportažo :)

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559

Question

O man sukilo apmaudas, kad iš super Virgio pasakojimo (medžiagos buvo beveik valanda), po montažo teliko 5min. Visi įdomiausi priežiūros ir įrengimo momentai iškirpti... Suprantu, kad laikas ribojamas ir reklama reikalinga, ir šunims, katėms, paukščiams reik skirt laiko, bet gal tada geriau imti dvi temas ir truputį giliau, plačiau? O dabar būtinai tą kliše apie gupijas ir trilitrį 2 kart panaudoti, o įdomesnius dalykus išpjauti...
    Čia TV3 priekaištas, ne tau Virgi, jei ką. ;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 01 08
    Vietovė
    Panevėys
    Įrašai
    501
    Citata Autorius Rolandas Žiūrėti skelbimus
    Čia TV3 priekaištas, ne tau Virgi, jei ką. ;)
    Gaila nemačiau, reiks tv3.play.lt pažiūrėti. O visa kita tai taip, visos Lietuviškos laidos apie gyvūnus sukasi tik apie šunis ir kates, žuvys tik tarp kitko. Apskritai galima džiaugtis, kad bent tiek parodė :)
    Kažkada buvo mintis gal Skaivai pasiūlyt, bet ji su tais savo taksais kažin ar susidomėtų...

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    621
    Baikit, bet kokiai laidai reikalingi rėmėjai, o entuziastai ten tik dėl vaizdo pakliūna.
    Kalboms apie "distancinį" šunų veisimą laiko nepagailėjo, nes užsiimantys šiuo verslu apmokėjo savo reportažą.

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Oi, nesakykit, ką jau ką, o akvariumą kaip reportažo elementą tikrai naudoja dažnai, ir neretai net reportaže nieko bendro neturinčiam su akvariumistika. Pvz., kalba koks "bėdulis" apie skolas bankams ir aukštas šildymo kainas - žiūrėk fone trilitris su auksine žuvele. Aišku, žuvelė geriau įmitus už šeimininką, bet juk simboliška. O kalba Valinskas, fone gražus didžiulis Afrikos ciklidų akvariumas.... Na, Virgis atrodė tikrai neprasčiau už "vieną iš trijų" - iškart matosi, kad vyruko gyvenimo vandenys platūs, aplinka graži ir viskas savo vietose :) Tik prašau neužkibt čia ant tos mano simbolinės simbolikos interpretacijos - čia šiaip, šeštadienio proga :)

O kad sutrumpinti jie moka, tai faktas. Labam rytui dvi valandas trukusio filmavimo medžiaga virsta, pvz, į keturias minutes eteryje. Ir kad nepataiko esminių dalykų palikt, o neesminius iškerpa, na irgi negali už tai pykti. Juk tas pats žurnalistas vieną dieną apie ratus, kitą - apie batus. Todėl kai kurie reportažai ir laidos gaunasi kaip kosmetiniai kremai - procentas veikliosios medžiagos, visa kita - užpildas ir stabilizatoriai. Bet mokam mes tai už kremo poveikį :)

Kas link entuziastų/užsakomųjų reportažų santykio laidose - nu viskas čia normaliai, televizijai juk reik ir aparatūrą atnaujinti, ir algas mokėt. Kas čia būtų, jei viskas apmokama būtų vien tik iš Maximos akcijų apie nupigintas dešreles :) Man asmeniškai tai ir užsakyta tokia reportažinė reklama visai gražiai žiūrisi, jei jos nepadauginama (kaip su vaistais sveikatos laidose)

Narys
    Įstojimo data
    2010 12 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    123
    Blog Entries
    2
    Ačiū visiems už gerą žodį...
    Dėl TV3 komandos, tai manau kad jie tikrai padarė daug iš to ką filmavo, nes juk filmuota buvo tik gal koks 30 min (nes komanda iš viso manuo namuose neužtruko nei valandos) ;), gal ir ne paskaita apie akvariumų įrengimą ar dizainą, bet, manau, šioks toks "kabliukas" potencialiems akvariumininkams..

Panašios gijos

1. Filmai apie akvakultūrą
    Nuo Sartorius forume Žinynai, enciklopedijos, nuorodos
    ats.: 5
    Paskutinis: 18-04-2015, 21:55
  2. Ieškau informacijos apie Gyrinocheilus aymonieri
    Nuo Laura93 forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 2
    Paskutinis: 25-07-2012, 23:11
  3. Viskas apie akvariumus
    Nuo Laura&Simonas forume Žinynai, enciklopedijos, nuorodos
    ats.: 14