Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 76 iki 83 iš 83

Gija: Tvenkinių žiemojimo kalendorius

Rolandas
    Svečiai
    HACH, YSI, OXYQUARD, WTW

Hanna neminėkit šitam puslapyje. :)

Narys
    Įstojimo data
    2012 06 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    286
    Citata Autorius Priekulė Žiūrėti skelbimus
    Sąvoka:geri-man nieko nesako..., tačiau susidariau nuomonę, kad jie-nepigūs.... Apsieisiu ir be jų.
    Geras, kuris tarnaus labai ilgai (tinkamai prižiūrint). Naudojam 10 metų. Daviklio membraną keitėm per tiek laiko ir viskas. Sukalibruot ir metrologinę patikrą atlikti vežame į laboratoriją, tačiau namų (ne darbui skirtam prietaisui) sąlygomis tas nebūtina.

Narys
    Įstojimo data
    2013 04 03
    Vietovė
    Klaipėdos raj., Priekulės seniūnija
    Įrašai
    260
    Citata Autorius Aurielka Žiūrėti skelbimus
    Geras, kuris tarnaus labai ilgai (tinkamai prižiūrint). Naudojam 10 metų. Daviklio membraną keitėm per tiek laiko ir viskas. Sukalibruot ir metrologinę patikrą atlikti vežame į laboratoriją, tačiau namų (ne darbui skirtam prietaisui) sąlygomis tas nebūtina.
    Na ir kiek jis kainavo rinkoje? Apytikriai.

Narys
    Įstojimo data
    2012 02 27
    Vietovė
    Tvenkiniai, Zarasu raj. Antazavė, Gyvenu Vilniuje
    Įrašai
    1.375
    Citata Autorius Priekulė Žiūrėti skelbimus
    Na ir kiek jis kainavo rinkoje? Apytikriai.
    Na ir kam tau jis????
    Ar nori kainą sužinoti?

Aš tarkim nusipirkau naudotą. Kainavo 1300 Lt
    Bet apie kokius kalba Rolandas ar turi Aurelijus, tai jų kainos manau prasideda nuo kokių 4000 Lt ir....

Norėjo mano vienas pažįstamas irgi įsigyti, bet po to suprato, kad įsigijus šį prietaisą vistiek reiks pirkti orapūtę::))

Klausi kam man jis?
    Kai įsigijau šį prietaisą dar apie orapūtes nebuvau girdėjęs.
    Man jis reikalingas, nes kol kas nežinau kaip tarkim aeruos orapūtė 1,3 ha. Kaip bus su deguonim.
    Kad 60 ltr orapūtės užtenka 40 arų prūdui jau įsitikinau.

Narys
    Įstojimo data
    2013 04 03
    Vietovė
    Įrašai
    260
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Na ir kam tau jis????
    Ar nori kainą sužinoti?

Aš tarkim nusipirkau naudotą. Kainavo 1300 Lt
    Bet apie kokius kalba Rolandas ar turi Aurelijus, tai jų kainos manau prasideda nuo kokių 4000 Lt ir....

Norėjo mano vienas pažįstamas irgi įsigyti, bet po to suprato, kad įsigijus šį prietaisą vistiek reiks pirkti orapūtę::))

Klausi kam man jis?
    Kai įsigijau šį prietaisą dar apie orapūtes nebuvau girdėjęs.
    Man jis reikalingas, nes kol kas nežinau kaip tarkim aeruos orapūtė 1,3 ha. Kaip bus su deguonim.
    Kad 60 ltr orapūtės užtenka 40 arų prūdui jau įsitikinau.
    Vauuu... Kokios kainos ???? Atšoko, bet kokia fantazija jį įsigyti.... Be to, gana įtikinamai išdėstei, Daruli, kad man-tikrai jis nereikalingas. Mano orapūtės SLL-40, pilnai užtenka, tai mano 12a pelkei. Jau patikrinta.

Narys
    Įstojimo data
    2012 06 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    286
    2013 metai pasižymėjo labai keistu ir visiškai ne pagal kalendorių oru. Kaip pamename, žiema realiai Lietuvą (ypač jos rytinę ir šiaurrytinę dalį) paliko tik pačioje balandžio pabaigoje. Kas dirba žuvininkystėje (ar šiaip prie žemės ūkio), tai supranta, kaip tai buvo blogai ir sunku. Žuvų žiemojimas buvo ypatingai apsunkintas ir užfiksuota daug kritimų. Pavasariu, kaipo tokiu, ir net neteko pasidžiaugti. Staigus įžuvinimas, naršinimas ir tuo pat šėrimas. Reikėtų pasidžiaugti vasara, kuri buvo tikrai nebloga. Kas teisingai šėrė, žuvies geros tikrai užsiaugino. Na, o ruduo tęsiasi iki dabar. Turint omenyje, kad žiemos jau šiais metais turėjome sočiai - beveik 4 mėnesius, tai atrodo visai ir normaliai, nors visiškai ne pagal kalendorių. Šiuo metu ant vandens telkinių ledo nerasi ir su žiburiu (gal kur ne kur, kur nepatenka visiškai saulės spinduliai, pavėsiuose, žemumose ar panašiose vietose), nors vienas žiemos mėnuo jau už nugaros. Esu jau matęs ir girdėjęs iš kitų, kad skleidžiasi pumpurai, žolė žaliuoja, prasiskleidė kai kurios gėlės - šiokia tokia anomalija, tačiau taip yra buvę ir anksčiau - gamta gyvena savo ritmu ir prisitaiko ...vieni tai vadina anomalija, kiti nėra tokie kategoriški ...
    Naųjųjų metų prognozės sausiui kol kas yra tokios, kad po truputį visgi turėtų įsigalėti tikroji žiema - pirmą savaitę dar to nepajausime labai, tačiau nuo vidurio gali ir pirmieji stipresni šaltukai užeiti. Tada turėtų ir susiformuoti normali ledo danga.

Linkiu visiems mylintiems žuvį ir norintiems ją auginti gerų, sėkmingų, žuvingų ir tobulėjimo 2014 metų!!!

Narys
    Įstojimo data
    2013 04 03
    Vietovė
    Įrašai
    260
    Labai gražiai,čia kolega, trumpai peržvelgė, praėjusių metų raidą, neapeidamas gamtos išdaigų, jos nukrypimų nuo normų, su mielais palinkėjimais į ateitį, į 2014 metus. Nuoširdžiai prisijungiu ir aš prie išsakytų linkėjimų.
    O aš, kol žuvelės tvenkiniuose miegos žiemos miegu, išnaudodamas, savo gyvenamos vietos privalumus (Pamario kraštas) ir vildamasis, kad, ta žiema vis tik ateis ir sukabins Kuršmares ledu-tradiciškai, atsiduosiu stintų, tu skanių, agurkėliais kvepiančių, žuvelių žūklei. Gal gamta sustatys viską į savo vietas.

Narys
    Įstojimo data
    2013 07 07
    Vietovė
    Kauno rajonas
    Įrašai
    1.025
    Citata Autorius Darulis Žiūrėti skelbimus
    Na jau tvenkiniai užšalo, bet ledo storis dar tik 2-3 cm.
    Kažkada buvo ir taip (žiūrėti datą), bet aš dar nesiskundžiu, tegul lyja be galo, tegul taškosi balos ir vanduo tegul teką į prūdą :))
    P.S. datos neparodė tai parašysiu, 2012,12,05

Panašios gijos

1. Straipsniai apie dekoratyvinių tvenkinių įrengimą
    Nuo Rolandas forume Įrengimo ir priežiūros priemonės
    ats.: 2
    Paskutinis: 07-11-2019, 16:33
  2. Gedo 12 ir 25 arų tvenkinių įžuvinimas
    Nuo Gedas forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 400
    Paskutinis: 22-12-2016, 20:49
  3. Tvenkinių žiemojimas - 2014
    Nuo Aurielka forume Kita