Rezultatai 1 iki 11 iš 11

Gija: Starkiai URS'e

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5

Starkiai URS'e

Kiek pamenu turi neužkrautą URS namie.
    Ai... dievulėliau tas mano 90l kubilėlis... :)) gal koks 10-15 vnt starkiūkščių ten ir galėtų sukiotis, net nežinau.... Filtras išplautas išardytas, reiktų rimto restarto.
    Ryžkis, padėsiu. :) Mane labiausiai domintų išsiauginti kelis-keliolika reproduktorių.
    Mane labiausiai viliotų pasižaidimas su lervutėmis. Žiauriai norėčiau pas uošvį pasistatyti talpesnę (bent porą kubų) sistemėlę. Ir imti kelis tūkstančius lervučių. Šėrimą įsivaizduočiau taip - startinis pašaras + zooplanktonas (prigaudytas čia pat iš prūdo). Vandenį imčiau iš šulinio. Auginti starkiukus norėtųsi dar ir dėl to, kad šie yra gana paklausūs, būtų galima kažkiek išlaidų pasidengti. Jei starkiukų negaučiau, šokčiau vėl prie šamukų. Na o dėl reproduktorių net nežinau, mintis įdomi, bet kolkas neturiu jiems gerų talpų.

Rolandas
    Svečiai
    Visas plėšrias reik augint geroką būrelį, ne kelias. Taip mažinamas hanibalizmas.
    90 litrų kubilėlį galima pigiai pasikeist į 500 litrų kubiliuką iš Thomas Philips, kažkur buvo rašyta.

Jei nori nuo lervučių, tai pradžioje pradedi akvariume, kambaryje (neršia gana anksti, lauke pakelt lervutes bus per šalta, per sunku), o paskui jau sustiprėjusias kelsi laukan į talpas ant tvenkinio kranto, nereiks vandens iš šulnio, o taip pat nereiks ir filtravimo. Kai sušils, užteks paleist siurbliu tvenkinio vandenį tiesiai talpon.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Jei nori nuo lervučių, tai pradžioje pradedi akvariume, kambaryje (neršia gana anksti, lauke pakelt lervutes bus per šalta, per sunku), o paskui jau sustiprėjusias kelsi laukan į talpas ant tvenkinio kranto, nereiks vandens iš šulnio, o taip pat nereiks ir filtravimo. Kai sušils, užteks paleist siurbliu tvenkinio vandenį tiesiai talpon.
    hmm...Variantas. Aišku, smagiau būtų naudoti skaidresnį vandenėlį, kad žuvytės geriau matytųsi, bet galimas ir toks sprendimas.
    90 litrų kubilėlį galima pigiai pasikeist į 500 litrų kubiliuką
    Reiktų man tą talpą gyvai pamatyti, kas ten per daiktas.

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 08
    Vietovė
    Žemaitija
    Įrašai
    56
    Tas kubilas atrodo šitaip http://www.taupuslaistymas.lt/straip...ploads/208.jpg
    p.s. prisijungčiau perkant lervutes. Įdomu būtų paeksperimentuot..

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Na kubilas toks šiaip sau, dugno ploto mažoka. Bet bijau, kad didžiausia problema pas mane būtų su patalpom, nes turimas laisvas kambarys yra be ventiliacijos, plius dar šiaurinė siena, labai rimtai grėstų pelėsį bute įsiveisti. Lieka tada įstiklintas balkonas, bet šitame gali būti per vėsu žiemą auginimui.
    p.s. prisijungčiau perkant lervutes. Įdomu būtų paeksperimentuot..
    Lervučių galima laukti apie balandžio pabaigą, gegužio pradžią.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    Na kubilas toks šiaip sau, dugno ploto mažoka.
    Ne, čia ne tas kubilas, taip jis žalias :) bet jo matmenys turėtų būti tokie:
    aukštis - 80cm
    dugno diametras - 80cm
    viršaus diametras 93cm
    Paskutinį kartą taisė Sartorius : 04-10-2012, 17:10

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Sartorius Žiūrėti skelbimus
    aukštis - 80cm
    dugno diametras - 80cm
    viršaus diametras 93cm
    Vadinasi reikia rytoj nulėkti ir pasižiūrėti.... matmenys man būtų kaip tik.
    Tik man dar aktualus kitas klausimas - kaip dėl laikymo balkone, kokią temperatūrą reikėtų palaikyti. Gal tokiu atveju reiktų putoplastu apdangstyti iš visų pusių...?

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Per žiemą?
    Jei įstiklintas ir temperatūra stipriai nekrenta, tada gal ir galima, na čia reik eksperimentuot.

Aš apšiltinčiau purškiamomis putomis, pasidarai išorinį kevalą ir tarpą pripurški.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius Sartorius Žiūrėti skelbimus
    aukštis - 80cm
    dugno diametras - 80cm
    viršaus diametras 93cm
    Jau šitų kubilų nebėra. Buvau nuvykęs, visi išpirkti, bus tik pavasariop.

Narys
    Įstojimo data
    2011 08 13
    Vietovė
    panevezys
    Įrašai
    312
    Pas mane 27vnt akvariume jau plaukioja, ka tik suleidau. Starkiukai kažkur 5cm, kaip juos tokius mažus maitinti? Pirmadienį nupirksiu uodo trūklio lervų. Gal nenumirs iki pirmadienio?

Narys
    Įstojimo data
    2013 06 30
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    829
    Nemažai informacijos radau šitam puslapyje apie starkius. Gal pasidalinsi džiaugsmu ir įkelsi video? Kokio dydžio tavo akvariumas?

Panašios gijos

1. ats.: 70
    Paskutinis: 01-08-2017, 12:04
  2. Šaro Starkiai
    Nuo Šaras forume Žuvivaisa, aplinkosauga
    ats.: 0
    Paskutinis: 26-04-2012, 18:53

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes